Kategorie ogłoszeń

Kategorie

radawa działka domek letniskowy

Znalezionych ogłoszeń: 265
Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Dom jednorodzinny do zamieszkania

Dom jednorodzinny do zamieszkania

Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Bilbo 2 (bez garażu), położony w spokojnej

  • 161,10 m²
  • 5 183,12 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2006 r.

835 000 zł do negocjacji

Odświeżone 04.05.2026 o 09:29

Działka 10 ar na sprzedaż Radawa

Działka 10 ar na sprzedaż Radawa

Działki budowlane 10ar w Radawie - dzielnica Wielka Łąka

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 250 zł/m²

250 000 zł

Dodane 05.05.2026 o 18:04

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom całoroczny w spokojnym miejscu Radawy, przy lesie, jednocześnie nad zalew mozna dojść spacerkiem

  • 105 m²
  • 5 476,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 1997 r.

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

\Domek letniskowy przy ul. Mołodyckiej

  • 50 m²
  • 6 580 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 2004 r.

329 000 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 00:38

Brak zdjęcia

działka rod

Działka rod z nowo wybudowanym domkiem drewnianym ocieplonym styropianem i wełną więc domek jest bar

  • ROD - Ogródek Działkowy
  • 300 m²
  • 76,67 zł/m²

23 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 11:42

Tłuczeń, kliniec, kamień łamany, kamień drogowy, kruszywo, Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Dubiecko, Sieniawa.

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego.

Odświeżone 17.05.2026 o 10:49

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Piasek zasypowy, żwir, pospółka, kruszywo, Jarosław, Przeworsk, Pruchnik, Radymno, Dubiecko, Krzywcza, Kańczuga, Rokietnica.

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego. Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Pruchnik, Lubaczów, Łańcut, Sieniawa, Kańczuga

Odświeżone 17.05.2026 o 10:49

Kliniec, tłuczeń, kruszywo, kruszywa, kamień drogowy, łamany, Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Łańcut, Kańczuga,

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego. W naszym asortymencie znajduje się: Kamień Łamany: - kliniec mieszanka - uziarnienie 0/31 [mm], - kliniec czysty drobny - uziarnienie 4/20 [mm], - kliniec...

-

Odświeżone 17.05.2026 o 10:49

Usługi transportowe, wywrotka, wywóz, gruz, wapno, kruszywa, kliniec, piasek, żwir, Jarosław, Radymno, Przemyśl, Przeworsk.

Witam. Jesteśmy lokalną firmą świadczącą usługi transportowe samochodami ciężarowymi. Posiadamy zarówno wywrotki 3-osiowe jak i ciągniki siodłowe z naczepami. Świadczymy takie usługi jak wywóz ziemi, gruzu, dostawy kruszywa łamanego na...

1 zł

Odświeżone 17.05.2026 o 10:49

Żwir, pospółka, podsypka, piasek zasypowy, otoczak, kamień, okrągły, kruszywo Drogowe, Jarosław, Przeworsk, Pruchnik, Radymno.

Odświeżone 17.05.2026 o 10:49

Czerwona Wola|Nowoczesny|dom|nad rzeką|las|prywatność

Czerwona Wola|Nowoczesny|dom|nad rzeką|las|prywatność

Czerwona Wola. Natura, prywatność i wysoki standard życia wszystko w jednym miejscu. Dom jednorodzin

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2024 r.

715 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 10:13

ogłoszenia 61 do 80
«345»