Kategorie ogłoszeń

Kategorie

radawa działka domek letniskowy

Znalezionych ogłoszeń: 265
Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Leśne domki Radawa

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Leśne domki Radawa

Sprawdź ośrodki wypoczynkowy Leśne domki Radawa 3 domki w całości urządzone z bala drewniane + dział

  • 42 m²
  • 29 738,10 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2016 r.

1 249 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.05.2026 o 07:05

Wiosenna promocja !

Wiosenna promocja !

Oferujemy na sprzedaż działkę o przeznaczeniu rekreacyjnym położoną w miejscowości Radawa

  • Rekreacyjna
  • 705 m²
  • 219,86 zł/m²

155 000 zł

Odświeżone 10.05.2026 o 00:01

Sprzedam działki w Radawie przy ul. św. Anny

Sprzedam działki w Radawie przy ul. św. Anny

ul. Św. Anny Radawa. Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w jednej z najbardziej ceniony

  • Budowlana
  • 481 m²
  • 278,59 zł/m²

134 000 zł

Dodane 04.05.2026 o 09:54

Drewniany Domek 5×8 m Całoroczny – Wytrzymała Konstrukcja

Drewniany Domek 5×8 m Całoroczny – Wytrzymała Konstrukcja

Domek całoroczny przeznaczony do samodzielnego montażu – konstrukcja zaprojektowana w sposób prosty

77 000 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 08:46

Dom z dużą działką na sprzedaż – SZÓWSKO

Dom z dużą działką na sprzedaż – SZÓWSKO

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

  • 60 m²
  • 5 816,67 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

349 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Piec kuchenny na drewno Concept 2 - 18 kW z płaszczem wodnym

Moc 18 kW - 6804,00 PLN brutto z 8% VAT Piec kuchenny Concept 2 to zaawansowane urządzenie grzewcze,

6 804 zł

Dodane 29.04.2026 o 15:54

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Sprzedam domek na ROD Pionier w Przeworsku przy ul. Łańcuckiej. Domek w całości drewniany, wymiary 5

  • Rekreacyjna
  • 35 m²
  • 1 485,71 zł/m²

52 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 09:15

ROD Malina - Ogródek działkowy z murowanym domkiem

ROD Malina - Ogródek działkowy z murowanym domkiem

Ogródek działkowy z murowanym domkiem z piwniczką oraz poddaszem

  • ROD - Ogródek Działkowy
  • 280 m²
  • 142,86 zł/m²

40 000 zł do negocjacji

Dodane 21.05.2026 o 13:26

Domek Leśne Zacisze 3

Domek Leśne Zacisze 3

Zapraszamy do naszego domku w lesie! miejscowość Radawa Szukasz miejsca na odpoczynek z dala od miej

  • 70 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • Umeblowany

700 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 07:20

Dom parterowy|127m²|dz.46a|taras46 m²|2garaże|rekuperacja|klimatyzacja

Ryszkowa Wola. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2022 roku według pr

  • 127 m²
  • 7 866,14 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2022 r.

999 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Atrakcyjna działka w Czerwonej Woli - 53 ary

Atrakcyjna działka w Czerwonej Woli - 53 ary

Działka położona w miejscowości Czerwona Wola o powierzchni 53 ary, z możliwością podziału.

253 000 zł

Odświeżone 22.05.2026 o 11:25

Działka budowlana z wz

Działka budowlana z wz

Działka budowlana w Manasterzu 17a.

  • Budowlana
  • 1700 m²
  • 52,94 zł/m²

90 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 08:08

ogłoszenia 41 do 60
«234»