Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 142442

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Jarosław|Sienkiewicza |36 m² |Kawalerka| centrum| duża piwnica

259 000 zł

Szczegóły

  • Rynek Wtórny
  • Powierzchnia 36 m²
  • Cena za m² 7 194,44 zł/m²
  • Liczba pokoi 1 pokój
  • Rodzaj zabudowy Blok
  • Rok budowy 1965 r.
  • Technika budowy Cegła
  • Piętro 2 piętro
  • Liczba pięter 3 piętra
  • Stan wykończenia Do odświeżenia
  • Forma kuchni Oddzielna kuchnia
  • Dodatkowe informacje Piwnica

Opis

Jarosław – ul. Sienkiewicza | 36 m² | Kawalerka w centrum miasta z dużą piwnicą!

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, idealnego na start, pod wynajem lub jako inwestycję?

Oferuję kawalerkę o powierzchni 36 m², położoną na 2. piętrze w ocieplonym, murowanym bloku,

w samym sercu Jarosławia – przy ul. Sienkiewicza.

📐 Układ pomieszczeń

  • ustawny pokój dzienny,
  • osobna kuchnia,
  • łazienka po odświeżeniu,
  • przedpokój,
  • duża piwnica 7,7 m².

Okna PVC wychodzą bezpośrednio na ul. Sienkiewicza.

🔧 Standard i wyposażenie

  • łazienka po odświeżeniu,
  • piec gazowy 2-funkcyjny Buderus – ma tylko 4 lata i jest po świeżym przeglądzie,
  • okna PCV,
  • mieszkanie wewnętrzne – ciepłe, ekonomiczne,
  • blok ocieplony (termomodernizacja),
  • budynek murowany.

🏢 Informacje prawne i administracyjne

  • Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,
  • blokiem administruje Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu,
  • czynsz: 220 zł (fundusz remontowy, eksploatacyjny, termomodernizacyjny).

📍 Lokalizacja

Ścisłe centrum Jarosławia – wszystko dosłownie „pod nosem”:

✔ sklepy i usługi

✔ uczelnie, banki, punkty medyczne

✔ przystanki komunikacji

✔ targ, rynek, urzędy

✔ strefa rekreacji i parki

Idealne miejsce dla osób ceniących wygodę i szybki dostęp do infrastruktury.