Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 136933

Zakończone 12.09.2025

Działka pod inwestycję – idealna pod osiedle domków lub dom PRZEWORSK

595 000 zł

Opis

Działka pod inwestycję – idealna pod osiedle domków lub dom jednorodzinny- PRZEWORSK

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,4965 ha zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Przeworsk przy ul. Dobra. Teren ten stanowi doskonałą propozycję zarówno dla inwestorów planujących budowę osiedla domków jednorodzinnych, jak i dla osób poszukujących miejsca na wymarzony dom.

Działka położona w otoczeniu przyrody, z dogodnym dojazdem do centrum miasta około 10 minut samochodem oraz bliskością najważniejszych punktów usługowych.

Możliwość podziału na mniejsze działki pod budowę domków jednorodzinnych – idealna inwestycja dla dewelopera. Teren płaski, w pełni przygotowany pod zabudowę. Kształt działki przypomina prostokąt, co daje szerokie możliwości projektowe.

Renata Niemiec

Nr licencji: 23694

tel. +48 880 222 737

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości?

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

odsłon: 98
Jarosław
Osoba kontaktowa

Renata Niemiec

Firma
na Jaroslawiak.pl od wrzesień 2022
Ogłoszenie zakończone

Niemiec Nieruchomości Renata Niemiec

Jana Pawła II 6

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Działka budowlana w Rozbórz Okrągły 27ar grunt PsLL RII

Działka budowlana w Rozbórz Okrągły 27ar grunt PsLL RII

Sprzedam działkę 0,27ha z klasą gruntu PsLL RII, z pozwoleniem na budowę, decyzja o warunkach zabudo

  • Rolno-budowlana
  • 27 m²
  • 2 907,41 zł/m²

78 500 zł do negocjacji

Odświeżone 27.04.2026 o 10:46

Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

Świebodna. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,11 ara (2011 m²), położona w mi

  • Budowlana
  • 2011 m²
  • 24,86 zł/m²

50 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:08

Czerwona Wola- działka 25 arów

Czerwona Wola- działka 25 arów

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą tj. działką położoną w miejscowości Czerwona Wola.

126 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:48

Działka budowlana w gminie Sieniawa

Działka budowlana w gminie Sieniawa

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana znajdująca się na terenie gminy Sieniawa. Działka o powie

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 71 zł/m²

71 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka rolna w gminie Dubiecko

Działka rolna w gminie Dubiecko

Do sprzedania działka rolna, rekreacyjna znajdująca sie na terenie gminy Dubiecko

26 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka budowlana blisko Radawy

Działka budowlana blisko Radawy

Ofertę sprzedaży stanowi piękna działka budowlana znajdująca się w gminie Wiązownica w okolicy miejscowości Zapałów

71 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka z WZ - Piwoda

Działka z WZ - Piwoda

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 12 arów, położona w miejscowości Piwoda, Gmina Wiąz

40 000 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 09:51

Działka pod budownictwo mieszkalne Basznia Górna gmina Lubaczów

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlano-rolna znajdująca się w Baszni Górnej w gminie Lubaczów.

36 000 zł

Odświeżone wczoraj o 08:32

Działka budowlana/ Kopernika Przeworsk

Działka budowlana/ Kopernika Przeworsk

Ul. Kopernika Przeworsk. Sprzedam działkę budowlaną przy ul Kopernika o pow. 13,41 a (1341 m2) nieru

  • Budowlana
  • 1341 m²
  • 89,49 zł/m²

120 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53