Kategorie ogłoszeń

Kategorie

radawa działka domek letniskowy

Znalezionych ogłoszeń: 265
Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Działka budowlana w gminie Medyka

Działka budowlana w gminie Medyka

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana

46 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka pod zabudowę szeregową 40ar. w Jarosławiu

Działka pod zabudowę szeregową 40ar. w Jarosławiu

Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Jarosławiu przy ul.Społecznej o powierzchni ok 40 ar. Dział

  • Inwestycyjna
  • 40000 m²
  • 13,75 zł/m²

550 000 zł

Odświeżone 28.04.2026 o 07:41

Działka rolno-budowlana w gminie Fredropol

Działka rolno-budowlana w gminie Fredropol

Okazja, gmina Fredropol, powiat przemyski. Sprzedam atrakcyjną działkę rolną

30 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Działka rekreacyjna, rolna, w gminie Leżajsk

Działka rekreacyjna, rolna, w gminie Leżajsk

Do sprzedania działka rolno budowlana, rekreacyjna znajdująca sie na terenie gminy Leżajsk

39 600 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Działka 23a - Tuczempy

Działka 23a - Tuczempy

Na sprzedaż działka nr 478/2 położona w miejscowości Tuczempy, gmina Jarosław, woj. podkarpackie.

  • Rolna
  • 2301 m²
  • 65,19 zł/m²

150 000 zł do negocjacji

Odświeżone 20.05.2026 o 14:49

Działka rolno-rekreacyjno-leśna w Makowisku

Działka rolno-rekreacyjno-leśna w Makowisku

Sprzedam działkę rolno-rekreacyjno-leśną w miejscowości Makowisko

130 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Inwestycja z potencjałem – działka 1,94 ha pod dom seniora - m.DOBRA

Obiekt wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń i dużym terenem rekreacyjnym.

  • 478 m²
  • 3 347,28 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Pozostałe

1 600 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Działka rolna gmina Dubiecko

Działka rolna gmina Dubiecko

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 20 ar znajdująca się na terenie gminy Dubiecko w powiecie przemyskim.

36 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Działka leśna w Drohobyczce gmina Dubiecko

Działka leśna w Drohobyczce gmina Dubiecko

Do sprzedania działka leśna znajdująca się w miejscowości Drohobyczka

25 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Działka Inwestycyjna pod Zabudowę Mieszkaniową.

Działka Inwestycyjna pod Zabudowę Mieszkaniową.

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 3562 m2 (36 arów) w okolicy Jaro

  • Budowlana
  • 3562 m²
  • 98 zł/m²

349 076 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 11:33

Działka rolno-rekreacyjno-leśna w Makowisku

Działka rolno-rekreacyjno-leśna w Makowisku

Sprzedam działkę rolno-rekreacyjno-leśną

60 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka budowlana z MPZP mediamii, dojazdem asfaltowym, 700 m2

Na sprzedaż: działka budowlana o powierzchni minimalnej 700 m² 1m2 = 159zł Jest to najmniejsza możli

  • Budowlana
  • 700 m²
  • 159 zł/m²

111 300 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 09:10

Działka budowlana w gminie Jarosław

Działka budowlana w gminie Jarosław

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną

174 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Działka budowlana w Pawłosiowie

Działka budowlana w Pawłosiowie

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana znajdująca sie w Pawłosiowie, o powierzchni 8ar. Działka narożna, w kształcie kwadratu o wymiarach 27m x 30m. Posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny. Na działce media: prąd,...

117 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego 9,77 a (977 m²), dostęp do drogi publicznej, m

  • Budowlana
  • 977 m²
  • 163,77 zł/m²

160 000 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:51

Działka rekreacyjna, leśna w gminie Żołynia w powiecie łańcuckim

Ofertę sprzedaży stanowi działka rekreacyjna, leśna znajdująca się na terenie gminy Żołynia w powiecie łańcuckim

96 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Sprzedam dom w Tywoni z dużą działką!

Sprzedam dom w Tywoni z dużą działką!

Szukasz miejsca z przestrzenią, spokojem i potencjałem do stworzenia czegoś „po swojemu”? Tywonia

  • 180 m²
  • 1 661,11 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1960 r.

299 000 zł

Dodane 30.04.2026 o 16:36

Działkka budowlana w gminie Wiązownica

Działkka budowlana w gminie Wiązownica

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana znajdujaca się na terenie gminy Wiązownica

50 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Działka rolna w gminie Dubiecko

Działka rolna w gminie Dubiecko

Do sprzedania działka rolna, rekreacyjna znajdująca sie na terenie gminy Dubiecko

26 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka leśna widokowa w Drohobyczce

Działka leśna widokowa w Drohobyczce

Do sprzedania działka leśna, widokowa o powierzchni 79 ar znajdująca sie w miejscowości Drohobyczka

30 000 zł

Odświeżone 22.05.2026 o 07:59

ogłoszenia 261 do 265
«121314