Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 913
Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa
Promowane
Wyróżnione

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa

Ravens – firma mająca siedzibę w Sieniawie (woj. podkarpackie) oraz dodatkowe biuro w Jarosławiu.

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odświeżone 06.05.2026 o 16:40

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane wczoraj o 07:40

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Kierowca Kurier

Poszukuję na stanowisko kierowcy, do obsługi Jarosław i okolice. Stała trasa , płatne szkolenie, wyp

  • Inny
  • Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

6 500 zł

Odświeżone wczoraj o 10:39

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1

Słodkie stylizacje Basia Szymczak Groomer Psi i koci fryzjer Jarosław, Gottfrieda 1,

Odświeżone wczoraj o 17:40

Działka budowlano-rolna w okolicy Malenisk

Działka budowlano-rolna w okolicy Malenisk

Do sprzedania działka

420 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Pranie Dywanów , ozonowanie

Pranie Dywanów , ozonowanie

Profesjonalna pralnia dywanów, Pranie dywanów, chodników, wykładzin , tapicerki, ozonowanie, odgrzybianie klimatyzacji,

Odświeżone wczoraj o 14:32

BRAMY GARAŻOWE DRZWI NAPĘDY HORMANN Szówsko ulica Zamojska 10, 37-500

Oferujemy bramy garażowe, przemysłowe, drzwi, napędy, ogrodzenia, okna, parapety, rolety, markizy. N

1 870 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 06:30

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Przestronne mieszkanie - II piętro JAROSŁAW

Przestronne mieszkanie - II piętro JAROSŁAW

Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na swobodną aranżację i dopasowanie przestrzeni

  • 47,63 m²
  • 6 088,60 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

290 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Widna Góra|44,30 ar|teren usługowy SU |200 m od A4| 2km od Jarosław

Szukasz działki inwestycyjnej w doskonałej lokalizacji, z szybkim dostępem do autostrady A4 i bardzo

  • Inwestycyjna
  • 44,30 m²
  • 7 494,36 zł/m²

332 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 22:11

Płyta OSB 12mm - 63 zł/szt 2500x1250mm

Płyta OSB 12mm - 63 zł/szt 2500x1250mm

PŁYTA OSB Na sprzedaż płyta OSB w grubościach 12,15,18,22. Dostępne wymiary płyt: - 12mm - 2.50x1.25

63 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 20:10

Działka inwestycyjna Makowisko - 2,15 ha

Działka inwestycyjna Makowisko - 2,15 ha

Nieruchomość ma powierzchnię 2,15 ha co daje szerokie możliwości zagospodarowania. Kształt działki jest regularny, co ułatwia planowanie zabudowy i wykorzystanie przestrzeni. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka...

1 600 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Kancelaria Prawna Prospectrum Odszkodowania Rzeszów Jarosław Podkarpacie

Odszkodowania powypadkowe Rzeszów Jarosław PodkarpacieSzopena 17, 35-055 RzeszówSzopena 17

Odświeżone 04.05.2026 o 14:45

Działka budowlana Jarosław

Działka budowlana Jarosław

Do sprzedania działka budowlana

79 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Do wynajęcia murowane magazyny Moszczany/Wietlnin III k. Jarosławia

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami w Jarosławiu ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu murowanych magazynów o pow. 2415 m2. Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości Moszczany – Wietlin III. przy drodze asfaltowej na dział

3,33 zł netto/m2 /miesięcznie

Odświeżone 27.04.2026 o 12:10

Pomocniczy Pracownik Produkcyjny – Wydział Konfekcji Mięsa

Pomocniczy Pracownik Produkcyjny – Wydział Konfekcji Mięsa

OFERTA PRACY – PILNE Pomocniczy Pracownik Produkcyjny – Wydział Konfekcji Mięsa Miejsce pracy: Ja

  • Pełny etat
  • Umowa zlecenie

31,40 zł

Odświeżone 23.04.2026 o 09:27

Brak zdjęcia

Działka rolną lub pod rekreację Jarosław

Do sprzedania działka rolno-rekreacyjna

24 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Brak zdjęcia

Czyszczenie dywanów wykładzin, pranie tapicerki

Czyszczenie dywanów, wykładzin, chodników, Czyszczenie tapicerki samochodowej, Ozonowanie Usuwanie przykrych zapachów, odgrzybianie klimatyzacji Profesjonalna firma wykonująca usługi czyszczenia dywanów i tapicerki, Wystawiamy fv i paragony na...

Odświeżone wczoraj o 14:32

Płyta OSB - 12,15,18,22mm - WYPRZEDAŻ - od 63 zł/szt

Płyta OSB - 12,15,18,22mm - WYPRZEDAŻ - od 63 zł/szt

63 zł

Odświeżone 06.05.2026 o 06:18

Mieszkanie|Skarbowskiego| Jarosław| 62,75 m²|3 pokoje| balkon| 2014

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,75 m², położone w Jarosławiu w budynku z 2014 r

  • 62,75 m²
  • 7 490,04 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

470 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:50

uslugi transportowe,przeprowadzki

uslugi transportowe,przeprowadzki

wykonuje uslugi transportowe, przeprowadzki, wywoz na PSZOK GABARYTOW,AGD, MEBLI furgoneta,masz cos

Do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 08:30

Płyta OSB 15mm - 2500x1250 zł - 76 zł/szt

Płyta OSB 15mm - 2500x1250 zł - 76 zł/szt

78 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 11:35

Działka na sprzedaż – idealna inwestycja -JAROSŁAW

Działka na sprzedaż – idealna inwestycja -JAROSŁAW

Oferujemy Państwu działkę o ogromnym potencjale inwestycyjnym, idealnie zlokalizowaną w Jarosławiu.

449 000 zł

Odświeżone wczoraj o 12:52

Utylizacja wywóz sprzętu sportowego fitness i rehabilitacyjnego

Utylizacja wywóz sprzętu sportowego fitness i rehabilitacyjnego oraz rowerów każdego typu. Jeśli nie

Odświeżone 05.05.2026 o 09:08

Działka budowlana Jarosław REZERWACJA

Działka budowlana Jarosław REZERWACJA

REZERWACJA. Do sprzedania działka budowlana w Jarosławiu o pow.12,46ar, 3 km do centrum. Droga dojaz

82 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

ogłoszenia 401 do 420
«202122»