Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Promowane ogłoszenia

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Najnowsze ogłoszenia

Operaty wodnoprawne

Operaty wodnoprawne

Oferujemy profesjonalne sporządzanie operatów niezbędnych do uzyskania pozwoleń wodnoprawnych.

1 zł

Dodane dzisiaj o 21:48

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

wynajmę działkę

Poszukuję działki na wynajem długoterminowy w Jarosławiu bądź bliskiej okolicy. Interesuję mnie od 5

  • Handlowo-usługowa
  • 10 m²

1 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 21:33

Kompleksowe Utrzymanie Czystości - Vermin

Kompleksowe Utrzymanie Czystości - Vermin

Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości obiektów użytku publicznego.

Do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 21:29

Płyta OSB 12mm - 63 zł/szt 2500x1250mm

Płyta OSB 12mm - 63 zł/szt 2500x1250mm

PŁYTA OSB Na sprzedaż płyta OSB w grubościach 12,15,18,22. Dostępne wymiary płyt: - 12mm - 2.50x1.25

63 zł

Odświeżone dzisiaj o 20:10

Mieszkanie bezczynszowe o pow. 80m/ za parkiem/pierwsze piętro

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 80m z dwoma balkonami.

  • 80 m²
  • 8 750 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2017 r.

700 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 18:37

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1

Słodkie stylizacje Basia Szymczak Groomer Psi i koci fryzjer Jarosław, Gottfrieda 1,

Odświeżone dzisiaj o 17:40

Wspolne rozne inwestycje, zakup. Finansowanie 100% roznych przedsiewziec w kraju, zagranica

Finansuje 100% zakup rentownych różnych obiektów komercyjnych, rozne dochodowe projekty w roznych branzach w Polsce, Europie,w krajach Arabskich, GCC. LATWIEJSZE POZYSKANIE KAPITALU Latwiej zrealizujesz zakup i inwestycje. Wspolne pozyskanie zagr

Odświeżone dzisiaj o 16:53

Sfinansuje 100% rozne inwestycje Latwiej kupisz obiekt komercyjny,oddluzysz,wybudujesz w kraju,zagranica na nowa spolke

Sfinansuje 100% zakup lub budowe fabryk, zakladow, hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych, galerii handlowych, biurowcow, kamienic, domy seniora, akademiki, centra logistyczne, i innych obiektów komercyjnych, projekty ekologiczne, rolnicze,...

Odświeżone dzisiaj o 16:53

Startup zagraniczne finansowanie 100% różnych inwestycji w różnych branżach w kraju zagranica

Odświeżone dzisiaj o 16:53

Zainwestowanie duzego zagranicznego kapitalu na dochodowe inwestycje w kraju i zagranica

Zainwestowanie duzego zagranicznego kapitalu na dochodowe inwestycje Poszukuje kolejnych roznych inwestycji do sfinansowania dochodowe inwestycje w roznych branzach w kraju i zagranica. Finansowanie 100% roznych konkretnych dochodowych przedsiewziec...

Odświeżone dzisiaj o 16:52

Praca w Holandii - sorter paczek - Breda

Praca w Holandii - sorter paczek - Breda

Praca w Holandii - sorter paczek - Breda Szukasz pracy za granicą? Oferujemy legalną pracę w Holandi

  • Niemcy
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Dodane dzisiaj o 16:43

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Widna Góra/Jarosław, ul. Jarosławska - unikalny dom z kortem tenisowym! Zamieszkaj w spokojnej, ziel

  • 177 m²
  • 7 231,64 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1978 r.

1 280 000 zł

Dodane dzisiaj o 16:15

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | I piętro | centrum Jarosławia

Na sprzedaż zadbane, przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 49 m², położone n

  • 49 m²
  • 9 367,35 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

459 000 zł do negocjacji

Dodane dzisiaj o 16:07

Praca wakacyjna w Niemczech dla studentów i uczniów sortowanie paczek

Szukasz pracy wakacyjnej w Niemczech? Oferujemy legalną pracę przy sortowaniu paczek we Frankfurcie

  • Niemcy
  • Praca sezonowa
  • Umowa zlecenie

19 €

Dodane dzisiaj o 15:57

Brak zdjęcia

Mieszkanie do wynajęcia

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy, składające się z pokoju, kuchni i łazienki, osobne wejście. Dla

