Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 133382

Odświeżone wczoraj o 08:32

Działka pod budownictwo mieszkalne Basznia Górna gmina Lubaczów

36 000 zł

Opis

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlano-rolna znajdująca się w Baszni Górnej w gminie Lubaczów. Działka sąsiaduje z budynkami mieszkalnymi dlatego może byc przeznaczona na budownictwo jednorodzinne. Działka o powierzchni 19,92 ar, płaska, w kształcie prostokąta. Media w pobliżu do podłaczenia: prąd, woda, kanalizacja. Dojazd drogą asfaltową. Wymiary: szerokość około 29m, długośc około 70 m. Więcej informacji pod nr tel. 691 871 939.

odsłon: 767
Jarosław
Osoba kontaktowa

KNC

Firma
na Jaroslawiak.pl od styczeń 2020
xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość

Podobne ogłoszenia

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Działka inwestycyjna 60 ar. Jarosław ( Rezerwacja)

Działka inwestycyjna 60 ar. Jarosław ( Rezerwacja)

Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Jarosławiu przy ul.Okrzei o powierzchni ok 60 ar. Działka j

  • Inwestycyjna
  • 6000 m²
  • 133,33 zł/m²

800 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 09:40

Działka rolna gmina Dubiecko

Działka rolna gmina Dubiecko

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 20 ar znajdująca się na terenie gminy Dubiecko w powiecie przemyskim.

36 000 zł

Odświeżone wczoraj o 08:32

Brak zdjęcia

działka rod

Działka rod z nowo wybudowanym domkiem drewnianym ocieplonym styropianem i wełną więc domek jest bar

  • ROD - Ogródek Działkowy
  • 300 m²
  • 76,67 zł/m²

23 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 11:42

Działka rolna na terenie gminy Lubaczów

Działka rolna na terenie gminy Lubaczów

Ofertę sprzedaży stanowi działka rolna o powierzchni 1,186 ha usytuowana na terenie gminy Lubaczów.

36 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Działka budowlana w Lubaczowie

Działka budowlana w Lubaczowie

Do sprzedania działka budowlana w Lubaczowie na oś. Mazury

73 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Działka budowlana Jarosław

Działka budowlana Jarosław

Sprzedam działki budowlane w Jarosławiu ul.Dojazdowa WZ w trakcie wyrabiania. 9 działek o pow. od 8a

  • Budowlana
  • 800 m²
  • 125 zł/m²

100 000 zł

Dodane 05.05.2026 o 23:24

Działka budowlana 45,8 a ul. 3-go Maja

Działka budowlana 45,8 a ul. 3-go Maja

Sprzedam działkę budowlaną w Jarosławiu objętą MPZP-Morawska Północ, (pod zabudowę przemysłową -prod

  • Budowlana
  • 4582 m²
  • 150 zł/m²

687 300 zł

Dodane 22.04.2026 o 12:47

TUCZEMPY - działka o pow. 0,2378 m2

TUCZEMPY - działka o pow. 0,2378 m2

Tuczempy- działka objęta MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

160 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:48

Działka rolna w gminie Laszki

Działka rolna w gminie Laszki

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 1,1 ha znajdująca się na terenie gminy Laszki.

71 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31