Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 125650

Zakończone 17.04.2026

Mieszkanie o powierzchni 48,9 m2 - LUBACZÓW

239 000 zł

Opis

Ofertą sprzedaży jest przestronne mieszkanie położone w bloku w Lubaczowie.  Mieszkanie usytuowane na IV piętrze w ocieplonym bloku oraz z zamontowanym domofonem.

Nieruchomość o powierzchni 48,9 m2 składa się z dużego salonu, sypialni, kuchni z oknem, oddzielnej łazienki, wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Mieszkanie ustawne, dwustronne. Pokoje oraz kuchnia doświetlone są dużymi oknami, dzięki temu zyskujemy naturalne światło w ciągu dnia. W razie potrzeby jest możliwość przedzielenia salonu na dwa mniejsze pokoje. Okna zostały wymienione na nowe- plastikowe, w pokojach oraz przedpokoju położono panele podłogowe.

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości?

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Renata Niemiec

tel. 880 222 737

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

odsłon: 2782
Jarosław
Osoba kontaktowa

Renata Niemiec

Firma
na Jaroslawiak.pl od wrzesień 2022
Ogłoszenie zakończone

Niemiec Nieruchomości Renata Niemiec

Jana Pawła II 6

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Mieszkanie na parterze w centrum Jarosławia

Mieszkanie na parterze w centrum Jarosławia

Do sprzedania mieszkanie w Jarosławiu, w centrum, o powierzchni 38,97 m2 znajdujące sie na parterze

  • 39 m²
  • 7 692,31 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

300 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Sprzedam Mieszkanie Inwestycyjne

Sprzedam Mieszkanie Inwestycyjne

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone w wyjątkowej, klimatycznej kamienicy

  • 44,50 m²
  • 1 955,06 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1920 r.

87 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje 60m², Radymno (Jarosław blisko)

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², na czwartym piętrze. Radymno os. Jagiełły

  • 60 m²
  • 4 983,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

299 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 07:50

Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży (lub zamia

369 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Mieszkanie 2 pokojowe - 49,20 m2, parter, ul. Matejki

Mieszkanie 2 pokojowe - 49,20 m2, parter, ul. Matejki

Do sprzedania mieszkanie: 2 pokoje, balkon, kuchnia z oknem, znajdujące się w ścisłym centrum miasta

  • 49,20 m²
  • 6 910,57 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

340 000 zł do negocjacji

Odświeżone 01.05.2026 o 10:08

Mieszkanie 86m2 w miejscowości Stare Sioło w gminie Oleszyce

Do sprzedania duże mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 86m2, znajdujące się w miejscowości Stare Sio

  • 86 m²
  • 3 837,21 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 1985 r.

330 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Mieszkanie w centrum Radymna

Mieszkanie w centrum Radymna

ul. Rynek Radymno. mieszkanie o powierzchni 62,38 m², 3 pokoje, wykończone

  • 62,38 m²
  • 4 472,59 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

279 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Jarosławia – przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie znaj

  • 122 m²
  • 3 032,79 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1985 r.

370 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:15