Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 126787

Odświeżone wczoraj o 08:32

Działka widokowa pod budownictwo lub rekreację w Kramarzówce

76 000 zł

Opis

Ofertę sprzedaży stanowi widokowa działka znajdująca się w Kramarzówce. Działka o powierzchni 37 ar może być przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne lub pod rekreację. W sąsiedztwie jeden dom. Działka częściowo zalesiona. Wiecej informacji pod nr tel. 691 871 939.

odsłon: 838
Jarosław
Osoba kontaktowa

KNC

Firma
na Jaroslawiak.pl od styczeń 2020
xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość

Podobne ogłoszenia

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 40 zł/m²

8 000 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Działka budowlana blisko Radawy

Działka budowlana blisko Radawy

Ofertę sprzedaży stanowi piękna działka budowlana znajdująca się w gminie Wiązownica w okolicy miejscowości Zapałów

71 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

PRUCHNIK - działka na sprzedaż

PRUCHNIK - działka na sprzedaż

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na oględziny!

175 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:47

Duża działka w gminie Krzywcza w powiecie przemyskim

Duża działka w gminie Krzywcza w powiecie przemyskim

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka budowlana o pow. 93 ar leżąca w jednej z miejscowości w powiecie przemyskim, gminie KRZYWCZA, na trasie Przemyśl - Domaradz. Działka w kształcie kwadratu o wym. około 90m x 125m, lekko pochyła, składająca się...

197 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

Brak zdjęcia

Działka w Kańczudze ul. Węgierska

Do sprzedania działka rolna znajdująca się w Kańczudze przy ulicy Węgierskiej, powiat przeworski. Dz

  • Rolna
  • 2745 m²
  • 53,19 zł/m²

146 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Duża działka gmina Dubiecko

Duża działka gmina Dubiecko

Okazja, podkarpacie, gmina Dubiecko

81 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Duża działka 18,4 ar | PEŁNE UZBROJENIE |Skołoszów k. Radymna

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna i przestronna działka o powierzchni 18,4 ara w miejscowości Skołosz

  • Budowlana
  • 1840 m²
  • 59,78 zł/m²

110 000 zł

Dodane 20.04.2026 o 10:54

Działka budowlana ze starym domem drewnianym na terenie gminy Przemyśl

Do sprzedaży działka budowlana o pow.5821m2 położona w gminie Przemyśl. Działka posiada warunki zabudowy. Na działce znajduje się stary dom oraz studnia. Z mediów posiada tylko prąd, jednakże w planie jest doprowadzenie gazu, wody oraz kanalizacji w...

76 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Atrakcyjna działka 7,77ar w Jarosławiu, pod budowę domu

Atrakcyjna działka 7,77ar w Jarosławiu, pod budowę domu

Na sprzedaż atrakcyjna działka (do odrolnienia, z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną). Działka

  • Budowlana
  • 777 m²
  • 193,05 zł/m²

150 000 zł do negocjacji

Dodane 19.04.2026 o 19:02

Działka rolna w gminie Krasiczyn w powiecie przemyskim

Działka rolna w gminie Krasiczyn w powiecie przemyskim

Do sprzedania działka rolna znajdująca się na terenie gminy Krasiczyn w powiecie przemyskim.

51 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31