Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 140630

Odświeżone 20.04.2026 o 10:12

Działka leśna widokowa w Drohobyczce

30 000 zł

Opis

Do sprzedania działka leśna, widokowa o powierzchni 79 ar znajdująca sie w miejscowości Drohobyczka w gminie Dubiecko w powiecie przemyskim, usytuowana na jednym z najwyższych wzniesień tej miejscowości. Działka zalesiona o nieregularnym kształcie. Więcej informacji pod nr tel. 691 871 939.

odsłon: 300
Jarosław
Osoba kontaktowa

KNC

Firma
na Jaroslawiak.pl od styczeń 2020
xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość

Podobne ogłoszenia

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego 9,77 a (977 m²), dostęp do drogi publicznej, m

  • Budowlana
  • 977 m²
  • 163,77 zł/m²

160 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Działka budowlana w gminie Fredropol powiat przemyski

Działka budowlana w gminie Fredropol powiat przemyski

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno- budowlana o pow. 49ar położona przy asfaltowej drodze na t

  • Budowlana
  • 4900 m²
  • 34,69 zł/m²

170 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka budowlana w Lubaczowie

Działka budowlana w Lubaczowie

Do sprzedania działka budowlana w Lubaczowie na oś. Mazury.

73 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Działka z WZ- Ożańsk - pow. 1,13 ha

Działka z WZ- Ożańsk - pow. 1,13 ha

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

  • Rolno-budowlana
  • 11300 m²
  • 13,19 zł/m²

149 000 zł do negocjacji

Dodane 29.04.2026 o 13:20

Działka budowlana w Jarosławiu bardzo blisko centrum 10 ar

Działka budowlana w Jarosławiu bardzo blisko centrum 10 ar

Do sprzedania działka budowlana w Jarosławiu, bardzo blisko centrum, w cichej ulicy, o powierzchni 1

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 265 zł/m²

265 000 zł

Odświeżone wczoraj o 08:32

Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana w Tuczempach

Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana w Tuczempach

Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana w Tuczempach – z MPZP, przy drodze publicznej Tuczempy. Z

  • Budowlana
  • 2248 m²
  • 83 zł/m²

186 584 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Działka budowlana w gminie Lubaczów

Działka budowlana w gminie Lubaczów

Do sprzedania działka budowlana 13,26ar w gminie Lubaczów około 5km od Lubaczowa.

72 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Działka budowlana blisko Radawy

Działka budowlana blisko Radawy

Ofertę sprzedaży stanowi piękna działka budowlana znajdująca się w gminie Wiązownica w okolicy miejscowości Zapałów

71 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka w gminie Laszki

Działka w gminie Laszki

Do sprzedania działka rolna 21ar z mediami znajdująca się na terenie gminy Laszki, po atrakcyjnej cenie i w okolicy domów mieszkalnych. Bez problemu możliwość przekształcenia jej na budowlaną i wybudowanie domu jednorodzinnego. Polecam....

51 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57