Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 139755

Zakończone 08.09.2025

Mieszkanie TBS

110 000 zł do negocjacji

Opis

Odsprzedam partycypacje TBS. Mieszkanie do malego remontu. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, duży balkon - loża oraz przynależna do mieszkania duża piwnica.

odsłon: 292
Jarosław
Osoba kontaktowa

Jolanta

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od maj 2023
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

BEZCZYNSZOWE mieszkanie  o pow. 147,65 m2 - JAROSŁAW

BEZCZYNSZOWE mieszkanie o pow. 147,65 m2 - JAROSŁAW

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE! Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

749 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Mieszkanie|Skarbowskiego| Jarosław| 62,75 m²|3 pokoje| balkon| 2014

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,75 m², położone w Jarosławiu w budynku z 2014 r

  • 62,75 m²
  • 7 490,04 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

470 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:50

Mieszkanie własnościowe na osiedlu Witosa.

Mieszkanie własnościowe na osiedlu Witosa.

Powierzchnia: 59,70 m². Mieszkanie środkowe, położone na pierwszym piętrze. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc, balkon typu loggia. Duża piwnica z oknem - 8,20 m². Bez piecyków gazowych. Więcej informacji udzielam telefonicznie.

398 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 21:49

Mieszkanie gotowe do zamieszkania- Jarosław

Mieszkanie gotowe do zamieszkania- Jarosław

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń !

  • 37,99 m²
  • 8 660,17 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

329 000 zł

Dodane 21.04.2026 o 14:26

Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

Jarosław, ul. Jagiellonów Do sprzedania przytulne, jasne, „środkowe” mieszkanie o powierzchni 54,18

  • 54,18 m²
  • 6 736,80 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 1960 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Mieszkanie- przestronne, słoneczne 72,5m2

Mieszkanie- przestronne, słoneczne 72,5m2

W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, tereny zielone.

  • 72,50 m²
  • 4 758,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

345 000 zł do negocjacji

Odświeżone 20.04.2026 o 19:47

Sprzedam mieszkanie 56 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie 56 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o pow. 56 m2 położonego w Jarosławiu. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w IV piętrowym bloku, składa się z: salonu z...

364 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą z niskim czynszem

  • 36 m²
  • 10 138,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 11:31