Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

wynajmę działkę

Poszukuję działki na wynajem długoterminowy w Jarosławiu bądź bliskiej okolicy. Interesuję mnie od 5

  • Handlowo-usługowa
  • 10 m²

1 000 zł

Dodane wczoraj o 21:32

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka
Promowane
Wyróżnione

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka

Witamy, pierwsza glebogryzarka Separacyjna w Jarosławiu! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych

1,50 zł

Odświeżone wczoraj o 16:01

Remonty łazienek - profesjonalnie i solidnie
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Remonty łazienek - profesjonalnie i solidnie

https://www.facebook.com/share/19d5zS R28m/

Odświeżone wczoraj o 15:53

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Prace ogrodowe – pełen zakres, doświadczenie i profesjonalny sprzęt

Oferujemy kompleksowe prace ogrodowe dla klientów indywidualnych i firm.

99 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 19:40

nvidia geforce rtx 3090, rtx 3080, rtx 3080 ti, rtx 3070,  rtx 3070 ti,  rtx 3060 ti , rtx 3060

nvidia geforce rtx 3090, rtx 3080, rtx 3080 ti, rtx 3070, rtx 3070 ti, rtx 3060 ti , rtx 3060

NVIDIA GEFORCE RTX 3090, RTX 3080, RTX 3080 TI, RTX 3070 TI, RTX 3070, RTX 3060 TI, RTX 3060, RADEON RX 6900 XT , RADEON RX 6800 XT

2 999 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 17:47

Brak zdjęcia

Kierowca kat. C+E krajowy lub międzynarodowy

kierowca kat. c+e. Warunku do uzgodnienia.

Odświeżone 03.05.2026 o 17:47

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Blacha trapezowa - najtaniej w regionie - od 20 zł/mkw FIRMA DISPOL

Na sprzedaż blacha w II gatunku - ceny od 20 zł/mkw - końcówki produkcyjne. Inne kolory dostępne od ręki - gotowe odcinki 2m, 2,5m, 3m. Wszystkie informacje odnośnie dostępności i cen pod numerem telefonu FIRMA DISPOL. Mozliwy odbiór w Jarosławiu

20 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 17:46

Bitmain AntMiner S19 Pro 110Th/s, A1 Pro 23th Miner,Antminer T17+, ANTMINER L3+, Innosilicon A10 PRO

Bitmain AntMiner S19 Pro 110Th/s, Antminer S19 95TH, A1 Pro 23th Miner, Antminer T17+, ANTMINER L3+, Antminer E3, Innosilicon A10 PRO, Canaan AVALON A1246 ASIC Bitcoin miner 83TH , Goldshell HS5 SiaCoin ,GEFORCE RTX 3090, RTX 3080, RTX 3070

Odświeżone 03.05.2026 o 17:40

Pioneer Cdj-3000, Pioneer Cdj 2000 NXS2, Pioneer Djm 900 NXS2, Pioneer Ddj 1000, Pioneer Ddj 1000srt , Yamaha Genos 76-Key

Pioneer Cdj-3000, Pioneer Cdj 2000 NXS2, Pioneer Djm 900 NXS2, Pioneer DJ DJM-S11, Pioneer Ddj 1000, Pioneer Ddj 1000srt , Yamaha PSR-SX900 , Yamaha Genos 76-Key ,Korg Pa4X 76 , Korg Kronos 61 , Korg PA-1000, Yamaha PSR-SX700, Roland FANTOM-8 ,...

Odświeżone 03.05.2026 o 17:40

Foto Kalendarz 2025 Projekty Psd Gotowe Szablony A4

Foto Kalendarz 2025 Projekty Psd Gotowe Szablony A4

Foto Kalendarz 2025 Projekty Psd Gotowe Szablony A4 W ofercie szablonów foto kalendarzy na 2025 rok znajdziesz pakiet 100 profesjonalnych projektów PSD w wysokiej rozdzielczości 300 dpi, w formacie A4. Szablony te są idealnym rozwiązaniem dla...

75 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 16:58

Foto Kalendarz Jednostronny 2025 Gotowe Szablony A3

Foto Kalendarz Jednostronny 2025 Gotowe Szablony A3

Foto Kalendarz Jednostronny 2025 Gotowe Szablony A3 Jeśli szukasz inspiracji na kalendarz 2025, nasze 100 szablonów foto kalendarzy to idealne rozwiązanie. Projekty dostępne w formacie PSD w rozdzielczości 300 dpi są gotowe do edycji i dostosowania...

