Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 138672

Zakończone 03.06.2025

Sprzedam działkę w ROD "Jarek" w Jarosławiu

10 000 zł do negocjacji

Opis

Witam sprzedam ogródek działkowy na rodzinnych ogródkach działkowych "Jarek" w Jarosławiu.

Działka o powierzchni 3,6a - ogrodzona z dostępem do wody. Można uprawiać warzywa. Zasadzone maliny, porzeczki, wiśnie, jabłonie, śliwki, aronia i winogrona.

Na działce znajduje się domek drewniany że strychem, wybudowany w latach 90-tych.

odsłon: 238
Jarosław
Osoba kontaktowa

Małgorzata

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od maj 2025
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam działkę budowlaną 17 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 17 ar Nielepkowice

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

  • Budowlana
  • 1700 m²
  • 100 zł/m²

170 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,01 ar Ujezna

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,01 ar Ujezna

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży działki

  • Budowlana
  • 901 m²
  • 43 zł/m²

38 743 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam działkę w centrum/ ul. Blichowa Jarosław

Sprzedam działkę w centrum/ ul. Blichowa Jarosław

ul. Blichowa Jarosław. Do sprzedania działką o powierzchni 783 m 2 . Prezentowana nieruchomość położ

  • Budowlana
  • 783 m²
  • 242,66 zł/m²

190 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

160 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:16

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO ogródki działkowe Jarek ul Okrzei. Powierzchnia działki 383m2. Działka zagospo

  • Rekreacyjna
  • 383 m²
  • 32,64 zł/m²

12 500 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 09:16

Sprzedam działkę ul. Słoneczna

Sprzedam działkę ul. Słoneczna

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w bardzo dobrej lokalizacji – blisko centrum. Nr.

  • Budowlana
  • 436 m²
  • 321,10 zł/m²

140 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 06:58

Sprzedam działkę budowlaną 22 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 22 ar Nielepkowice

121 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Sprzedam działkę budowlaną/ Kochanówka Surochów

Sprzedam działkę budowlaną/ Kochanówka Surochów

Kochanówka Surochów. Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14 arów (1400m2). Oferowana działka jest płaską, nieogrodzona o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 20x71m. Cała nieruchomość leży na terenach objętych Miejscowym Planem...

77 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam działkę budowlaną 30 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 30 ar Nielepkowice

• Budowlana
  • 3000 m²
  • 100 zł/m²

300 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01