Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 140454

Zakończone 13.01.2026

Dom w stanie surowym otwartym na dużej działce

525 000 zł

Opis

ul. Pogodna Jarosław. Na sprzedaż dom w budowie według projektu „Dom w Żarnowca”, posadowiony na działce o powierzchni 2287 m² w cichej i spokojnej części Jarosławia.

Powierzchnia użytkowa: 123 m²

Układ:

  • 5 pokoi
  • salon z aneksem kuchennym
  • 2 łazienki
  • garaż i kotłownia w piwnicy

Technologia:

  • beton komórkowy
  • stropy żelbetowe
  • utwardzony podjazd (ok. 3 m szerokości) wzdłuż południowej granicy działki

Media:

  • prąd doprowadzony do budynku
  • gaz, woda, kanalizacja – w granicy działki

Forma sprzedaży: dom w trakcie budowy – Nabywca otrzymuje komplet dokumentów (projekt, dziennik budowy) oraz przepisane pozwolenie na budowę. Dokumentację mogę przesłać drogą elektroniczną po kontakcie.

Lokalizacja:

Otoczenie niskiej zabudowy jednorodzinnej, a jednocześnie tylko 300 m do pełnej infrastruktury: sklepy, biblioteka, siłownia, przychodnia, przedszkola, park, przystanki autobusowe.

Zadzwoń, aby umówić prezentację lub otrzymać dokumentację!

Przemysław Nowak

licencjonowany pośrednik

kom. 531 290 974

e-mail: p.nowak@nowakhome.pl

www.nowakhome.pl

odsłon: 285
Jarosław
Osoba kontaktowa

Przemysław

Firma
na Jaroslawiak.pl od czerwiec 2020
Ogłoszenie zakończone

NowakHome.pl
Twój dom, nasza pasja

Czarnieckiego 2

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Inwestycja z potencjałem – działka 1,94 ha pod dom seniora - m.DOBRA

Obiekt wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń i dużym terenem rekreacyjnym.

  • 478 m²
  • 3 347,28 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Pozostałe

1 600 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Nowy dom! W lesie! Bez prowizji i pośredników! Tel 881/416/131

Nowy dom! Czerwona Wola koło Radawy! 200 m od rzeki! Okazja! Bez pośredników!

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2023 r.

715 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 09:30

Dom w Cieszacinie Małym

Dom w Cieszacinie Małym

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu jednorodzinne

  • 110 m²
  • 3 990,91 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1970 r.

439 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Przestronny dom z potencjałem- w stanie surowym otwartym - CHŁOPICE

to wyjątkowa propozycja dla osób marzących o stworzeniu własnej, wymarzonej przestrzeni od podstaw

  • 250 m²
  • 1 392 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

348 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Dom drewniany na działce 19,26 ara - TUCZEMPY

Dom drewniany na działce 19,26 ara - TUCZEMPY

Duży atut sprzedawanej nieruchomości to lokalizacja, która charakteryzuje się ciszą i spokojem.

280 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Proponuję Państwu zakup : wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni ok. 140 m2 , który położony

  • 140 m²
  • 4 900 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

686 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:18

Sprzedam dom w Radymnie

Sprzedam dom w Radymnie

Witam, sprzedam dom murowany oddany do użytku 1983r. o pow. ok. 140 mkw, działka ok. 5 ar w Radymnie

349 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:09

Gotowy dom do zamieszkania/ ul. Cicha Widna Góra

Gotowy dom do zamieszkania/ ul. Cicha Widna Góra

Ul. Cicha Widna Góra 5 min od Jarosławia. Na sprzedaż gotowy dom do zamieszkania. Oferowana nierucho

  • 125 m²
  • 7 160 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2013 r.

895 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż wolnostojący dom o pow. ok. 80 m2 położony w

  • 80 m²
  • 3 737,50 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

299 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 200 m2. Dom znajduje się przy ulicy

  • 169 m²
  • 3 402,37 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 06:43