Kategorie ogłoszeń

Kategorie

radawa działka domek letniskowy

Znalezionych ogłoszeń: 265
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Działka rolna na terenie gminy Roźwienica

Działka rolna na terenie gminy Roźwienica

Ofertę sprzedaży stanowi działka rolna o powierzchni 39 ar znajdująca się na terenie gminy Roźwienica.

101 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka budowlana blisko Radawy

Działka budowlana blisko Radawy

Ofertę sprzedaży stanowi piękna działka budowlana znajdująca się w gminie Wiązownica w okolicy miejscowości Zapałów

71 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka budowlana w Kramarzówce

Działka budowlana w Kramarzówce

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana znajdująca sie w miejscowości Kramarzówka

56 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Działka budowlana w gminie Krzywcza

Działka budowlana w gminie Krzywcza

Do sprzedania działka budowlana

55 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

Działka budowlana 11,02 ar w gminie Krzywcza w powiecie przemyskim

Do sprzedania działka budowlana znajdująca się na wsi w gminie Krzywcza

50 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

Działka budowlana 11,85 ar w gminie Krzywcza w powiecie przemyskim

54 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Działka budowlana gmina Laszki

Działka budowlana gmina Laszki

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana o powierzchni 46 ar znajdująca się na terenie gminy Laszk

  • Budowlana
  • 4600 m²
  • 21,96 zł/m²

101 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Czerwona Wola- działka 25 arów

Czerwona Wola- działka 25 arów

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą tj. działką położoną w miejscowości Czerwona Wola.

126 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

Działka z drewnianym domkiem i budynkiem gospodarczym

Działka z drewnianym domkiem i budynkiem gospodarczym

Miękisz Nowy Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem – łączna powierzchnia 59,54 arów! Dom, budynek g

  • 80 m²
  • 1 750 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

140 000 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 09:51

Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

Świebodna. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,11 ara (2011 m²), położona w mi

  • Budowlana
  • 2011 m²
  • 24,86 zł/m²

50 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:08

Działka inwestycyjna Makowisko - 2,15 ha

Działka inwestycyjna Makowisko - 2,15 ha

Nieruchomość ma powierzchnię 2,15 ha co daje szerokie możliwości zagospodarowania. Kształt działki jest regularny, co ułatwia planowanie zabudowy i wykorzystanie przestrzeni. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka...

1 600 000 zł

Odświeżone 22.05.2026 o 11:25

Działka 42,78 ar blisko centrum Jarosławia, za Sanem

Działka 42,78 ar blisko centrum Jarosławia, za Sanem

Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni 42,78 ar z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniow

445 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Atrakcyjna działka 7,77ar w Jarosławiu, pod budowę domu

Atrakcyjna działka 7,77ar w Jarosławiu, pod budowę domu

Na sprzedaż atrakcyjna działka (do odrolnienia, z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną). Działka

  • Budowlana
  • 777 m²
  • 193,05 zł/m²

150 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 09:07

Działka rolna, rekreacyjna duża w okolicy Opaki w powiecie lubaczowskim

Ofertę sprzedaży stanowi działka rolna o powierzchni 70,44 ar znajdująca się w okolicy miejscowości Opaka w powiecie lubaczowskim. Może być wykorzystana na cele rekreacyjne, pod staw. Do działki przylega rzeczka Lubaczówka. Działka składa się z...

40 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

ogłoszenia 101 do 120
«567»