Kategorie ogłoszeń

Kategorie

radawa działka domek letniskowy

Znalezionych ogłoszeń: 264
Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Świebodna |Działka budowlana| 50 arów| przy lesie| Warunki Zabudowy

Świebodna. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 50 arów, położona w miejscowości Św

  • Budowlana
  • 5000 m²
  • 19 zł/m²

95 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:08

Działka budowlana w gminie Jawornik Polski

Działka budowlana w gminie Jawornik Polski

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana znajdująca się w gminie Jawornik Polski

82 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa

działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa

Jarosław – działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa. Powierzchnia 19,87 a (1987 m²), płas

  • Budowlana
  • 1987 m²
  • 55,36 zł/m²

110 000 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:51

Działka budowlana inwestycyjna w Radymnie

Działka budowlana inwestycyjna w Radymnie

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana znajdująca się w Radymnie. Działka o powierzchni 18,74 ar

  • Budowlana
  • 1874 m²
  • 186,77 zł/m²

350 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Działka budowlana ze starym domem drewnianym na terenie gminy Przemyśl

Do sprzedaży działka budowlana o pow.5821m2 położona w gminie Przemyśl. Działka posiada warunki zabudowy. Na działce znajduje się stary dom oraz studnia. Z mediów posiada tylko prąd, jednakże w planie jest doprowadzenie gazu, wody oraz kanalizacji w...

76 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana w Tuczempach

Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana w Tuczempach

Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana w Tuczempach – z MPZP, przy drodze publicznej Tuczempy. Z

  • Budowlana
  • 2248 m²
  • 83 zł/m²

186 584 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:51

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Działka budowlana w okolicy Radymna przy głównej drodze

Działka budowlana w okolicy Radymna przy głównej drodze

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 10 ar znajdująca się w okolicy Radymna. Działka w kszt

  • Budowlana
  • 1082 m²
  • 129,39 zł/m²

140 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Działka rolno-budowlana na terenie gminy Wielkie Oczy powiat lubaczowski

Do sprzedania działka rolno- budowlana

70 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka na sprzedaż – idealna inwestycja -JAROSŁAW

Działka na sprzedaż – idealna inwestycja -JAROSŁAW

Oferujemy Państwu działkę o ogromnym potencjale inwestycyjnym, idealnie zlokalizowaną w Jarosławiu.

449 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

Sprzedam działka budowlana

Sprzedam działka budowlana

Działka budowlana 1323 24 ar, z warunkami zabudowy Jarosław dojazd z ul Grodziaszczanskiej

  • Budowlana
  • 2400 m²
  • 0,67 zł/m²

1 600 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 06:27

Działka 107 ar w Jarosławiu

Działka 107 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę o powierzchni 107ar (65 m szerokości i 160 m długości) znajdującą sie w Jarosławiu

1 200 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Dom do remontu na sprzedaż – duży potencjał, świetna lokalizacja!

Dom wymaga remontu, ale daje ogromne możliwości aranżacyjne

  • 99,15 m²
  • 5 042,86 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

500 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Działka budowlano-rolna w okolicy Malenisk

Działka budowlano-rolna w okolicy Malenisk

Do sprzedania działka

420 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

  • Budowlana
  • 900 m²
  • 90 zł/m²

81 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Brak zdjęcia

Działka duża, rolna lub pod rekreację w Rozborzu Okrągłym

Ofertę sprzedaży stanowi duża działka rolna znajdująca się w miejscowości Rozbórz Okrągły w gminie P

60 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Działka rolna prawie 1ha gmina Leżajsk

Działka rolna prawie 1ha gmina Leżajsk

Do sprzedania działka rolna o powierzchni prawie 1 ha gmina Leżajsk

180 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Działka – idealna pod budowę, wniosek o WZ złożony - SOŚNICA

Świetna opcja dla osób, które chcą szybko ruszyć z własną budową lub szukają pewnej inwestycji.

  • Budowlana
  • 3240 m²
  • 44,75 zł/m²

145 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Działka budowlana w gminie Medyka

Działka budowlana w gminie Medyka

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana

46 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka pod zabudowę szeregową 40ar. w Jarosławiu

Działka pod zabudowę szeregową 40ar. w Jarosławiu

Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Jarosławiu przy ul.Społecznej o powierzchni ok 40 ar. Dział

  • Inwestycyjna
  • 40000 m²
  • 13,75 zł/m²

550 000 zł

Odświeżone 28.04.2026 o 07:41

Działka rolno-budowlana w gminie Fredropol

Działka rolno-budowlana w gminie Fredropol

Okazja, gmina Fredropol, powiat przemyski. Sprzedam atrakcyjną działkę rolną

30 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

ogłoszenia 181 do 200
«91011»