Kategorie ogłoszeń

Kategorie

mieszkanie wynajem wynajęcia

Znalezionych ogłoszeń: 166
Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

wynajmę działkę

Poszukuję działki na wynajem długoterminowy w Jarosławiu bądź bliskiej okolicy. Interesuję mnie od 5

  • Handlowo-usługowa
  • 10 m²

1 000 zł

Odświeżone wczoraj o 21:33

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Mieszkanie do wynajęcia - Grunwaldzka 13

Mieszkanie do wynajęcia - Grunwaldzka 13

Do wynajęcia przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum miasta przy ul. Grunwaldzkiej 13.

  • 33 m²
  • 1 pokój
  • Kamienica

1 250 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 09:43

Wynajem

Wynajem

Mieszkanie do wynajęcia. Os. Kombatantów, parter, 60m. Mieszkanie wyremontowane, częściowo umeblowan

  • 60 m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • Nie

1 600 zł

Odświeżone 26.04.2026 o 20:16

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w zabytkowej kamienicy – Jarosław, ul. Grodzka Jeśli szukasz ni

  • 110 m²
  • 2 709,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

298 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 14:34

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | I piętro | centrum Jarosławia

Na sprzedaż zadbane, przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 49 m², położone n

  • 49 m²
  • 9 367,35 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

459 000 zł do negocjacji

Dodane 15.05.2026 o 16:07

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Słoneczne 73m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

Słoneczne mieszkanie 73 m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

  • 73 m²
  • 6 835,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

499 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 11:21

Mieszkanie do wynajęcia Jarosław

Mieszkanie do wynajęcia Jarosław

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 40 m, położone na Rynku w Jarosławiu. Mieszkanie znajduje się na pi

  • 40 m²
  • 1 pokój
  • Kamienica
  • Umeblowane

1 300 zł

Odświeżone 06.05.2026 o 22:11

Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w sercu Jarosławia – idealne dla rodziny Na sprzedaż wyjątkowe, fun

  • 55 m²
  • 7 272,73 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1970 r.

400 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 08:10

Małe biuro do wynajęcia. Poniatowskiego | Jarosław

Małe biuro do wynajęcia. Poniatowskiego | Jarosław

ul. Poniatowskiego Jarosław. Do wynajęcia pomieszczenia biurowe w dobrym standardzie wykończenia o p

  • 14 m²
  • 1 pomieszczenie
  • Biuro

420 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Brak zdjęcia

Poszukuję domu do wynajęcia - Przemyśl ( pod pensjonat )

Poszukuję domu do wynajęcia – Przemyśl (pod pensjonat) Poszukuję domu do wynajęcia na terenie Przemy

1 500 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 08:04

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe, usługowe, handlowe Jarosław

Do wynajecia powierzchnie pod magazyny, handel, usługi, sklepy, szwalnie, itp. Świetna lokalizacja, bardzo blisko centrum, teren utwardzony. Możliwośc prowadzenia różnorodnej działalności oraz możliwość dojazdu każdym samochodem ciężarowym....

12 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje 60m², Radymno (Jarosław blisko)

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², na czwartym piętrze. Radymno os. Jagiełły

  • 60 m²
  • 4 983,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

299 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 07:50

Mieszkanie do wynajęcia w Jarosławiu

Mieszkanie do wynajęcia w Jarosławiu

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania p

  • 80 m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • Umeblowane

2 500 zł

Dodane 27.04.2026 o 14:00

ogłoszenia 1 do 20
123»