Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 101311

Zakończone 11.12.2025

Sprzedam działkę z ładny widokiem/Tuligłowy

60 000 zł

Opis

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Tuligłowy o powierzchni 31 a (3100 m2). Z nieruchomości rozpościera się przepiękna panorama na otaczające Pogórze Dynowskie.  Działka  o kształcie  zbliżonym do prostokąta jest lekko pochyła i dobrze naświetlona ( ekspozycja południowa). Na nieruchomości na ten moment znajduje się mały sad.

Według studium Uwarunkowań  i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rokietnica część działki (50m od drogi) jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową i usługi.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! 

Agent prowadzący to zlecenie: 

Przemysław Nowak  

tel.531 290 974

p.nowak@gifnieruchomosci.pl

 

„A. Galiszkiewicz Nieruchomości Spółka Jawna” 

Numer licencji pośrednika: 405

ul. Czarnieckiego 2 

37-500 Jarosław 

Możliwość obejrzenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.405.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

odsłon: 1601
Jarosław
Osoba kontaktowa

Przemysław Nowak

Firma
na Jaroslawiak.pl od październik 2017
Ogłoszenie zakończone

Foryś Nieruchomości sp. Jawna

Czarnieckiego 2

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam Działkę 20ar ul. Grodziszczanska Jarosław

Sprzedam Działkę 20ar ul. Grodziszczanska Jarosław

Sprzedam nieruchomość, o łącznej powierzchni ok. 20ar, która jest podzielona na 2 działki z warunkam

16 000 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 05:44

Sprzedam działkę budowlaną/ Kochanówka Surochów

Sprzedam działkę budowlaną/ Kochanówka Surochów

Kochanówka Surochów. Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14 arów (1400m2). Oferowana działka jest płaską, nieogrodzona o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 20x71m. Cała nieruchomość leży na terenach objętych Miejscowym Planem...

77 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Kupię działkę, nieruchomość, nieużytek

Kupię działkę, nieruchomość, nieużytek

Dzień dobry Kupię działki / nieruchomości rolne budowlane pola nieużytki z klasami gruntu II III IV

  • Rolna
  • 10000 m²
  • 5 zł/m²

50 000 zł

Dodane 29.04.2026 o 19:30

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO ogródki działkowe Jarek ul Okrzei. Powierzchnia działki 383m2. Działka zagospo

  • Rekreacyjna
  • 383 m²
  • 32,64 zł/m²

12 500 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 09:16

Sprzedam działkę z WZ Ryszkowa Wola

Sprzedam działkę z WZ Ryszkowa Wola

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy – Ryszkowa Wola Oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 22

  • Budowlana
  • 2200 m²
  • 50 zł/m²

110 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Edyta Biuro Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży d

  • Budowlana
  • 16800 m²
  • 41,67 zł/m²

700 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Na sprzedaż atrakcyjna działka ( z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną). Działka położona w Jar

  • Budowlana
  • 1311 m²
  • 280 zł/m²

367 080 zł

Dodane 02.05.2026 o 13:07

Sprzedam działkę
Promowane
Pilne

Sprzedam działkę

Na sprzedaż działka o powierzchni 13.95 ar oznaczona numerem 1091/3 położona w miejscowości Skołoszó

  • Budowlana
  • 1395 m²
  • 93,19 zł/m²

130 000 zł do negocjacji

Dodane 11.05.2026 o 07:36

Sprzedam przepiękną działkę 15 arów – Jarosław, ul. Zielone Wzgórze

Właściciel sprzeda atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Jarosławiu przy ul. Zielone Wzgórze.

  • Budowlana
  • 1543 m²
  • 155,54 zł/m²

240 000 zł do negocjacji

Dodane 14.05.2026 o 16:09