Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 139401

Zakończone 05.12.2025

Działka budowlana Szówsko 10.5 ar

99 000 zł

Opis

Witam. Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Szówsko ul. Koniaczowska. Powierzchnia ok 10,5 ar. Ostatnia w linii zabudowy z widokiem na piękna zieleń. Cicha i spokojna okolica z domami jednorodzinnymi. Droga dojazdowa asfaltowa. Woda dostępna na działce. Więcej informacji telefonicznie.

odsłon: 170
Boguchwała
Osoba kontaktowa

Arek

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od czerwiec 2025
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 40 zł/m²

8 000 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Działka – idealna pod budowę, wniosek o WZ złożony - SOŚNICA

Świetna opcja dla osób, które chcą szybko ruszyć z własną budową lub szukają pewnej inwestycji.

  • Budowlana
  • 3240 m²
  • 44,75 zł/m²

145 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Działka budowlana ze starym domem drewnianym na terenie gminy Przemyśl

Do sprzedaży działka budowlana o pow.5821m2 położona w gminie Przemyśl. Działka posiada warunki zabudowy. Na działce znajduje się stary dom oraz studnia. Z mediów posiada tylko prąd, jednakże w planie jest doprowadzenie gazu, wody oraz kanalizacji w...

76 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka rolna na terenie gminy Lubaczów

Działka rolna na terenie gminy Lubaczów

Ofertę sprzedaży stanowi działka rolna o powierzchni 1,186 ha usytuowana na terenie gminy Lubaczów.

36 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Działka rolna w gminie Krasiczyn w powiecie przemyskim

Działka rolna w gminie Krasiczyn w powiecie przemyskim

Do sprzedania działka rolna/rekreacyjna znajdująca się na terenie gminy Krasiczyn w powiecie przemyskim.

149 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Duża działka rolna 2ha w Lubaczowie, WZ

Duża działka rolna 2ha w Lubaczowie, WZ

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 2 ha, znajdująca się w Lubaczowie.

371 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka z możliwością zabudowy zagrodowej - 47arów

Działka z możliwością zabudowy zagrodowej - 47arów

Działka przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową – budynek mieszkalny wraz z budynkami gospodarczymi

  • Rolno-budowlana
  • 4700 m²
  • 26,60 zł/m²

125 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Wyjątkowa działka na sprzedaż – Wylewa

Wyjątkowa działka na sprzedaż – Wylewa

Wyjątkowa działka na sprzedaż – idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję!

95 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:47

Działka budowlana 11,02 ar w gminie Krzywcza w powiecie przemyskim

Do sprzedania działka budowlana znajdująca się na wsi w gminie Krzywcza

50 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

Działka budowlana w okolicy Widnej Góry 8 ar

Działka budowlana w okolicy Widnej Góry 8 ar

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana znajdująca się w okolicy Widnej Góry w gminie Pawłosiów,

71 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30