Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Mieszkania

- Transakcja
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Brak zdjęcia

Wynajmę kawalerkę

Wynajmę kawalerkę o pow. ponad 40 m2 osobie pracującej w okolicy Rynku w Jarosławiu, komfortowe, ume

  • 40 m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • Umeblowane

1 400 zł

Dodane wczoraj o 18:18

Mieszkanie bezczynszowe o pow. 80m/ za parkiem/pierwsze piętro

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 80m z dwoma balkonami.

  • 80 m²
  • 8 750 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2017 r.

700 000 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 18:37

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | I piętro | centrum Jarosławia

Na sprzedaż zadbane, przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 49 m², położone n

  • 49 m²
  • 9 367,35 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

459 000 zł do negocjacji

Dodane 15.05.2026 o 16:07

Brak zdjęcia

Mieszkanie do wynajęcia

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy, składające się z pokoju, kuchni i łazienki, osobne wejście. Dla

  • 45 m²
  • 1 pokój
  • Kamienica
  • Umeblowane

1 400 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 14:41

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Kopernika w Jarosławiu

Witam. Mieszkanie dostępne od zaraz. Wynajmę mieszkanie w Jarosławiu na osiedlu Mikołaja Kopernika.

  • 35 m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • Umeblowane

1 600 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 06:46

Здам кімнату, ярослав

Здам кімнату, ярослав

Здам кімнату Ярослав з виходом до санвузла та кухні на термін не менше 1 місяця 1300+ ком. 37-500 Ja

1 300 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 10:26

Komfortowe, po generalnym remoncie, dostępne od zaraz, czysta KW

Sprzedam wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz.

  • 49 m²
  • 9 367,35 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

459 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 12:01

Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

Jarosław, ul. Jagiellonów Do sprzedania przytulne, jasne, „środkowe” mieszkanie o powierzchni 54,18

  • 54,18 m²
  • 6 736,80 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 1960 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Pokój do wynajęcia klimatyzacja

Pokój do wynajęcia klimatyzacja

Do wynajęcia pokój, wspólna łazienka aneks, kuchenny, atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, obok Bi

1 300 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 06:35

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje 60m², Radymno (Jarosław blisko)

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², na czwartym piętrze. Radymno os. Jagiełły

  • 60 m²
  • 4 983,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

299 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 07:50

Mieszkanie własnościowe na osiedlu Witosa.

Mieszkanie własnościowe na osiedlu Witosa.

Powierzchnia: 59,70 m². Mieszkanie środkowe, położone na pierwszym piętrze. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc, balkon typu loggia. Duża piwnica z oknem - 8,20 m². Bez piecyków gazowych. Więcej informacji udzielam telefonicznie.

398 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 21:49

Sprzedam mieszkanie72m2

Sprzedam mieszkanie72m2

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 72 M2, usytuowane na II piętrze w bloku wielorodzinnym. Mieszkanie

  • 72 m²
  • 6 111,11 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

440 000 zł

Dodane 07.05.2026 o 13:09

Mieszkanie do wynajęcia - Grunwaldzka 13

Mieszkanie do wynajęcia - Grunwaldzka 13

Do wynajęcia przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum miasta przy ul. Grunwaldzkiej 13.

  • 33 m²
  • 1 pokój
  • Kamienica

1 250 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 09:43

Część domu 73 m2 działka 580 m2

Część domu 73 m2 działka 580 m2

Sprzedam część domu o powierzchni 73 m², składającego się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza

  • 73 m²
  • 3 972,60 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Pozostałe

290 000 zł do negocjacji

Odświeżone 07.05.2026 o 08:52

Mieszkanie do wynajęcia Jarosław

Mieszkanie do wynajęcia Jarosław

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 40 m, położone na Rynku w Jarosławiu. Mieszkanie znajduje się na pi

  • 40 m²
  • 1 pokój
  • Kamienica
  • Umeblowane

1 300 zł

Odświeżone 06.05.2026 o 22:11

Brak zdjęcia

Poszukuje mieszkania do wynajecia

Szukam mieszkania do wynajecia w Jarosławiu: Mieszkanie 2-pokojowe dla ojca i syna Powierzchnia 40-4

  • 40 m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • Umeblowane

1 500 zł

Dodane 06.05.2026 o 21:35

Wynajmę mieszkanie

Wynajmę mieszkanie

Mieszkanie 50m 2 , 2 pokoje , kuchnia (oddzielna) , łazienka, balkon (loggia) . Pozostałe informacje

  • 50 m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • Umeblowane

2 000 zł do negocjacji

Dodane 06.05.2026 o 20:52

Mieszkania blisko rynku /bezczynszowe/dwupoziomowe/1 piętro

Mieszkania blisko rynku /bezczynszowe/dwupoziomowe/1 piętro

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP, wyjątkowego mieszkania z potencjałem o powierzchni 50 m2 +ponad 100 M2 podd

  • 150 m²
  • 1 986,67 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Kamienica

298 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:58

Mieszkanie/2x pokój/ balkon/duży parking.

Mieszkanie/2x pokój/ balkon/duży parking.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP, mieszkania z potencjałem o powierzchni 43,3 m2 + komórka lokatorska , położ

  • 43,30 m²
  • 6 812,93 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

295 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:47

Parter/3 pokoje/lokal użytkowy/2x łazienka.

Parter/3 pokoje/lokal użytkowy/2x łazienka.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP, mieszkania z potencjałem o powierzchni 77 m2 + 40 m2 lokal użytkowy pod dzi

  • 116 m²
  • 3 775,86 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Blok

438 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:38

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP: mieszkania z potencjałem o powierzchni 36m2 + komórka lokatorska 8 m2, poło

  • 36 m²
  • 8 027,78 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

289 000 zł

Dodane 03.05.2026 o 12:26

Mieszkanie z 2019 r./3 pokoje/winda/duży balkon.

Mieszkanie z 2019 r./3 pokoje/winda/duży balkon.

Proponuję Państwu zakup: mieszkania z potencjałem, niskimi kosztami eksploatacji i wyjątkową archite

  • 50,50 m²
  • 9 089,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Apartamentowiec
  • 2019 r.

459 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 11:58

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej

Pamiętaj ! od kwietnia 2023r. sprzedając lub wynajmując nieruchomość (również tylko pokój) masz obowiązek przekazania najemcy/kupującemu Świadectwa Charakterystyki Energetycznej. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz to mogę w tym pomóc. Wykonuję świadec

249 zł

Odświeżone 01.05.2026 o 08:27

Wynajmę mieszkanie na Kopernika

Wynajmę mieszkanie na Kopernika

Wynajmę mieszkanie ok 45 m na osiedlu Kopernika, II piętro, dwa pokoje. Lokal został świeżo pomalowa

  • 45 m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • Umeblowane

1 450 zł

Dodane 30.04.2026 o 20:37

ogłoszenia 1 do 25
12