Kategorie ogłoszeń

Kategorie

radawa działka domek letniskowy

Znalezionych ogłoszeń: 265
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Radawa - domek na 6 arowej działce

Radawa - domek na 6 arowej działce

Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy położony w malowniczej miejscowości Radawa

  • 30 m²
  • 9 333,33 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

280 000 zł

Dodane 04.05.2026 o 10:51

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

NA SPRZEDAŻ: Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m 2 / 7,00 ar. Drewniany domek letni

  • 65,22 m²
  • 5 964,43 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 1980 r.

389 000 zł do negocjacji

Odświeżone 27.04.2026 o 15:38

Domek letniskowy wczasy Radawa Leśne Domki rezerwacja 2026

Domek letniskowy wczasy Radawa Leśne Domki rezerwacja 2026

Domek letniskowy Radawa zapraszamy koszt wynajmu domku przy weekendzie 350 pln kaucja 300pln zwracan

  • 36 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

350 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 06:38

Działka rekreacyjna - CZERWONA WOLA - 29,27 ARA

Działka rekreacyjna - CZERWONA WOLA - 29,27 ARA

Spokój, natura i gotowe warunki zabudowy – wszystko, czego potrzeba

  • Rekreacyjna
  • 2927 m²
  • 115,13 zł/m²

337 000 zł

Odświeżone 22.05.2026 o 11:23

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow 45 m2 w Radawie, położony na 4 ar działce.

  • 45 m²
  • 7 888,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

355 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Radawa | domek całoroczny | 16 ar

Radawa | domek całoroczny | 16 ar

Na sprzedaż dom całoroczny w Radawie – cicha, zielona okolica otoczona lasami Lokalizacja: ul. Mołod

  • 72 m²
  • 8 125 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1997 r.

585 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 09:12

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Domek w Radawie | Przy rzece | Blisko zalewu

Domek w Radawie | Przy rzece | Blisko zalewu

Na sprzedaż domek rekreacyjny całoroczny w Radawie, położony na działce o powierzchni 4 ary. Nieruch

  • 45 m²
  • 7 111,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 2017 r.

320 000 zł

Odświeżone 20.05.2026 o 11:39

Domek drewniany rekreacyjny 4x3 z tarasem 4x2

Domek drewniany rekreacyjny 4x3 z tarasem 4x2

Drewniany domek rekreacyjny z tarasem o wymiarach 4x5m. Idealny na działkę do określonej powierzchni

23 800 zł

Dodane 30.04.2026 o 10:32

Drewniany Domek 5×8 m Całoroczny – Wytrzymała Konstrukcja

Drewniany Domek 5×8 m Całoroczny – Wytrzymała Konstrukcja

Domek całoroczny przeznaczony do samodzielnego montażu – konstrukcja zaprojektowana w sposób prosty

77 000 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 08:46

Sprzedam działki w Radawie przy ul. św. Anny

Sprzedam działki w Radawie przy ul. św. Anny

ul. Św. Anny Radawa. Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w jednej z najbardziej ceniony

  • Budowlana
  • 481 m²
  • 278,59 zł/m²

134 000 zł

Dodane 04.05.2026 o 09:54

Dwa domki w Radawie | KOGUTY

Dwa domki w Radawie | KOGUTY

W sprzedaży dwa domki w Radawie przy ul. Koguty - prywatne SPA

  • 54 m²
  • 7 314,81 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 2023 r.

395 000 zł do negocjacji

Odświeżone 10.05.2026 o 00:01

ogłoszenia 1 do 20
123»