Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Novero Nieruchomości

Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomości, Tanie Kredyty, Leasing, Pożyczki, Doradztwo i Wsparcie

Poniatowskiego 61A

37-500 Jarosław

575380700
na Jaroslawiak.pl od luty 2017

O firmie

Novero-nieruchomości Wszystko w jednym miejscu.

Ogłoszeń: 20
Chętnie Pomogę z Nieruchomością

Chętnie Pomogę z Nieruchomością

Jeśli szukasz rzetelnego Agenta Nieruchomości, który weźmie na siebie cały ciężar związany ze sprzed

Odświeżone 21.05.2026 o 11:33

Sprzedam Działkę w Atrakcyjnym Miejscu Chłopic

Sprzedam Działkę w Atrakcyjnym Miejscu Chłopic

Witam Serdecznie Ta wyjątkowa oferta, dostępna tylko w naszym biurze Posiadłość znajduje się we wsi

  • Budowlana
  • 2188 m²
  • 4,02 zł/m²

8 800 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 11:33

Sprzedam Piękna Działkę w Surochowie

Sprzedam Piękna Działkę w Surochowie

Biuro Novero Nieruchomości prezentuje Państwu doskonałą nieruchomość na wymarzony dom w Surochowie (

  • Budowlana
  • 2626 m²
  • 39,03 zł/m²

102 492 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 11:33

Działka Inwestycyjna pod Zabudowę Mieszkaniową.

Działka Inwestycyjna pod Zabudowę Mieszkaniową.

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 3562 m2 (36 arów) w okolicy Jaro

  • Budowlana
  • 3562 m²
  • 98 zł/m²

349 076 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 11:33

Planujesz Sprzedać Nieruchomość ?

Planujesz Sprzedać Nieruchomość ?

1 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.05.2026 o 11:33

Leasing $ Leasing $ Leasing $

Leasing $ Leasing $ Leasing $

Z nami spełniaj Swoje Marzenia ! Z nami otrzymasz prawdopodobnie najtańszy Leasing ! Z nami zaoszczę

1 000 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 11:33

Sprzedam Doinwestowany Dom pod Jarosławiem

Sprzedam Doinwestowany Dom pod Jarosławiem

Witam Serdecznie Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę nieruchomość, która znajduje

  • 142 m²
  • 5 985,92 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1975 r.

850 000 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 11:33

Nie biegaj po bankach! Pomogę Ci znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny

Pomożemy Ci znaleźć kredyt na wymarzone mieszkanie lub dom. W naszej firmie obsługujemy kompleksowo,

Za darmo

Odświeżone 21.05.2026 o 11:33

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży własnej nieruchomości?

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży własnej nieruchomości?

Novero jest to zespół pełen doświadczonych pośredników, którzy swoją pracę traktują jako prawdziwą p

Odświeżone 21.05.2026 o 11:32

Sprzedam Dawną spółdzielnie z Ogromnym Potencjałem

Sprzedam Dawną spółdzielnie z Ogromnym Potencjałem

Mam przyjemność zaoferować Państwu kompleks zabudowań po byłej spółdzielni zlokalizowaną we wsi Mięk

1 597 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 14:38

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w zabytkowej kamienicy – Jarosław, ul. Grodzka Jeśli szukasz ni

  • 110 m²
  • 2 709,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

298 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 14:34

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Jarosławia – przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie znaj

  • 122 m²
  • 3 032,79 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1985 r.

370 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:15

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Dom z dużym potencjałem + 4 działki budowlane! Wólka Pełkińska – spokojna okolica blisko Jarosławia

  • 110 m²
  • 5 909,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1971 r.

650 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:06

Sprzeda dom pod Łańcutem

Sprzeda dom pod Łańcutem

Na sprzedaż dom z potencjałem – Dąbrówki k. Łańcuta | 14 arów | budynek gospodarczy Mam przyjemność

  • 120 m²
  • 4 150 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1975 r.

498 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:48

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Zamieszkaj w miejscu, gdzie przestrzeń spotyka spokój – tylko kilka minut od Rzeszowa. Na sprzedaż n

  • 177 m²
  • 4 322,03 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

765 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:43

Sprzedam dom pod Radymnem

Sprzedam dom pod Radymnem

Dom z klimatem i ogromnym potencjałem – Duńkowice Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie tak,

  • 140 m²
  • 3 550 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

497 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:38

Sprzedam dom w Zarzeczu

Sprzedam dom w Zarzeczu

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrze

  • 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:30

Sprzedam dom na Widnej Górze

Sprzedam dom na Widnej Górze

Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą różnicy w wartości nieruchomości Mam przyjemność

  • 266 m²
  • 2 624,06 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

698 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Sprzedam Mieszkanie Inwestycyjne

Sprzedam Mieszkanie Inwestycyjne

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone w wyjątkowej, klimatycznej kamienicy

  • 44,50 m²
  • 1 955,06 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1920 r.

87 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Sprzedam Dom w Zarzeczu

• 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Gospodarstwo
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44