75 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 16:58

Seat Leon FR

Seat Leon FR

Seat Leon FR 1.4 122 km ,przejechane 103.500 rozrząd na pasku ( poprawiona wersja)zadbany jak na swó

  • Seat
  • Leon FR
  • 2014 r.
  • 103 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

34 900 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 16:25

Kleopatra (tuner + wzmacniacz), gramofon BERNARD G-603

Kleopatra (tuner + wzmacniacz), gramofon BERNARD G-603

Sprzedam kultowy zestaw grający z czasów PRL. Po wielu latach spędzonych w piwnicy zapewne wymaga re

300 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 15:59

Działka na sprzedaż w centrum Jarosławia

Działka na sprzedaż w centrum Jarosławia

Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną 8,5 a w centrum miasta. Działka w pełni uzbrojona: wod., kan.,

  • Budowlana
  • 850 m²
  • 411,76 zł/m²

350 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 13:56

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Sprzedam dom100 m², z 3 pokojami i oddzielnym salonem z kuchnią ,garaż ,strych, działka 6a.

  • 100 m²
  • 3 290 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

329 000 zł

Dodane 03.05.2026 o 13:08

Mieszkania blisko rynku /bezczynszowe/dwupoziomowe/1 piętro

Mieszkania blisko rynku /bezczynszowe/dwupoziomowe/1 piętro

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP, wyjątkowego mieszkania z potencjałem o powierzchni 50 m2 +ponad 100 M2 podd

  • 150 m²
  • 1 986,67 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Kamienica

298 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:58

Mieszkanie/2x pokój/ balkon/duży parking.

Mieszkanie/2x pokój/ balkon/duży parking.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP, mieszkania z potencjałem o powierzchni 43,3 m2 + komórka lokatorska , położ

  • 43,30 m²
  • 6 812,93 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

295 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:47

Parter/3 pokoje/lokal użytkowy/2x łazienka.

Parter/3 pokoje/lokal użytkowy/2x łazienka.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP, mieszkania z potencjałem o powierzchni 77 m2 + 40 m2 lokal użytkowy pod dzi

  • 116 m²
  • 3 775,86 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Blok

438 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:38

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP: mieszkania z potencjałem o powierzchni 36m2 + komórka lokatorska 8 m2, poło

  • 36 m²
  • 8 027,78 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

289 000 zł

Dodane 03.05.2026 o 12:26

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Proponuję Państwu zakup : wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni ok. 140 m2 , który położony

  • 140 m²
  • 4 900 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

686 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:18

Na wynajem lokal handlowy 260 m2/parter

Na wynajem lokal handlowy 260 m2/parter

Proponuję wynajem lokalu handlowego znajdującego się w centrum Jarosławia przy ul. Przemyskiej o pow

  • 260 m²
  • 3 pomieszczenia
  • Handel i usługi

6 000 zł

Dodane 03.05.2026 o 12:06

Mieszkanie z 2019 r./3 pokoje/winda/duży balkon.

Mieszkanie z 2019 r./3 pokoje/winda/duży balkon.

Proponuję Państwu zakup: mieszkania z potencjałem, niskimi kosztami eksploatacji i wyjątkową archite

  • 50,50 m²
  • 9 089,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Apartamentowiec
  • 2019 r.

459 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 11:58

Działka rekreacyjna 3,6 ara w Radawie na Kliszówce

Działka rekreacyjna 3,6 ara w Radawie na Kliszówce

Działka rekreacyjna 3.6 ar w Radawie na Kliszówce

  • Rekreacyjna
  • 360 m²
  • 638,89 zł/m²

230 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 11:52

BJ Concept Sp z oo

BJ Concept Sp z oo

Nieruchomości

Odświeżone 03.05.2026 o 10:32

Lokal usługowo-biurowy

Lokal usługowo-biurowy

Lokal usługowo-biurowy do wynajęcia – gotowy do rozpoczęcia działalności Biuro Kurpiel Nieruchomości

  • 34 m²
  • 3 pomieszczenia

1 200 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 10:16

Brak zdjęcia

Szukam pracy na terenie Jarosławia

Poszukuje zatrudnienia na terenie miasta Jarosław

  • Stałej, Dorywczej

Odświeżone 03.05.2026 o 09:18

Czyszczenie działek, wycinka drzew, Mulczowanie, Korzeni

Czyszczenie działek, wycinka drzew, Mulczowanie, Korzeni

Czyszczenie działek Wycinka drzew, samosiejek Mulczowanie powierzchniowe Mulczowanie wgłębnie korzen

Odświeżone 03.05.2026 o 09:12

Firma Prometeusz Włodzimierz Ferenc

Firma Prometeusz Włodzimierz Ferenc

znicze kwiaty dodatki,sprzedaż hurtowa i detaliczna ul.Słowackiego 86, 37-700 Przemyśl

Odświeżone 03.05.2026 o 08:57

ogłoszenia 1301 do 1325
«525354»