Kategorie ogłoszeń

Kategorie

radawa działka domek letniskowy

Znalezionych ogłoszeń: 265
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Kliniec, tłuczeń, kruszywo, kruszywa, kamień drogowy, łamany, Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Łańcut, Kańczuga,

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego. W naszym asortymencie znajduje się: Kamień Łamany: - kliniec mieszanka - uziarnienie 0/31 [mm], - kliniec czysty drobny - uziarnienie 4/20 [mm], - kliniec...

-

Odświeżone 17.05.2026 o 10:49

Działka na sprzedaż w centrum Jarosławia

Działka na sprzedaż w centrum Jarosławia

Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną 8,5 a w centrum miasta. Działka w pełni uzbrojona: wod., kan.,

  • Budowlana
  • 850 m²
  • 411,76 zł/m²

350 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 13:56

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 40 zł/m²

8 000 zł do negocjacji

Dodane dzisiaj o 14:23

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO ogródki działkowe Jarek ul Okrzei. Powierzchnia działki 383m2. Działka zagospo

  • Rekreacyjna
  • 383 m²
  • 32,64 zł/m²

12 500 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 09:16

FHU "Sobkowiak"

FHU "Sobkowiak"

Firma FHU "Sobkowiak" ze Świdnicy k. Zielonej Góry wykonuje indywidualnie projektowane pro

Odświeżone 05.05.2026 o 19:18

Nowoczesny domek ogrodowy z dużymi oknami

Nowoczesny domek ogrodowy z dużymi oknami

Specyfikacja Wymiary: Szerokość: 3,20m Długość 2,00m Typ dachu: dwuspadowy Wysokość ściany: 2,20m Wy

Odświeżone 12.05.2026 o 10:40

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Działka z potencjałem – Twoje miejsce na wymarzony dom!

Działka z potencjałem – Twoje miejsce na wymarzony dom!

Na sprzedaż działka położona w spokojnej, kameralnej części miejscowości Sieniawa, powiat przeworski

  • Budowlana
  • 544 m²
  • 143,38 zł/m²

78 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Działka 42,78 ar blisko centrum Jarosławia, za Sanem

Działka 42,78 ar blisko centrum Jarosławia, za Sanem

Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni 42,78 ar z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniow

445 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Atrakcyjna działka 7,77ar w Jarosławiu, pod budowę domu

Atrakcyjna działka 7,77ar w Jarosławiu, pod budowę domu

Na sprzedaż atrakcyjna działka (do odrolnienia, z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną). Działka

  • Budowlana
  • 777 m²
  • 193,05 zł/m²

150 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 09:07

Działka rolna, rekreacyjna duża w okolicy Opaki w powiecie lubaczowskim

Ofertę sprzedaży stanowi działka rolna o powierzchni 70,44 ar znajdująca się w okolicy miejscowości Opaka w powiecie lubaczowskim. Może być wykorzystana na cele rekreacyjne, pod staw. Do działki przylega rzeczka Lubaczówka. Działka składa się z...

40 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka rolna na terenie gminy Roźwienica

Działka rolna na terenie gminy Roźwienica

Ofertę sprzedaży stanowi działka rolna o powierzchni 39 ar znajdująca się na terenie gminy Roźwienica.

101 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka budowlana blisko Radawy

Działka budowlana blisko Radawy

Ofertę sprzedaży stanowi piękna działka budowlana znajdująca się w gminie Wiązownica w okolicy miejscowości Zapałów

71 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka budowlana w Kramarzówce

Działka budowlana w Kramarzówce

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana znajdująca sie w miejscowości Kramarzówka

56 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Działka budowlana w gminie Krzywcza

Działka budowlana w gminie Krzywcza

Do sprzedania działka budowlana

55 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

ogłoszenia 81 do 100
«456»