Kategorie ogłoszeń

Kategorie

domek radawa

Znalezionych ogłoszeń: 42
Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane dzisiaj o 07:40

Domek Radawa wynajmę - wolne terminy

Domek Radawa wynajmę - wolne terminy

Witam, mam do wynajęcia domek parterowy w radawie na 7 arowej ogrodzonej działce. Zapraszam

295 zł

Odświeżone 26.04.2026 o 10:37

Działka rekreacyjna - CZERWONA WOLA - 29,27 ARA

Działka rekreacyjna - CZERWONA WOLA - 29,27 ARA

Spokój, natura i gotowe warunki zabudowy – wszystko, czego potrzeba

  • Rekreacyjna
  • 2927 m²
  • 115,13 zł/m²

337 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Domek Leśne Zacisze Radawa

Domek Leśne Zacisze Radawa

Zapraszamy do naszego domku w lesie! miejscowość Radawa Szukasz miejsca na odpoczynek z dala od miej

  • 70 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • Umeblowany

700 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 07:20

Domek Leśne Zacisze 3

Domek Leśne Zacisze 3

• 70 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • Umeblowany

700 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 07:20

Drewniany Domek 5×8 m Całoroczny – Wytrzymała Konstrukcja

Drewniany Domek 5×8 m Całoroczny – Wytrzymała Konstrukcja

Domek całoroczny przeznaczony do samodzielnego montażu – konstrukcja zaprojektowana w sposób prosty

77 000 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 08:46

Domek w Radawie | Przy rzece | Blisko zalewu

Domek w Radawie | Przy rzece | Blisko zalewu

Na sprzedaż domek rekreacyjny całoroczny w Radawie, położony na działce o powierzchni 4 ary. Nieruch

  • 45 m²
  • 7 111,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 2017 r.

320 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 09:13

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Domek drewniany rekreacyjny 4x3 z tarasem 4x2

Domek drewniany rekreacyjny 4x3 z tarasem 4x2

Drewniany domek rekreacyjny z tarasem o wymiarach 4x5m. Idealny na działkę do określonej powierzchni

23 800 zł

Dodane 30.04.2026 o 10:32

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Leśne domki Radawa

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Leśne domki Radawa

Sprawdź ośrodki wypoczynkowy Leśne domki Radawa 3 domki w całości urządzone z bala drewniane + dział

  • 42 m²
  • 29 738,10 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2016 r.

1 249 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 07:54

Sprzedam działki w Radawie przy ul. św. Anny

Sprzedam działki w Radawie przy ul. św. Anny

ul. Św. Anny Radawa. Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w jednej z najbardziej ceniony

  • Budowlana
  • 481 m²
  • 278,59 zł/m²

134 000 zł

Dodane 04.05.2026 o 09:54

Wiosenna promocja !

Wiosenna promocja !

Oferujemy na sprzedaż działkę o przeznaczeniu rekreacyjnym położoną w miejscowości Radawa

  • Rekreacyjna
  • 705 m²
  • 219,86 zł/m²

155 000 zł

Odświeżone 10.05.2026 o 00:01

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Sprzedam domek na ROD Pionier w Przeworsku przy ul. Łańcuckiej. Domek w całości drewniany, wymiary 5

  • Rekreacyjna
  • 35 m²
  • 1 485,71 zł/m²

52 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 09:15

ogłoszenia 21 do 40
123