Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 125328

Zakończone 02.10.2025

Sprzedam działkę o pow. 18,18 ar Munina

175 000 zł

Opis

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow.: 18,18 ar położona w miejscowości Munina gm. Jarosław.

Prezentowana działka położona jest wśród zabudowań domów jednorodzinnych, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w cichym i spokojnym miejscu.

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: 23m szerokości x 78,50m długości.

Media: na działce znajduje się prąd i kanalizacja, a woda i gaz na działce sąsiedniej ok. 6 m.

Cena ofertowa wynosi: 175 000 zł.

Nieruchomość znajduje się w pobliżu Jarosławia ok. 3 km,  działka idealna dla osób lubiących ciszę i spokój oraz chcących odpocząć od miejskiego zgiełku.

Możliwość zobaczenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.216. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu:

- 608 420 817

- 535 125 205

- 16 621 74 16

 

 

odsłon: 426
Jarosław
Osoba kontaktowa

janina kluz

Firma
na Jaroslawiak.pl od marzec 2011
Ogłoszenie zakończone

Nieruchomości Jarosław Biuro Obrotu Nieruchomościami Edyta
Biuro Nieruchomości Jarosław

ul. Jana Pawła II 15A, 37-500 Jarosław

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam działkę z WZ na budowę szeregową. Widna Góra

Sprzedam działkę z WZ na budowę szeregową. Widna Góra

Na sprzedaż działka inwestycyjna Jarosław, Widna Góra Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni

  • Budowlana
  • 3000 m²
  • 190 zł/m²

570 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 21:05

Sprzedam Działkę 20ar ul. Grodziszczanska Jarosław

Sprzedam Działkę 20ar ul. Grodziszczanska Jarosław

Sprzedam nieruchomość, o łącznej powierzchni ok. 20ar, która jest podzielona na 2 działki z warunkam

16 000 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 05:44

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

  • Budowlana
  • 900 m²
  • 90 zł/m²

81 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Sprzedam działkę w centrum/ ul. Blichowa Jarosław

Sprzedam działkę w centrum/ ul. Blichowa Jarosław

ul. Blichowa Jarosław. Do sprzedania działką o powierzchni 783 m 2 . Prezentowana nieruchomość położ

  • Budowlana
  • 783 m²
  • 242,66 zł/m²

190 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam działkę budowlaną Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną Jarosław

• Budowlana
  • 1500 m²
  • 150 zł/m²

225 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Sprzedam działkę
Promowane
Pilne

Sprzedam działkę

Na sprzedaż działka o powierzchni 13.95 ar oznaczona numerem 1091/3 położona w miejscowości Skołoszó

  • Budowlana
  • 1395 m²
  • 93,19 zł/m²

130 000 zł do negocjacji

Dodane 11.05.2026 o 07:36

Sprzedam działkę budowlaną 30 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 30 ar Nielepkowice

• Budowlana
  • 3000 m²
  • 100 zł/m²

300 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Kupię działkę, nieruchomość, nieużytek

Kupię działkę, nieruchomość, nieużytek

Dzień dobry Kupię działki / nieruchomości rolne budowlane pola nieużytki z klasami gruntu II III IV

  • Rolna
  • 10000 m²
  • 5 zł/m²

50 000 zł

Dodane 29.04.2026 o 19:30

Sprzedam działkę ul. Słoneczna

Sprzedam działkę ul. Słoneczna

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w bardzo dobrej lokalizacji – blisko centrum. Nr.

  • Budowlana
  • 436 m²
  • 321,10 zł/m²

140 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 06:58