Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 131601

Zakończone 27.07.2025

Działki budowlane na sprzedaż ul. Dojazdowa w Jarosławiu

Opis

Sprzedam działki budowlane przy ulicy Dojazdowej w Jarosławiu o poniższych powierzchniach:

1056/2 - 12,59 ara

1056/3 - 9,93 ara

1056/4 - 9,88 ara

1056/5 - 9,53 ara

1056/8 - 13,29 ara

1056/11 - 11,75 ara

Wszystkie działki posiadają warunki zabudowy. Każda z działek posiada dojazd oznaczony na mapce 1056/7. Dobra lokalizacja (około 3,5 km do Rynku i Centrum Miasta), cicha oraz spokojna okolica. Cena do uzgodnienia. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 696268183 oraz 727521167.

odsłon: 1128
Jarosław
Osoba kontaktowa

Jan

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od maj 2024
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Do sprzedania działki budowlane w Jarosławiu

Do sprzedania działki budowlane w Jarosławiu

Do sprzedania działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne o powierzchni od 13 ar do 15 ar. Ce

  • Budowlana
  • 1300 m²
  • 6,54 zł/m²

8 500 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 08:17

Działki budowalne Tuczempy

Działki budowalne Tuczempy

Tuczempy. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych o powierzchniach od 1349

  • Budowlana
  • 1349 m²
  • 85,25 zł/m²

115 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Działki rekreacyjne w Czerwonej Woli

Działki rekreacyjne w Czerwonej Woli

Ofertę sprzedaży stanowi działka rekreacyjna znajdująca się w miejscowości Czerwona Wola

40 000 zł

Odświeżone wczoraj o 08:32

Sprzedam działki w DUŃKOWICACH

Sprzedam działki w DUŃKOWICACH

Sprzedam 7 działek budowlanych w miejscowości Duńkowice gm. Radymno Przy drodze krajowej nr 94, dojazd do Radymna zajmuje około 5 minut. Każda działka ma około 11 arów. Do działek przynależy wewnętrzna droga 1106/2. W sąsiedztwie budują się nowe...

4 000 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 10:10

Brak zdjęcia

Działki budowlane w Makowisku

Do sprzedania 4 działki budowlane, każda o powierzchni 16 ar, znajdujące się w miejscowości Makowisk

  • Budowlana
  • 1600 m²
  • 63,75 zł/m²

102 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Działki budowlane w Jarosławiu

Działki budowlane w Jarosławiu

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 6 dział

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 100 zł/m²

100 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Działki z MPZP w Morawsku

Działki z MPZP w Morawsku

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,4 ar, położona w spokojnej i malowniczej m

  • Budowlana
  • 12,40 m²
  • 6 854,84 zł/m²

85 000 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 13:23

Działki budowlane na sprzedaż – Jarosław, ul. Burmistrza J. Matusza

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych zlokalizowanych w Jarosławiu, przy

  • Budowlana
  • 875 m²
  • 95 zł/m²

83 125 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 3 dział

  • Budowlana
  • 1042 m²
  • 119,96 zł/m²

125 000 zł

Dodane wczoraj o 12:41

Sprzedam działki budowlane Surochów

Sprzedam działki budowlane Surochów

Sprzedam działki budowlane w Surochowie kol. Jarosław

255 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09