Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 127904

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

BEZCZYNSZOWE mieszkanie o pow. 147,65 m2 - JAROSŁAW

749 000 zł

Opis

Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny w budynku dwurodzinnym położony w miejscowości Jarosław. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 147,65 m2 w skład której zaliczamy cztery przestronne pokoje, kuchnie z jadalnia, łazienkę z wanną, toaletę oraz spiżarnia i korytarz. Do mieszkania przynależy również piwnica i udział w strychu.
Budynek usytuowany jest na działce ogrodzonej, znajduje się na niej garaż- blaszak oraz wyznaczone miejsce na odpoczynek.
W nieruchomości był przeprowadzony remont podczas którego wymieniono okna na plastikowe, wykonano centralne ogrzewanie, wymieniono elektrykę na miedzianą. Mieszkanie jasne, przestronne i zadbane.
Nieruchomość położona blisko centrum miasta, z łatwym dostępem do przedszkoli oraz szkół podstawowych. W pobliżu doskonale rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa.

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE!

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości?

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu:

Renata Niemiec

tel. 880-222-737

mail: renata@niemiecnieruchomosci.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego

odsłon: 1439
Jarosław
Osoba kontaktowa

Renata Niemiec

Firma
na Jaroslawiak.pl od wrzesień 2022

Niemiec Nieruchomości Renata Niemiec

Jana Pawła II 6

37-500 Jarosław

xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość

Podobne ogłoszenia

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP: mieszkania z potencjałem o powierzchni 36m2 + komórka lokatorska 8 m2, poło

  • 36 m²
  • 8 027,78 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

289 000 zł

Dodane 03.05.2026 o 12:26

Mieszkania blisko rynku /bezczynszowe/dwupoziomowe/1 piętro

Mieszkania blisko rynku /bezczynszowe/dwupoziomowe/1 piętro

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP, wyjątkowego mieszkania z potencjałem o powierzchni 50 m2 +ponad 100 M2 podd

  • 150 m²
  • 1 986,67 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Kamienica

298 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:58

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Na sprzedaż mieszkania w nowo wyremontowanej kamienicy – Jarosław Zapraszamy do zapoznania się z ofe

  • 93 m²
  • 6 774,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica

630 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 02:06

Mieszkanie bezczynszowe, po remoncie - PARTER

Mieszkanie bezczynszowe, po remoncie - PARTER

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową

  • 47,60 m²
  • 3 886,55 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Pozostałe

185 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Mieszkanie bezczynszowe o pow. 80m/ za parkiem/pierwsze piętro

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 80m z dwoma balkonami.

  • 80 m²
  • 8 750 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2017 r.

700 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 18:37

Nowe BEZCZYNSZOWE mieszkania z ogródkami/ul. Kopystyńskiego Jarosław

ul. Kopystyńskiego Jarosław. Nowe mieszkania na kameralnym osiedlu w Jarosławiu już czekają na swoic

  • 67 m²
  • 6 955,22 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak
  • 2025 r.

466 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - Dziewięcierz

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - Dziewięcierz

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

70 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku |Plac Św. Michała. Jarosław.

Plac Św. Michała. Jarosław. Sprzedam 71 m², 4 pokoje, po remoncie, II piętro – idealne do zamieszkan

  • 71 m²
  • 6 323,94 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica
  • 1900 r.

449 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Jarosławia – przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie znaj

  • 122 m²
  • 3 032,79 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1985 r.

370 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:15

Mieszkanie w centrum Radymna

Mieszkanie w centrum Radymna

ul. Rynek Radymno. mieszkanie o powierzchni 62,38 m², 3 pokoje, wykończone

  • 62,38 m²
  • 4 472,59 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

279 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam mieszkanie o pow. 43,40 m2 Wietlin Osada 15 km od Jarosławia

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mie

  • 43,40 m²
  • 4 354,84 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

189 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Mieszkanie|Skarbowskiego| Jarosław| 62,75 m²|3 pokoje| balkon| 2014

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,75 m², położone w Jarosławiu w budynku z 2014 r

  • 62,75 m²
  • 7 490,04 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

470 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:50