Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 913
Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka
Promowane
Wyróżnione

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka

Witamy, pierwsza glebogryzarka Separacyjna w Jarosławiu! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych

1,50 zł

Odświeżone wczoraj o 16:01

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Kierowca Kurier

Poszukuję na stanowisko kierowcy, do obsługi Jarosław i okolice. Stała trasa , płatne szkolenie, wyp

  • Inny
  • Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

6 500 zł

Odświeżone wczoraj o 10:39

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane wczoraj o 07:40

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

Koła 22 cale z oponami 2024rok

Koła 22 cale z oponami 2024rok

Sprzedam kompletne koła z oponami całorocznymi z 2024 roku w rozmiarze 265/30/22,bieżnik 7-8 mm Rozs

2 400 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 06:53

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą z niskim czynszem

  • 36 m²
  • 10 138,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 11:31

Brak zdjęcia

wkretarka dewalt dcd 805

witam sprzedam nowa wkretarke dewalt dcd 805 zamienik chinski wszystko dziala ok

220 zł do negocjacji

Dodane 05.05.2026 o 14:23

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Kia Picanto LX / 1.0 / SZAFIR

Kia Picanto LX / 1.0 / SZAFIR

Zapraszam na oględziny i jazdę testową

  • Kia
  • Picanto LX /1.0
  • 2006 r.
  • 232 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

5 600 zł do negocjacji

Odświeżone 12.05.2026 o 20:29

Skuter Kymco xciting 500IR 2011 mocny i szybki

Skuter Kymco xciting 500IR 2011 mocny i szybki

Sprzedam zadbanego skuter jak Kymco xstiting 500 IR skuter bardzo mocny i szybki v max 160 42,5 HP m

10 900 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 05:56

Blacha T-13/T-18 grafit. Paczki po 50 arkuszy.

Blacha T-13/T-18 grafit. Paczki po 50 arkuszy.

Sprzedam blachę trapezową T-13/T-18 grafit mat lub połysk – towar II gatunku. Blacha może posiadać w

19 zł

Odświeżone 24.04.2026 o 14:29

Wózek X lander

Wózek X lander

Sprzedam wózek spacerowy X lander wraz ze wszystkim akcesoriami. Stan bardzo dobry.

450 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:05

Mercedes-Benz A180 Coupé

Mercedes-Benz A180 Coupé

Sprzedam z uszkodzonym błotnikiem !

  • Mercedes-Benz
  • A180
  • 2008 r.
  • 198 000 km
  • Coupe
  • Diesel

3 300 zł do negocjacji

Dodane 08.05.2026 o 07:31

Opel Corsa-D / 1.2 / AUTOMATIC

Opel Corsa-D / 1.2 / AUTOMATIC

Automatic

  • Opel
  • Corsa D / 1.2
  • 2008 r.
  • 309 484 km
  • Hatchback
  • Benzyna

11 850 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 05:58

Sprzedam krzesła i pufy

Sprzedam krzesła i pufy

Dwa krzesła z oparciami i dwie pufy o wysokości 43 cm. Na jednym krześle niewielka plama. Nogi antyc

150 zł

Odświeżone 26.04.2026 o 06:30

Wózek 2w1 (gondola + spacerówka)

Wózek 2w1 (gondola + spacerówka)

Sprzedam używany wózek 2w1 tj. gondola i spacerówka. Stan dobry, widoczne ślady użytkowania. Odbiór

120 zł

Dodane 27.04.2026 o 21:01

Sprzedam laptopa i tablet 2w1 11,6" nowy

Sprzedam laptopa i tablet 2w1 11,6" nowy

Do sprzedania mam nowy laptop i tablet 2w1 11,6" ekran dotykowy win 10 legalny z kluczem proces

330 zł do negocjacji

Dodane 02.05.2026 o 11:14

Expres Philips Latte Go 4300

Expres Philips Latte Go 4300

Sprzedam expres do kawy Philips Latte Go 4300. Urządzenie kompletne i sprawne w oryginalnym pudełku

999 zł do negocjacji

Odświeżone 10.05.2026 o 20:05

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Sprzedam nieruchomość rolną - Wólka Krowicka

Sprzedam nieruchomość rolną - Wólka Krowicka

Nieruchomość składa się z sześciu działek

80 000 zł

Odświeżone wczoraj o 12:51

Działka pod zabudowę szeregową 40ar. w Jarosławiu

Działka pod zabudowę szeregową 40ar. w Jarosławiu

Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Jarosławiu przy ul.Społecznej o powierzchni ok 40 ar. Dział

  • Inwestycyjna
  • 40000 m²
  • 13,75 zł/m²

550 000 zł

Odświeżone 28.04.2026 o 07:41

Lexus RX 400H V6 272KM 4x4 Hybryda Automat kamera Rej PL Zamiana Sanok

Marka Lexus Model RX 400H Hybryda Stan używane Bezwypadkowy tak Rok pierwszej rejestracji 2006 Rok p

  • Lexus
  • RX400H
  • 2006 r.
  • 273 000 km
  • SUV
  • Hybryda

38 500 zł

Odświeżone 05.05.2026 o 09:04

Ławo-stół.

Ławo-stół.

Sprzedam ławo-stół biały w bardzo dobrym stanie. Wysokość jest regulowana, na zdjęciach jest lekko p

390 zł do negocjacji

Dodane 13.05.2026 o 08:22

Okna żaluzje moskitiery z demontażu

Okna żaluzje moskitiery z demontażu

Sprzedam okna żeluzje moskietery z demontazu Wymiary okien -szer 120x wys 170cm -3sztuki -szer 89cm

100 zł

Odświeżone 28.04.2026 o 10:38

Bardzo tania blacha

Bardzo tania blacha

Sprzedam blachę trapezową II gatunku. Mieszanka kolorów i długości Długości od 150 do 300 cm.. Cena

12 zł

Odświeżone 24.04.2026 o 14:29

ogłoszenia 581 do 600
«293031»