  • 45 m²
  • 1 pokój
  • Kamienica
  • Umeblowane

1 400 zł

Odświeżone dzisiaj o 14:41

Praca w Holandii produkcja pakowanie mięsa wieprzowego

Praca w Holandii produkcja pakowanie mięsa wieprzowego

Praca w Holandii produkcja pakowanie mięsa wieprzowego Szukasz pracy za granicą? Oferujemy pracę w H

  • Holandia
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

14,71 €

Dodane dzisiaj o 14:39

Brak zdjęcia

Specjalista ds. sprzedaży usług HR (k/m)

Specjalizujemy się w sprzedaży usług rekrutacyjnych oraz narzędzi wspierających pracodawców w proces

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Dodane dzisiaj o 14:15

Oferta Pracy - Holandia - Magazyn / Rozładunek Kontenerów

Oferta Pracy - Holandia - Magazyn / Rozładunek Kontenerów

Praca w firmie logistycznej w Holandii. Stanowisko: pracownik magazynu

  • Holandia
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Do negocjacji

Dodane dzisiaj o 13:51

Praca w Holandii - sprzątanie hoteli - różne lokalizacje

Praca w Holandii - sprzątanie hoteli - różne lokalizacje

Szukasz pracy za granicą? Oferujemy pracę w Holandii przy sprzątaniu hoteli i przygotowaniu pokoi dl

  • Holandia
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Do negocjacji

Dodane dzisiaj o 13:02

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 3 dział

  • Budowlana
  • 1042 m²
  • 119,96 zł/m²

125 000 zł

Dodane dzisiaj o 12:41

Kurs obrotu złotem dewizowym

Kurs obrotu złotem dewizowym

zapisz się na obowiązkowe szkolenie i zdobądź nową wiedzę, potrzebne umiejętności oraz kwalifikacje

599 zł

Dodane dzisiaj o 12:24

Brak zdjęcia

Praca w Holandii - Pakowanie Kosmetyków - wymagany angielski

Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w miejscowości Harderwijk w Holandii.

  • Holandia
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Dodane dzisiaj o 12:00

Sprzedam Sprinter 2,2 cdi
Promowane
Pilne

Sprzedam Sprinter 2,2 cdi

Witam.mam do sprzedania Mercedesa Sprintera z 2002 r,Auto jeździlo u mnoe w firmie i wozilo.odzież r

  • Mercedes-Benz
  • Sprinter
  • 2002 r.
  • 7 920 km
  • Minibus
  • Diesel

9 800 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:56

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Profesjonalna opieka 24/7 dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami

Profesjonalna i całodobowa opieka domowa z zamieszkaniem nad seniorami i osobami z niepełnosprawnośc

Odświeżone dzisiaj o 11:44

Stała opieka nad seniorem z zamieszkaniem opiekunki

Stała opieka nad seniorem z zamieszkaniem opiekunki

Całodobowa opieka nad osobą starszą z zamieszkaniem – cała Polska Zapewniamy profesjonalną, całodobo

Odświeżone dzisiaj o 11:44

Zdobądź umiejętności w jeden dzień

Zdobądź umiejętności w jeden dzień

Zdobądź umiejętność rozpoznawania autentyczności polskich środków pieniężnych nawet w 1 dzień! Kurs

169 zł

Dodane dzisiaj o 11:38

Trudne kredyty bankowe do 200 tys. zł, także z problemami w BIK. Cała

Trudne kredyty bankowe do 200 tys. zł, także z problemami w BIK. Cała Polska Oferujemy trudne kredyt

100 zł

Odświeżone dzisiaj o 11:29

Pożyczka bez obaw! Kredyt dla każdego! Cały kraj

Pożyczka bez obaw! Kredyt dla każdego! Cały kraj

Pożyczka bez obaw! Kredyt dla każdego! Cały kraj Działam w CAŁEJ POLSCE. Jeśli skończyły Ci się pomy

100 zł

Odświeżone dzisiaj o 11:29

Kredyt/ Oddłużenia / Upadłość konsumencka

Kredyt/ Oddłużenia / Upadłość konsumencka

Kredyt, Oddłużenia, Upadłość konsumencka ODDŁUŻENIA, zapraszamy do analizy oceny finansowej. Pomagam

100 zł

Odświeżone dzisiaj o 11:29