Kategorie ogłoszeń

Kategorie

radawa działka domek letniskowy

Znalezionych ogłoszeń: 265
Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Urokliwa działka w okolicy Jarosławia z WZ

Urokliwa działka w okolicy Jarosławia z WZ

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Tyniowice, w odległości zaledwie

  • Budowlana
  • 2600 m²
  • 46,15 zł/m²

120 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 21:05

Działka budowlano-rolna w gminie Medyka

Działka budowlano-rolna w gminie Medyka

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-rolna o pow. 29 ar, z możliwością zmiany przeznaczenia.

  • Budowlana
  • 2900 m²
  • 74,14 zł/m²

215 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Działka budowlana w gminie Żurawica

Działka budowlana w gminie Żurawica

Do sprzedania działka znajdująca się w gminie Żurawica, w bardzo pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy otoczonej domami. Powierzchnia 35 ar. Do działki doprowadzona kanalizacja, prąd i woda. Częściowe zadrzewienie około 500 m od działki. Działka...

350 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka 45 ar - Chorzów pow. Jarosławski

Działka 45 ar - Chorzów pow. Jarosławski

Witam, Do sprzedaży działka nr 299 w miejscowości Chorzów (powiat jarosławski) o powierzchni około 4

  • Rolno-budowlana
  • 4500 m²
  • 35,56 zł/m²

160 000 zł

Odświeżone 17.05.2026 o 10:49

Działka rolna na terenie gminy Lubaczów

Działka rolna na terenie gminy Lubaczów

Ofertę sprzedaży stanowi działka rolna o powierzchni 1,186 ha usytuowana na terenie gminy Lubaczów.

36 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Sprzedam działkę z WZ na budowę szeregową. Widna Góra

Sprzedam działkę z WZ na budowę szeregową. Widna Góra

Na sprzedaż działka inwestycyjna Jarosław, Widna Góra Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni

  • Budowlana
  • 3000 m²
  • 190 zł/m²

570 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 21:05

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Działka rolna w Kidałowicach

Działka rolna w Kidałowicach

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 35,23 ar znajdująca się w miejscowości Kidałowice w gminie

  • Rolna
  • 3523 m²
  • 13,06 zł/m²

46 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 10:24

Działka w miejscowości w gminie Krzywcza powiat przemyski

Działka w miejscowości w gminie Krzywcza powiat przemyski

Do sprzedania działka rolna znajdująca się na terenie gminy Krzywcza w powiecie przemyskim

16 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka budowlana 1500 m² | Piwoda | Media + warunki zabudowy

Atutem nieruchomości są warunki zabudowy co pozwala rozpocząć budowę szybko i skraca formalności.

  • Budowlana
  • 1500 m²
  • 50 zł/m²

75 000 zł do negocjacji

Dodane dzisiaj o 11:08

Sprzedam działki budowlane Surochów

Sprzedam działki budowlane Surochów

Sprzedam działki budowlane w Surochowie kol. Jarosław

255 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Korczowa|Działka budowlana|38,34a| Warunki Zabudowy | Zjazd z drogi

Działka budowlana 38,34 a – Korczowa, gmina Radymno. Warunki Zabudowy | Zjazd z drogi gminnej | Blis

  • Budowlana
  • 3834 m²
  • 31,30 zł/m²

120 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Brak zdjęcia

Działka w Kańczudze ul. Węgierska

Do sprzedania działka rolna znajdująca się w Kańczudze przy ulicy Węgierskiej, powiat przeworski. Dz

  • Rolna
  • 3999 m²
  • 53,01 zł/m²

212 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Działka o powierzchni 49,95 ara- CHOTYNIEC

Działka o powierzchni 49,95 ara- CHOTYNIEC

Działka jest zabudowana budynkiem gospodarczym o powierzchni ok. 105 m2

149 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.05.2026 o 09:14

Działka rolna, leśna, duża w gminie Krzywcza

Działka rolna, leśna, duża w gminie Krzywcza

Ofertę sprzedaży stanowi duża działka rolna, leśna o powierzchni 1.36 ha ustytuowana w gminie Krzywcza w powiecie przemyskim. Na powierzchni 1 ha znajduje się 20 letni las modrzewiowy- jodłowy, w tym 30 ar stanowią jodły. Pozostała część działki to...

137 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Sprzedam działkę budowlana 15,44 ar Wylewa.

Sprzedam działkę budowlana 15,44 ar Wylewa.

Sprzedam działkę budowlaną Wylewa

6500 zł/ar

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Widokowa działka na sprzedaż. Widna Góra z Warunkami Zabudowy

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana Widna Góra, 33 ary Oferujemy na sprzedaż przestronną dział

  • Budowlana
  • 3300 m²
  • 56,67 zł/m²

187 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Brak zdjęcia

Działka w Kańczudze ul. Węgierska

• Rolna
  • 2745 m²
  • 53,19 zł/m²

146 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

|Gotowy do zamieszkania - Skolin

|Gotowy do zamieszkania - Skolin

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Skolin, w gminie Wielkie Oczy, powiat lu

  • 180 m²
  • 2 772,22 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

499 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:29

Działka rolno-budowlana na terenie gminy Wielkie Oczy powiat lubaczowski

Do sprzedania działka rolno- budowlana

70 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka na sprzedaż – idealna inwestycja -JAROSŁAW

Działka na sprzedaż – idealna inwestycja -JAROSŁAW

Oferujemy Państwu działkę o ogromnym potencjale inwestycyjnym, idealnie zlokalizowaną w Jarosławiu.

449 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

ogłoszenia 221 do 240
«111213»