Kategorie ogłoszeń

Kategorie

radawa działka domek letniskowy

Znalezionych ogłoszeń: 264
Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

TUCZEMPY - działka o pow. 0,2378 m2

TUCZEMPY - działka o pow. 0,2378 m2

Tuczempy- działka objęta MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

160 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

Działka budowlana, inwestycyjna w Jarosławiu 41 ar

Działka budowlana, inwestycyjna w Jarosławiu 41 ar

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana o powierzchni 41 ar, znajdująca się w Jarosławiu poza cen

265 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Działka pod budownictwo mieszkalne Basznia Górna gmina Lubaczów

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlano-rolna znajdująca się w Baszni Górnej w gminie Lubaczów.

36 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Działka z przeznaczeniem pod budowę - TUCZEMPY

Działka z przeznaczeniem pod budowę - TUCZEMPY

Teren o regularnym kształcie, co ułatwia zaprojektowanie przestrzeni

205 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

Działka pod rekreację, staw, zalesienie w miejscowości Chotylub powiat lubaczowski

Sprzedam działkę rekreacyjną,rolną,pod zalesienie,pod staw w miejscowości Chotylub

32 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka widokowa pod budownictwo lub rekreację w Kramarzówce

Ofertę sprzedaży stanowi widokowa działka znajdująca się w Kramarzówce

76 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Działka na sprzedaż – SIENNÓW

Działka na sprzedaż – SIENNÓW

Działka objęta jest decyzją o warunkach zabudowy

135 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

Duża działka rolna 2ha w Lubaczowie, WZ

Duża działka rolna 2ha w Lubaczowie, WZ

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 2 ha, znajdująca się w Lubaczowie.

371 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka budowlana w gminie Wiązownica

Działka budowlana w gminie Wiązownica

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana znajdujaca się na terenie gminy Wiązownica

50 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Wąska działka budowlana z malowniczymi widokami - PAWŁOSIÓW

Wąska działka budowlana z malowniczymi widokami - PAWŁOSIÓW

Idealna oferta dla osób marzących o budowie domu w otoczeniu natury. Możliwość indywidualnej aranżacji przestrzeni – istnieje wiele możliwości zaplanowania domu na wąskiej działce z maksymalnym wykorzystaniem jej walorów.

198 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

Działka rolna w gminie Krasiczyn w powiecie przemyskim

Działka rolna w gminie Krasiczyn w powiecie przemyskim

Do sprzedania działka rolna znajdująca się na terenie gminy Krasiczyn w powiecie przemyskim.

51 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka budowlana w gminie Wiązownica

Działka budowlana w gminie Wiązownica

50 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Działka z WZ- Ożańsk - pow. 1,13 ha

Działka z WZ- Ożańsk - pow. 1,13 ha

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

  • Rolno-budowlana
  • 11300 m²
  • 13,19 zł/m²

149 000 zł do negocjacji

Dodane 29.04.2026 o 13:20

Działka rolna w gminie Krasiczyn w powiecie przemyskim

Działka rolna w gminie Krasiczyn w powiecie przemyskim

Do sprzedania działka rolna/rekreacyjna znajdująca się na terenie gminy Krasiczyn w powiecie przemyskim.

149 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Sprzedam nowy dom o powierzchni 100 m², z 3 pokojami i oddzielnym salonem z kuchnią. Nieruchomość zn

  • 100 m²
  • 3 290 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

329 000 zł

Dodane 16.05.2026 o 20:06

Świebodna |Działka budowlana| 50 arów| przy lesie| Warunki Zabudowy

Świebodna. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 50 arów, położona w miejscowości Św

  • Budowlana
  • 5000 m²
  • 19 zł/m²

95 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:08

Działka budowlana w gminie Jawornik Polski

Działka budowlana w gminie Jawornik Polski

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana znajdująca się w gminie Jawornik Polski

82 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa

działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa

Jarosław – działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa. Powierzchnia 19,87 a (1987 m²), płas

  • Budowlana
  • 1987 m²
  • 55,36 zł/m²

110 000 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:51

Działka budowlana inwestycyjna w Radymnie

Działka budowlana inwestycyjna w Radymnie

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana znajdująca się w Radymnie. Działka o powierzchni 18,74 ar

  • Budowlana
  • 1874 m²
  • 186,77 zł/m²

350 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Działka budowlana ze starym domem drewnianym na terenie gminy Przemyśl

Do sprzedaży działka budowlana o pow.5821m2 położona w gminie Przemyśl. Działka posiada warunki zabudowy. Na działce znajduje się stary dom oraz studnia. Z mediów posiada tylko prąd, jednakże w planie jest doprowadzenie gazu, wody oraz kanalizacji w...

76 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

ogłoszenia 161 do 180
«8910»