Kategorie ogłoszeń

Kategorie

sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 679
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Stolik dziecięcy i 2 krzesła

Stolik dziecięcy i 2 krzesła

Sprzedam używany stolik dziecięcy IKEA LÄTT z 2 krzesełkami. Stan dobry, komplet pełny i gotowy do z

80 zł do negocjacji

Dodane 08.05.2026 o 11:51

Audi A6 QUATTRO / S-Line / 2.8 V6 210KM

Audi A6 QUATTRO / S-Line / 2.8 V6 210KM

Oryginał / świeżo przerejestrowany w Polsce

  • Audi
  • A6 Avant / 2.8
  • 2008 r.
  • 240 000 km
  • Kombi
  • Benzyna

26 800 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 05:59

Okna żaluzje moskitiery z demontażu

Okna żaluzje moskitiery z demontażu

Sprzedam okna żeluzje moskietery z demontazu Wymiary okien -szer 120x wys 170cm -3sztuki -szer 89cm

100 zł

Odświeżone 28.04.2026 o 10:38

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Koła 22 cale z oponami 2024rok

Koła 22 cale z oponami 2024rok

Sprzedam kompletne koła z oponami całorocznymi z 2024 roku w rozmiarze 265/30/22,bieżnik 7-8 mm Rozs

2 400 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 06:53

Działka budowlana 45,8 a ul. 3-go Maja

Działka budowlana 45,8 a ul. 3-go Maja

Sprzedam działkę budowlaną w Jarosławiu objętą MPZP-Morawska Północ, (pod zabudowę przemysłową -prod

  • Budowlana
  • 4582 m²
  • 150 zł/m²

687 300 zł

Dodane 22.04.2026 o 12:47

Samochód Skoda Octavia 1.6 TDI rok produkcji 2012

Samochód Skoda Octavia 1.6 TDI rok produkcji 2012

Sprzedam samochód Skoda Octavia 1.6 TDI, r.p 2012,przebieg 184tyś.dobry stan od osoby prywatnej,

  • Škoda
  • Octavia
  • 2012 r.
  • 184 000 km
  • Kombi
  • Diesel

19 500 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 07:06

Pole Widna Góra hektar

Pole Widna Góra hektar

sprzedam pole orne Widna Góra, pole w kształcie prostokąta w granicy przebiega linia średniego napię

  • Inwestycyjna
  • 10000 m²
  • 11,50 zł/m²

115 000 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 06:33

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 3 dział

  • Budowlana
  • 1042 m²
  • 119,96 zł/m²

125 000 zł

Dodane dzisiaj o 12:41

Sprzedam samochód dostawczy do 3.5t

Sprzedam samochód dostawczy do 3.5t

Witam mam do sprzedania busa plandeke wymiary paki 4.8x2.2x2.3h z mozliwoscią podniesienia na 2.6h j

37 000 zł do negocjacji

Odświeżone 07.05.2026 o 05:43

Lanca do węża

Lanca do węża

Sprzedam lance ogrodowa do węża. Kilka opcji różnego rodzaju zraszania. Stan bardzo dobry. Używana s

70 zł

Dodane 24.04.2026 o 12:28

sprzedamy szlifierke katową dewalt D 28232 C

sprzedamy szlifierke katową dewalt D 28232 C

sprzedam szlifierkę kątową używana firmy dewalt D 28232C o mocy 1200 wat cena podana jest ceną do ne

280 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 12:49

Peugeot 306 / 1.4 benzyna

Peugeot 306 / 1.4 benzyna

Zapraszam do kontaktu i na jazdę próbną

  • Peugeot
  • 306
  • 1999 r.
  • 307 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

3 300 zł do negocjacji

Dodane 06.05.2026 o 14:05

Kia Picanto LX / 1.0 / SZAFIR

Kia Picanto LX / 1.0 / SZAFIR

Zapraszam na oględziny i jazdę testową

  • Kia
  • Picanto LX /1.0
  • 2006 r.
  • 232 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

5 600 zł do negocjacji

Odświeżone 12.05.2026 o 20:29

Dwa Regały Ikea Hemnes stan bardzo dobry

Dwa Regały Ikea Hemnes stan bardzo dobry

Sprzedam meble Ikea Hemnes. Kolor czarny i drewno W skład zestawu wchodzi: 2x regał

1 400 zł

Odświeżone 05.05.2026 o 05:45

Brak zdjęcia

Drzwi powystawkowe pokojowe "80" prawe 50 zł -100 zł

Sprzedam powystawkowe drzwi ( skrzydła) wewnętrzne pokojowe 80 tki, prawe, pojedyncze sztuki.

50 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 18:28

mieszkanie w centrum miasta 38 m2

mieszkanie w centrum miasta 38 m2

Sprzedam mieszkanie w centrum miasta na ul.Sikorskiego w Jarosławiu.Mieszkanie klimatyzowane, znajdu

  • 38 m²
  • 8 421,05 zł/m²
  • 1 pokój
  • Blok

320 000 zł do negocjacji

Dodane 30.04.2026 o 17:29

Farma fotowoltaiczna gmina Adamówka powiat przeworski

Farma fotowoltaiczna gmina Adamówka powiat przeworski

Sprzedam farmę fotowoltaiczną zlokalizowaną na terenie gminy Adamówka w powiecie przeworskim w województwie podkarpackim. Farma o mocy 998,25 kW usytuowana na działce o powierzchni 1,29 ha. Została wybudowana w 2022 roku i wytwarza prąd od sierpnia...

4 000 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Ziemniaki Soraya, Bernina

Ziemniaki Soraya, Bernina

Sprzedam ziemniaki z jasnej ziemi bardzo smaczne. Odmiany Soraya, Bernina. Worki 15 kg

0,30 zł

Odświeżone dzisiaj o 06:06

Sprzedam działki budowlane Surochów

Sprzedam działki budowlane Surochów

Sprzedam działki budowlane w Surochowie kol. Jarosław

255 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam Volvo V50

Sprzedam Volvo V50

Auto na chwile obecną w 100% sprawne nie wymagające wkład . Serwisowane na bieżąco klimatyzacja spra

  • Volvo
  • V50
  • 2010 r.
  • 278 250 km
  • Kombi
  • Diesel

13 200 zł do negocjacji

Dodane 20.04.2026 o 15:22

ogłoszenia 521 do 540
«262728»