Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Mieszkania

- Transakcja
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

mieszkanie w centrum miasta 38 m2

mieszkanie w centrum miasta 38 m2

Sprzedam mieszkanie w centrum miasta na ul.Sikorskiego w Jarosławiu.Mieszkanie klimatyzowane, znajdu

  • 38 m²
  • 8 421,05 zł/m²
  • 1 pokój
  • Blok

320 000 zł do negocjacji

Dodane 30.04.2026 o 17:29

mieszkanie do wynajęcia

mieszkanie do wynajęcia

Posiadam do wynajęcia mieszkanie - dwa niezależne pokoje , p.pokój , oddzielna jasna kuchnia i łazie

  • 40 m²
  • 2 pokoje
  • Blok

1 400 zł

Dodane 29.04.2026 o 10:45

Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w sercu Jarosławia – idealne dla rodziny Na sprzedaż wyjątkowe, fun

  • 55 m²
  • 7 272,73 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1970 r.

400 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 08:10

Wynajmę mieszkanie

Wynajmę mieszkanie

Wynajmę mieszkanie około 40m2 na prywatnej posesji z niezależnym wejściem na obrzeżach Jarosławia, o

  • 40 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • Nie

200 zł do negocjacji

Dodane 28.04.2026 o 21:09

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą z niskim czynszem

  • 36 m²
  • 10 138,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 11:31

Wynajem

Wynajem

Mieszkanie do wynajęcia. Os. Kombatantów, parter, 60m. Mieszkanie wyremontowane, częściowo umeblowan

  • 60 m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • Nie

1 600 zł

Odświeżone 26.04.2026 o 20:16

Przestronne cztery pokoje z widokiem na PARK miejski do negocjacji

Przestronne cztery pokoje z widokiem na PARK miejski, dużą kuchnią balkonem, łazienką i osobną ubika

  • 78 m²
  • 5 115,38 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

399 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 10:37

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie do wynajęcia

Wynajmę mieszkanie od zaraz na osiedlu Piłsudkiego

  • 48 m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • Umeblowane

1 500 zł

Dodane 25.04.2026 o 22:16

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam przestronne, ciepłe I jasne mieszkanie 3-pokojowe (60m2) na pierwszym piętrze. Mieszkanie p

  • 60 m²
  • 7 000 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

420 000 zł do negocjacji

Dodane 23.04.2026 o 11:50

Słoneczne 73m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

Słoneczne mieszkanie 73 m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

  • 73 m²
  • 6 835,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

499 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 11:21

ogłoszenia 26 do 35
12