Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

wynajmę działkę

Poszukuję działki na wynajem długoterminowy w Jarosławiu bądź bliskiej okolicy. Interesuję mnie od 5

  • Handlowo-usługowa
  • 10 m²

1 000 zł

Odświeżone wczoraj o 21:33

Pawilon handlowo-usługowy w Pruchniku.

Pawilon handlowo-usługowy w Pruchniku.

Do sprzedania pawilon handlowo-usługowy w Pruchniku.

  • 120 m²
  • 3 250 zł/m²
  • Handel i usługi

390 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 05:09

Brak zdjęcia

Wynajmę kawalerkę

Wynajmę kawalerkę o pow. ponad 40 m2 osobie pracującej w okolicy Rynku w Jarosławiu, komfortowe, ume

  • 40 m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • Umeblowane

1 400 zł

Dodane wczoraj o 18:18

Brak zdjęcia

Kupię , wynajmę garaż w Jarosławiu oś. Wojska Polskiego

Kupię lub wynajmę garaż na osiedlu Wojska Polskiego w Jarosławiu lub bliskie okolice

  • 18 m²
  • Murowany

1 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 12:44

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Lokale na wynajem – Jarosław, ul. Pruchnicka 6a
Promowane

Lokale na wynajem – Jarosław, ul. Pruchnicka 6a

Oferujemy wynajem powierzchni usługowych, handlowych i biurowych, Jarosław, ul. Pruchnicka 6a

  • 16 m²
  • 1 pomieszczenie
  • Handel i usługi

40 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:24

Działka 45 ar - Chorzów pow. Jarosławski

Działka 45 ar - Chorzów pow. Jarosławski

Witam, Do sprzedaży działka nr 299 w miejscowości Chorzów (powiat jarosławski) o powierzchni około 45 arów. Wymiary działki 90x50. Wszystkie media (prąd, gaz, woda, kanalizacja, światłowód) na działce. Działka w całości ogrodzona z bramą zamykaną na...

200 000 zł

Odświeżone wczoraj o 10:49

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Sprzedam nowy dom o powierzchni 100 m², z 3 pokojami i oddzielnym salonem z kuchnią. Nieruchomość zn

  • 100 m²
  • 3 290 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

329 000 zł

Dodane 16.05.2026 o 20:06

Sprzedam dom

Sprzedam dom

Sprzedam dom parterowy stawiany 2000r.Dom posiada kuchnię ,pokój,ubikacja,kotłownia i piwnica.Na pię

  • 98 m²
  • 3 265,31 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2000 r.

320 000 zł do negocjacji

Dodane 16.05.2026 o 19:54

Wynajem Pokoi

Wynajem Pokoi

Budynek Ul. Poniatowskiego 53 Wszystkie ceny zawierają opłaty za media (prąd, gaz, wodę) oraz dostęp

  • Dla jednej osoby
  • 20 m²

1 200 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 07:20

Domek Leśne Zacisze Radawa

Domek Leśne Zacisze Radawa

Zapraszamy do naszego domku w lesie! miejscowość Radawa Szukasz miejsca na odpoczynek z dala od miej

  • 70 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • Umeblowany

700 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 07:20

Domek Leśne Zacisze 3

Domek Leśne Zacisze 3

• 70 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • Umeblowany

700 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 07:20

Pokój na wynajem CENTRUM MIASTA

Pokój na wynajem CENTRUM MIASTA

Pokoje ul. Poniatowskiego 53 Wszystkie ceny zawierają opłaty za media (prąd, gaz, wodę)

  • Dla jednej osoby
  • 19 m²

1 200 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 07:20

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

\Domek letniskowy przy ul. Mołodyckiej

  • 50 m²
  • 6 580 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 2004 r.

329 000 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 00:38

Mieszkanie bezczynszowe o pow. 80m/ za parkiem/pierwsze piętro

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 80m z dwoma balkonami.

  • 80 m²
  • 8 750 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2017 r.

700 000 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 18:37

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Widna Góra/Jarosław, ul. Jarosławska - unikalny dom z kortem tenisowym! Zamieszkaj w spokojnej, ziel

  • 177 m²
  • 7 231,64 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1978 r.

1 280 000 zł

Dodane 15.05.2026 o 16:15

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | I piętro | centrum Jarosławia

Na sprzedaż zadbane, przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 49 m², położone n

  • 49 m²
  • 9 367,35 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

459 000 zł do negocjacji

Dodane 15.05.2026 o 16:07

Brak zdjęcia

Mieszkanie do wynajęcia

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy, składające się z pokoju, kuchni i łazienki, osobne wejście. Dla

  • 45 m²
  • 1 pokój
  • Kamienica
  • Umeblowane

1 400 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 14:41

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 3 dział

  • Budowlana
  • 1042 m²
  • 119,96 zł/m²

125 000 zł

Dodane 15.05.2026 o 12:41

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

160 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 11:16

Sprzedam dom w Radymnie

Sprzedam dom w Radymnie

Witam, sprzedam dom murowany oddany do użytku 1983r. o pow. ok. 140 mkw, działka ok. 5 ar w Radymnie

349 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 11:09

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO ogródki działkowe Jarek ul Okrzei. Powierzchnia działki 383m2. Działka zagospo

  • Rekreacyjna
  • 383 m²
  • 32,64 zł/m²

12 500 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 09:16

Działkka budowlana w gminie Wiązownica

Działkka budowlana w gminie Wiązownica

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana znajdujaca się na terenie gminy Wiązownica

50 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Działka budowlana w gminie Wiązownica

Działka budowlana w gminie Wiązownica

50 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Działka budowlana w gminie Wiązownica

Działka budowlana w gminie Wiązownica

50 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

ogłoszenia 1 do 25
123»