Kategorie ogłoszeń

Kategorie

sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 671
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Zforce 800

Zforce 800

Sprzedam CF MOTO ZFORCE 800 Produkcja: 2014 Przebieg: 4850 km Sprzęt mało używany, rekreacyjnie z dz

25 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 13:49

Sprzedam dużo książek do kl 1-3 SP AKTUALIZACJA

Sprzedam dużo książek do kl 1-3 SP AKTUALIZACJA

Zapraszam na moje aukcje allegro na których

10 zł

Odświeżone 18.04.2026 o 21:38

Pług 5 skib

Pług 5 skib

Sprzedam pług 5 skibowy. Sprawny.

1 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 08:18

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Lexus RX 400H V6 272KM 4x4 Hybryda Automat kamera Rej PL Zamiana Sanok

Marka Lexus Model RX 400H Hybryda Stan używane Bezwypadkowy tak Rok pierwszej rejestracji 2006 Rok p

  • Lexus
  • RX400H
  • 2006 r.
  • 273 000 km
  • SUV
  • Hybryda

38 500 zł

Odświeżone 05.05.2026 o 09:04

Lusterka motocyklowe

Lusterka motocyklowe

Sprzedam lusterka motocyklowe, stan bdb. Pasują do wielu modeli motocykli bądź nawet quada .

100 zł

Dodane 11.05.2026 o 19:49

Stroik nagrobny mały

Stroik nagrobny mały

Sprzedam stroiki małe. Producent - DOREX UL. LUBELSKA 42A/I piętro 35-233 Rzeszów

1 111 111 zł

Odświeżone 26.04.2026 o 11:30

Peugeot 308 z silnikiem 1.6 HDi

Peugeot 308 z silnikiem 1.6 HDi

Sprzedam samochód marki Peugeot 308 z silnikiem 1.6 HDi.

  • Peugeot
  • 308
  • 2010 r.
  • 270 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 16:59

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,01 ar Ujezna

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,01 ar Ujezna

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży działki

  • Budowlana
  • 901 m²
  • 43 zł/m²

38 743 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Kostka interaktywna

Kostka interaktywna

Sprzedam kostkę interaktywną dla dziecka . Stan bardzo dobry . Wszystkie elementy sprawne. Odbiór os

65 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:06

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje 60m², Radymno (Jarosław blisko)

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², na czwartym piętrze. Radymno os. Jagiełły

  • 60 m²
  • 4 983,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

299 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 07:50

Sprzedam działkę budowlaną 17 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 17 ar Nielepkowice

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

  • Budowlana
  • 1700 m²
  • 100 zł/m²

170 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Blacha brązowa! Blachodachówka modułowa RAL 8017M Blachtex Klęczany

Sprzedam Blachodachówkę modułową w II gatunku. Bardzo ładny stan bez zarysowań. Punkt sprzedaży: Klę

28 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:37

Sprzedam opryskiwacz polowy

Sprzedam opryskiwacz polowy

Witam, mam na sprzedaż opryskwiacz polowy. Po więcej informacji proszę o kontakt pod numerem telefon

2 000 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 08:04

Kleopatra (tuner + wzmacniacz), gramofon BERNARD G-603

Kleopatra (tuner + wzmacniacz), gramofon BERNARD G-603

Sprzedam kultowy zestaw grający z czasów PRL. Po wielu latach spędzonych w piwnicy zapewne wymaga re

300 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 15:59

Kobieta z Kotem - sprzedam obraz olejny na płótnie

Kobieta z Kotem - sprzedam obraz olejny na płótnie

Kobieta z Kotem - obraz olejny na płótnie o wymiarach 100cm x 70cm Namalowany prze zemnie w Sierpniu 2021 Tematyka surrealistyczna Boki obrazu zamalowane. Nie wymaga ram - możemy od razu powiesić na ścianę. Cena obrazu 2200 PLN.

2 200 zł

Odświeżone 10.05.2026 o 13:39

Opel Corsa-D / 1.2 / AUTOMATIC

Opel Corsa-D / 1.2 / AUTOMATIC

Automatic

  • Opel
  • Corsa D / 1.2
  • 2008 r.
  • 309 484 km
  • Hatchback
  • Benzyna

11 850 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 05:58

Suknia Ślubna + Sukienka na poprawiny gratis !

Suknia Ślubna + Sukienka na poprawiny gratis !

Witam serdecznie ! Sprzedam białą suknie ślubną, czystą - bardzo ładną, zakupioną w salonie ( jestem pierwszą właścicielką). Rozmiar 42/44 wysokość ok.160 cm, ramiączka odpinane. Do regulacji rozmiaru 50 - sznurowany gorset. Dodatki - welon i...

1 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 06:10

Znane i lubiane książki, podręczniki i ćwiczenia z PRL

Znane i lubiane książki, podręczniki i ćwiczenia z PRL

Sprzedam znane i lubiane podręczniki i ćwiczenia z PRL Aktualnie dostępne:

Odświeżone 18.04.2026 o 21:38

Wspomaganie orbitrol Ursus

Wspomaganie orbitrol Ursus

Sprzedam wspomaganie orbitrol. Nowe. Założone do ciągnika i ściągnięte, bo nie było kompatybilne i m

1 500 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 08:18

Działka 10 ar na sprzedaż Radawa

Działka 10 ar na sprzedaż Radawa

Działki budowlane 10ar w Radawie - dzielnica Wielka Łąka

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 250 zł/m²

250 000 zł

Dodane 05.05.2026 o 18:04

ogłoszenia 501 do 520
«252627»