Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 137757

Zakończone 14.06.2025

Działka rolna o pow. 1,44 ha - Czerce gmina Sieniawa

69 000 zł

Opis

Oferujemy na sprzedaż dwie piękne działki rolne o łącznej powierzchni 1,44 ha położone w miejscowości Czerce, powiat Przeworsk, województwo podkarpackie. To doskonała okazja dla osób poszukujących terenu pod uprawy, sadownictwo lub inwestycję.

Każda z działek charakteryzuje się dogodnym dostępem do drogi gminnej, co zapewnia komfortowy dojazd przez cały rok.

Na działce występuje klasa gleby IIIb oraz IV z przewagą klasy IV. To grunty o dobrych warunkach rolniczych, nadające się do uprawy różnorodnych roślin. Teren jest lekko pochyły i dobrze nasłoneczniony, co dodatkowo wpływa na jego potencjał rolniczy.

To świetna propozycja zarówno dla rolników, inwestorów, jak i osób szukających miejsca na rekreację.

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości?

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Renata Niemiec

tel. +48 880 222 737

Nr licencji: 23694

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

odsłon: 65
Jarosław
Osoba kontaktowa

Renata Niemiec

Firma
na Jaroslawiak.pl od wrzesień 2022
Ogłoszenie zakończone

Niemiec Nieruchomości Renata Niemiec

Jana Pawła II 6

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa

działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa

Jarosław – działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa. Powierzchnia 19,87 a (1987 m²), płas

  • Budowlana
  • 1987 m²
  • 55,36 zł/m²

110 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Brak zdjęcia

Działka w Kańczudze ul. Węgierska

Do sprzedania działka rolna znajdująca się w Kańczudze przy ulicy Węgierskiej, powiat przeworski. Dz

  • Rolna
  • 3999 m²
  • 53,01 zł/m²

212 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Działka na sprzedaż w centrum Jarosławia

Działka na sprzedaż w centrum Jarosławia

Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną 8,5 a w centrum miasta. Działka w pełni uzbrojona: wod., kan.,

  • Budowlana
  • 850 m²
  • 411,76 zł/m²

350 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 13:56

Działka inwestycyjna 60 ar. Jarosław ( Rezerwacja)

Działka inwestycyjna 60 ar. Jarosław ( Rezerwacja)

Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Jarosławiu przy ul.Okrzei o powierzchni ok 60 ar. Działka j

  • Inwestycyjna
  • 6000 m²
  • 133,33 zł/m²

800 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 09:40

Działka rolno-rekreacyjno-leśna w Makowisku

Działka rolno-rekreacyjno-leśna w Makowisku

Sprzedam działkę rolno-rekreacyjno-leśną w miejscowości Makowisko

130 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka budowlana w gminie Lubaczów

Działka budowlana w gminie Lubaczów

Do sprzedania działka budowlana 12,01ar w gminie Lubaczów

66 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Działka budowlana z MPZP mediamii, dojazdem asfaltowym, 700 m2

Na sprzedaż: działka budowlana o powierzchni minimalnej 700 m² 1m2 = 159zł Jest to najmniejsza możli

  • Budowlana
  • 700 m²
  • 159 zł/m²

111 300 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 09:10

Brak zdjęcia

Działka rolną lub pod rekreację Jarosław

Do sprzedania działka rolno-rekreacyjna

24 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Duża działka gmina Dubiecko

Duża działka gmina Dubiecko

Okazja, podkarpacie, gmina Dubiecko

81 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31