Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 135918

Zakończone 25.06.2025

Mieszkanie 47,70 m2 oś. Błękitne blok C M86 stan deweloperski

376 830 zł

Opis

O lokalu
Jeżeli myślisz o kupnie mieszkania, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lokalu mieszkalnego bezpośrednio od Dewelopera
Kupując od nas masz pewność, że jesteś pierwszym właścicielem i masz realny wpływ na wykończenie i wyposażenie własnego mieszkania.

Osiedle Błękitne blok C – Jarosław, ul. Konfederacka

Rozpoczęcie budowy nastąpiło w styczniu 2024 roku.
Dzięki temu, że mamy początkowy etap inwestycji, należności za mieszkanie wpłaca się w 9 transzach rozłożonych na cały okres budowy.

Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim M86 usytuowany jest na V piętrze w bloku C, o powierzchni 47,70 m² składa się z:
- 1 sypialni (13,91 m²)
- kuchni z salonem (21,29 m²)
- łazienki (5,86 m²)
- komunikacji (4,12 m²)
- pomieszczenia porządkowego (2,52 m²)

Mieszkanie jest środkowe a balkon znajduje się na całej szerokości mieszkania, w kierunku zachodnim. Z pokoju jak i z salonu jest wyjście na balkon.
Do lokalu mieszkalnego można dokupić komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe.
Zakończenie budowy planowane jest na koniec marca 2026 roku

O inwestycji
Inwestycja „Osiedle Błękitne” przy ul. Konfederackiej w Jarosławiu to krok w przyszłość. Wysoki standard i jakość wykończenia, dopracowane detale, nowoczesny styl oraz dbałość o każdy szczegół to cechy wyróżniające tę inwestycję.
W planowanym sześciokondygnacyjnym budynku będzie mieścić się 90 lokali mieszkalnych w metrażu od 32 do 77 m2.
6-cio kondygnacyjny budynek z parkingiem podziemnym (52 miejsc postojowych) będzie wyposażony w windę.
W bliskim sąsiedztwie inwestycji usytuowana jest przychodnia, sklep spożywczy, lokale gastronomiczne, przedszkole i siłownia.
Lokalizacja inwestycji mieści się w atrakcyjnej i spokojnej części miasta z niedalekim dostępem do Parku Miejskiego.

O firmie
MBM-INVEST jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego na terenie województwa podkarpackiego.
Firma MBM-INVEST posiada doświadczenie oraz kapitał finansowy co gwarantuje, iż prowadzone inwestycje są zawsze realizowane terminowo. Działając na rynku już od 2014 roku zakończyliśmy inwestycje takie jak: ”Morelowy Sad”, i „Apartamenty za Parkiem” w Jarosławiu, oraz „Osiedle Panorama” w Przemyślu
Dla poprawy bezpieczeństwa finansowania realizacji i odpowiedniego zabezpieczenia Państwa wkładu finansowego nasze projekty realizujemy w znacznym udziale z własnych środków finansowych.
Nasz zespół złożony z młodej i pełnej entuzjazmu kadry na każdym etapie projektowania, poprzez realizacje i stała opiekę nad klientem, do momentu przeniesienia własności nieruchomości i odbioru kluczy dokłada wszelkich starań byście Państwo dołączając do grona naszych klientów byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z MBM-INVEST

Nasza strona: www.mbm-invest.pl

Biuro sprzedaży czynne

od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00

odsłon: 266
Jarosław
Osoba kontaktowa

Joanna

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od sierpień 2023
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Mieszkanie własnościowe na osiedlu Witosa.

Mieszkanie własnościowe na osiedlu Witosa.

Powierzchnia: 59,70 m². Mieszkanie środkowe, położone na pierwszym piętrze. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc, balkon typu loggia. Duża piwnica z oknem - 8,20 m². Bez piecyków gazowych. Więcej informacji udzielam telefonicznie.

398 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 21:49

Mieszkanie bezczynszowe o pow. 80m/ za parkiem/pierwsze piętro

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 80m z dwoma balkonami.

  • 80 m²
  • 8 750 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2017 r.

700 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 18:37

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP: mieszkania z potencjałem o powierzchni 36m2 + komórka lokatorska 8 m2, poło

  • 36 m²
  • 8 027,78 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

289 000 zł

Dodane 03.05.2026 o 12:26

Mieszkanie 2 pokojowe - 49,20 m2, parter, ul. Matejki

Mieszkanie 2 pokojowe - 49,20 m2, parter, ul. Matejki

Do sprzedania mieszkanie: 2 pokoje, balkon, kuchnia z oknem, znajdujące się w ścisłym centrum miasta

  • 49,20 m²
  • 6 910,57 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

340 000 zł do negocjacji

Odświeżone 01.05.2026 o 10:08

mieszkanie|przestronne|82,81 m²| piętro 1| 4pokoje|ogródek|bezczynszow

ul. Krakowska. Jarosław. Mieszkanie jest bezczynszowe, co oznacza niskie koszty utrzymania i pełną k

  • 81,86 m²
  • 5 069,63 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1965 r.

415 000 zł

Dodane 21.04.2026 o 00:08

Mieszkanie w centrum Radymna

Mieszkanie w centrum Radymna

ul. Rynek Radymno. mieszkanie o powierzchni 62,38 m², 3 pokoje, wykończone

  • 62,38 m²
  • 4 472,59 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

279 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku |Plac Św. Michała. Jarosław.

Plac Św. Michała. Jarosław. Sprzedam 71 m², 4 pokoje, po remoncie, II piętro – idealne do zamieszkan

  • 71 m²
  • 6 323,94 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica
  • 1900 r.

449 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje 60m², Radymno (Jarosław blisko)

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², na czwartym piętrze. Radymno os. Jagiełły

  • 60 m²
  • 4 983,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

299 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 07:50