Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 139488

Zakończone 23.07.2025

Sprzedam mieszkanie Jarosław centrum

360 000 zł do negocjacji

Opis

Sprzedam mieszkanie własnościowe - wspólnota mieszkaniowa.

54m2, piwnica 9m2

Miejsce parkingowe

Udziały w gruncie

3 pokoje, kuchnia, łazienka

1 piętro

Mieszkanie w centrum Jarosławia ul. Przemyska

Niski czynsz

odsłon: 219
Jarosław
Osoba kontaktowa

Mariusz Kulesza

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od czerwiec 2025
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mie

  • 44 m²
  • 6 590,91 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

290 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą z niskim czynszem

  • 36 m²
  • 10 138,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 11:31

Sprzedam Mieszkanie Inwestycyjne

Sprzedam Mieszkanie Inwestycyjne

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone w wyjątkowej, klimatycznej kamienicy

  • 44,50 m²
  • 1 955,06 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1920 r.

87 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta | 54 m2

3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta | 54 m2

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w centrum Jarosławia – ul. Przemyska Oferujemy mieszkanie o powier

  • 54 m²
  • 5 925,93 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

320 000 zł

Odświeżone 01.05.2026 o 12:06

Mieszkanie bezczynszowe o pow. 80m/ za parkiem/pierwsze piętro

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 80m z dwoma balkonami.

  • 80 m²
  • 8 750 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2017 r.

700 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 18:37

Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży (lub zamia

369 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Mieszkanie| Jarosław| Skarbowskiego |58,85 m² |3 pokoje| blisko parku

Skarbowskiego Jarosław. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,85 m², położone przy ul

  • 58,85 m²
  • 6 100,25 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

359 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:54

Przestronne mieszkanie - II piętro JAROSŁAW

Przestronne mieszkanie - II piętro JAROSŁAW

Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na swobodną aranżację i dopasowanie przestrzeni

  • 47,63 m²
  • 6 088,60 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

290 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45