Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 129814

Zakończone 11.12.2025

Sprzedam dom wolnostojący w Jarosławiu!

999 000 zł

Opis

ul. Racławicka w Jarosławiu

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący gotowy do wprowadzenia się i zamieszkania z częścią usługową - warsztat samochodowy na parterze przy ul. Racławickiej w Jarosławiu.

Cena zawiera CAŁE umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach, łącznie z wyposażeniem warsztatu samochodowego!

Jeśli poszukujesz domu do wygodnego mieszkania z rodziną w centrum Jarosławia i jednocześnie prowadzić działalność o charakterze handlowym lub usługowym to właśnie idealna oferta dla Ciebie! Przeznaczenie nieruchomości do celów mieszkalno - usługowych, pod inwestycję lub dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

Polecam, do sprzedania przytulny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, niepodpiwniczony o słonecznych wnętrzach, na foremnej działce z nasadzeniami wzdłuż granic o powierzchni 8,88ar / 888 m2. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Nieruchomość posiada uregulowany stan prawny i jest wolna od obciążeń.

Podstawowe wielkości:

- powierzchnia całkowita: 242,00 m2

- powierzchnia użytkowa: 98,49 m2

- powierzchnia zabudowy: 121,00 m2

- kubatura: 907,00 m3

Program funkcjonalny domu przystosowany jest do potrzeb 5-6 osobowej rodziny.

Bryłę budynku stanowią 2 prostopadłościany nakryte dachem wielospadowym konstrukcji krokwiowo-płatwiowej o kącie nachylenia połaci 62-69% oraz dwustanowiskowy garaż na samochód osobowy, ciężarowy lub dostawczy zaadaptowany na warsztat samochodowy.

Układ pomieszczeń w domu przedstawia się następująco:

1. Parter:

- kotłownia: 4,56 m2

- holl + komunikacja: 9,27 m2

- zaplecze warsztatowe: 3,10 m2

- wc: 2,17 m2

- szatnia: 2,89 m2

- pom. gospodarcze: 5,15 m2

- korytarz: 7,00 m2

- pom. warsztatowe: 67,62 m2 ŁĄCZNA POW. PARTERU: 101, 76 m2

2. Piętro:

- holl + schody: 12,29 m2

- korytarz: 12,50 m2

- salon z kominkiem: 21,20 m2 (z wyjściem na balkon)

- pokój I: 10,58 m2

- garderoba: 6,36 m2

- wc: 1,40 m2

- łazienka: 6,20 m2

- pokój II: 14,14 m2

- kuchnia: 9,70 m2

- spiżarka: 4,12 m2. ŁĄCZNA POW. PIĘTRA: 98,49 m2

3. Poddasze: kl. schodowa, korytarz oraz dwa pokoje.

Przestronny dom jest w pełni umeblowany i wyposażony w niezbędne sprzęty AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, mikrofala, okap, pralka, TV). Posadzki wykończone parkietami i terakotą. Ogrzewanie podłogowe w kuchni, łazience i wc, w pozostałych pomieszczeniach grzejniki ścienne, wszystko zasilane z 2- funkcyjnego pieca gazowego marki "Buderus" oraz z pieca na opał stały węgiel-drewno firmy "Sas". Dodatkowo w salonie znajduje się klimatyczny kominek.

Stolarka okienna drewniana marki Szewpol.

Przed budynkiem miejsca parkingowe.

Dom został oddany do użytkowania w 2005 roku, wybudowany z pustaków ceramicznych gr. 29 cm ocieplony styropianem gr. 10 cm.

Media:

1) prąd: tak + 3fazy (siła) - odrębna instalacja elektryczna: dwa liczniki na warsztat i mieszkanie.

2) gaz: tak

3) woda: tak - miejska

4) kanalizacja: tak - miejska.

Znakomite położenie, w pobliżu pełna infrastruktura handlowo - usługowa, medyczna i edukacyjna.

Dodatkowo w niewielkiej odległości park miejski im. Bohaterów Monte Cassino.

Zapraszam do oglądania po wcześniejszym umówieniu.

Agent prowadzący to zlecenie:

Renata Walewicz

tel. 604 890 398

nieruchomosci.walewicz@gmail.com

Możliwość obejrzenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.28226. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

odsłon: 1702
Jarosław
Osoba kontaktowa

Renata Walewicz

Firma
na Jaroslawiak.pl od październik 2017
Ogłoszenie zakończone

Foryś Nieruchomości sp. Jawna

Czarnieckiego 2

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow 45 m2 w Radawie, położony na 4 ar działce.

  • 45 m²
  • 7 888,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

355 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Dom wolnostojący w Morawsku koło Jarosławia

Dom wolnostojący w Morawsku koło Jarosławia

Marzysz o własnym domu w cichej, zielonej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż d

  • 124 m²
  • 5 995,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

743 500 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 05:56

Sprzedam dom pod Radymnem

Sprzedam dom pod Radymnem

Dom z klimatem i ogromnym potencjałem – Duńkowice Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie tak,

  • 140 m²
  • 3 550 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

497 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:38

Dom z potencjałem – do generalnego remontu lub rozbudowy!

Dom z potencjałem – do generalnego remontu lub rozbudowy!

To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości i chcą stworzyć swoją przestrzeń

  • 40 m²
  • 5 500 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

220 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

To miejsce, w którym można naprawdę odpocząć, złapać oddech i cieszyć się życiem w rytmie natury.

  • 99 m²
  • 7 020,20 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

695 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Sprzedam dom w budowie w Jarosławiu!

Sprzedam dom w budowie w Jarosławiu!

Jarosław, ul. Zduńska. Do sprzedaży funkcjonalny nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie surowym

  • 134,33 m²
  • 2 970,30 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2018 r.

399 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Dom w centrum miasta z tarasem, ogródkiem garażem i sauną

Dom w centrum miasta z tarasem, ogródkiem garażem i sauną

ZAMIESZKAJ W CENTRUM MIASTA Piękna, cicha i spokojna okolica, wszędzie blisko, w najbliższej okolicy

  • 85,50 m²
  • 8 175,44 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

699 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 05:54

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż wolnostojący dom o pow. ok. 80 m2 położony w

  • 80 m²
  • 3 737,50 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

299 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Dom w Cieszacinie Małym

Dom w Cieszacinie Małym

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu jednorodzinne

  • 110 m²
  • 3 990,91 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1970 r.

439 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Dom murowany w gminie Chłopice OBNIŻKA CENY

Dom murowany w gminie Chłopice OBNIŻKA CENY

Ofertę sprzedaży stanowi dom mieszkalny wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Chłopi

240 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31