Kategorie ogłoszeń

Kategorie

radawa działka domek letniskowy

Znalezionych ogłoszeń: 265
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Dwa domki w Radawie | KOGUTY

Dwa domki w Radawie | KOGUTY

W sprzedaży dwa domki w Radawie przy ul. Koguty - prywatne SPA

  • 54 m²
  • 7 314,81 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 2023 r.

395 000 zł do negocjacji

Odświeżone 10.05.2026 o 00:01

Jawornik Przedmieście- dom oraz działka z pięknymi widokami

Jawornik Przedmieście- dom oraz działka z pięknymi widokami

To nie tylko kawałek ziemi – to przestrzeń do życia w zgodzie z naturą, weekendowego relaksu

359 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:14

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

To miejsce, w którym można naprawdę odpocząć, złapać oddech i cieszyć się życiem w rytmie natury.

  • 99 m²
  • 7 020,20 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

695 000 zł

Odświeżone 22.05.2026 o 11:22

Sprzedam dwa domy w cenie jednego Radawa

Sprzedam dwa domy w cenie jednego Radawa

Działka z dwoma domami w cenie jednego! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu Radawy, jednej z

  • 200 m²
  • 4 950 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

990 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Kocioł zgazowujący drewno Blaze Green – 10 kW

Kocioł zgazowujący drewno Blaze Green – 10 kW

Kocioł zgazowujący drewno BLAZE GREEN – 10 kW | Ekologiczne i wydajne ogrzewanie Na sprzedaż nowocze

23 650 zł

Dodane 28.04.2026 o 13:06

Nowoczesny domek ogrodowy od Gard House

Nowoczesny domek ogrodowy od Gard House

Szukasz praktycznego i eleganckiego rozwiązania do swojego ogrodu? Prezentujemy nasz nowoczesny dome

Odświeżone wczoraj o 08:18

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Dom siedlisko gospodarstwo rolne Węgierka

Dom siedlisko gospodarstwo rolne Węgierka

Na sprzedaż wystawiłem siedlisko, domek, gospodarstwo rolne o pow. 1,3 ha położone w pięknym widokow

  • 50 m²
  • 5 400 zł/m²
  • 1 pokój
  • Gospodarstwo
  • 1950 r.

270 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 08:53

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom całoroczny w spokojnym miejscu Radawy, przy lesie, jednocześnie nad zalew mozna dojść spacerkiem

  • 105 m²
  • 5 476,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 1997 r.

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

\Domek letniskowy przy ul. Mołodyckiej

  • 50 m²
  • 6 580 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 2004 r.

329 000 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 00:38

Domek Radawa wynajmę - wolne terminy

Domek Radawa wynajmę - wolne terminy

Witam, mam do wynajęcia domek parterowy w radawie na 7 arowej ogrodzonej działce. Zapraszam

295 zł

Odświeżone 26.04.2026 o 10:37

Domek Leśne Zacisze Radawa

Domek Leśne Zacisze Radawa

Zapraszamy do naszego domku w lesie! miejscowość Radawa Szukasz miejsca na odpoczynek z dala od miej

  • 70 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • Umeblowany

700 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 07:20

Domek Leśne Zacisze 3

Domek Leśne Zacisze 3

• 70 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • Umeblowany

700 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 07:20

Wiosenna promocja !

Wiosenna promocja !

Oferujemy na sprzedaż działkę o przeznaczeniu rekreacyjnym położoną w miejscowości Radawa

  • Rekreacyjna
  • 705 m²
  • 219,86 zł/m²

155 000 zł

Odświeżone 10.05.2026 o 00:01

ogłoszenia 21 do 40
«123»