Kategorie ogłoszeń

Kategorie

mieszkanie wynajem wynajęcia

Znalezionych ogłoszeń: 166
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

wynajmę działkę

Poszukuję działki na wynajem długoterminowy w Jarosławiu bądź bliskiej okolicy. Interesuję mnie od 5

  • Handlowo-usługowa
  • 10 m²

1 000 zł

Odświeżone wczoraj o 21:33

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie do wynajęcia

Wynajmę mieszkanie od zaraz na osiedlu Piłsudkiego

  • 48 m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • Umeblowane

1 500 zł

Dodane 25.04.2026 o 22:16

Całoroczny domek z bala 80 m² w Radawie – 10 arów, kominek

Całoroczny domek z bala 80 m² w Radawie – 10 arów, kominek

Całoroczny domek z bala 80 m² w Radawie – 10 arów, kominek, idealny pod wynajem krótkoterminowy

649 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 10:17

Wynajem szalunków fundamentowych

Wynajem szalunków fundamentowych

Oferuje wynajem szalunków fundamentowych acrow idealne dla małych ,średnich i dużych projektów budow

Odświeżone 23.04.2026 o 21:06

Glebogryzarka spalinowa - Usługi lub wynajem, wypożyczalnia!

Glebogryzarka spalinowa kołowa z tylnym mieleniem. Jazda do przodu i bieg wsteczny.

100 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 19:40

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Nieruchomości za granicą - bez prowizji, zakup od dewelopera

Szukasz apartamentu wakacyjnego, drugiego domu lub nieruchomości pod wynajem za granicą, ale nie wie

Dodane 09.05.2026 o 05:21

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Kopernika w Jarosławiu

Witam. Mieszkanie dostępne od zaraz. Wynajmę mieszkanie w Jarosławiu na osiedlu Mikołaja Kopernika.

  • 35 m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • Umeblowane

1 600 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 06:46

Mieszkanie w centrum Radymna

Mieszkanie w centrum Radymna

ul. Rynek Radymno. mieszkanie o powierzchni 62,38 m², 3 pokoje, wykończone

  • 62,38 m²
  • 4 472,59 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

279 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Przestronne mieszkanie - II piętro JAROSŁAW

Przestronne mieszkanie - II piętro JAROSŁAW

Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na swobodną aranżację i dopasowanie przestrzeni

  • 47,63 m²
  • 6 088,60 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

290 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą z niskim czynszem

  • 36 m²
  • 10 138,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 11:31

Do sprzedaży lub wynajęcia jako punkt handlowy lub usługowy

Do sprzedaży lub wynajęcia jako punkt handlowy lub usługowy

Posiadamy do sprzedaży lub wynajęcia Wozy Kupieckie funkcjonalne stylizacje XVII wiecznych wozów słu

  • 8,50 m²
  • 1 pomieszczenie
  • Handel i usługi

1 850 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 05:31

ogłoszenia 41 do 60
«234»