Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 879
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Malowanie mieszkań
Promowane
Wyróżnione

Malowanie mieszkań

Malowanie mieszkań, domów, elewacji, ogródków Działkowych, ogrodzeń, architektury ogrodowej itp.

15 zł

Dodane 03.06.2026 o 15:10

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka
Promowane
Wyróżnione

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka

Witamy, pierwsza glebogryzarka Separacyjna w Jarosławiu! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych

1,50 zł

Odświeżone 27.05.2026 o 16:01

Krzesło biurowe obrotowe Nowy Styl
Wyróżnione

Krzesło biurowe obrotowe Nowy Styl

Solidne krzesło biurowe, obrotowe marki Nowy Styl

150 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 22:25

Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 25.05.2026 o 16:04

Rower

Rower

Sprzedam rower, w stanie bardzo dobrym.Gotowy do jazdy. Odbiór osobisty w Jarosławiu.

700 zł do negocjacji

Dodane 28.05.2026 o 16:03

Orginalne kołpaki 16' citroen C4

Orginalne kołpaki 16' citroen C4

Witam sprzedam komplet kołpakow citroen C4 orginalne Stan widoczny na zdjęciach wszystkie zaczepy ok

200 zł

Dodane 06.06.2026 o 09:51

wyrzynarka do drzewa Black Decker 520

wyrzynarka do drzewa Black Decker 520

sprzedam wyrzynarkę do drzewa firmy Black Decker 520 używana stan bardzo dobry sprzęt utrzymany i za

260 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 07:58

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Kobieta z Kotem - sprzedam obraz olejny na płótnie

Kobieta z Kotem - sprzedam obraz olejny na płótnie

Kobieta z Kotem - obraz olejny na płótnie o wymiarach 100cm x 70cm Namalowany prze zemnie w Sierpniu 2021 Tematyka surrealistyczna Boki obrazu zamalowane. Nie wymaga ram - możemy od razu powiesić na ścianę. Cena obrazu 2200 PLN.

2 200 zł

Odświeżone wczoraj o 07:32

Tapczan rozkładany

Tapczan rozkładany

Ze względu na przeprowadzkę sprzedam 2 letnią kanapę rozkładaną z funkcją spania. Odbiór własny w Ja

650 zł do negocjacji

Dodane 25.05.2026 o 08:52

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

Mieszkanie w centrum miasta Jarosławia na os. Prośbów - 72,65 m2 + piwnica i dwa miejsca parkingowe.

  • 72,65 m²
  • 7 295,25 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 1977 r.

530 000 zł do negocjacji

Dodane 31.05.2026 o 15:31

Sprzedam działkę

Sprzedam działkę

Na sprzedaż działka o powierzchni 13.95 ar oznaczona numerem 1091/3 położona w miejscowości Skołoszó

  • Budowlana
  • 1395 m²
  • 93,19 zł/m²

130 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 06:12

Sofa jednoosobowa z funkcją spania i pojemnikiem TULI firmy Unimebel

Sofa jednoosobowa z funkcją spania i pojemnikiem TULI firmy Unimebel

Sprzedam sofę Tuli jednoosobową firmy Unimebel. Parametry produktu: Wymiary Szerokość [cm] 96 Wysoko

800 zł do negocjacji

Odświeżone 12.05.2026 o 09:37

Drzwi Erkado

Drzwi Erkado

Sprzedam drzwi Erkado , wzór Daglezja 1 . Szyba mat , kolor dąb szary , Skrzydło 80 prawe, ościeżnic

550 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 07:11

Działka budowlana w Rozbórz Okrągły 27ar grunt PsLL RII

Działka budowlana w Rozbórz Okrągły 27ar grunt PsLL RII

Sprzedam działkę 0,27ha z klasą gruntu PsLL RII, z pozwoleniem na budowę, decyzja o warunkach zabudo

  • Rolno-budowlana
  • 27 m²
  • 2 907,41 zł/m²

78 500 zł do negocjacji

Odświeżone 27.05.2026 o 06:42

Rower dziecięcy KROSS

Rower dziecięcy KROSS

Rower dziecięcy KROSS – świetny stan, gotowy do jazdy Sprzedam rower dziecięcy marki KROSS w bardzo

750 zł do negocjacji

Odświeżone 26.05.2026 o 07:09

Wózek 2w1 (gondola + spacerówka)

Wózek 2w1 (gondola + spacerówka)

Sprzedam używany wózek 2w1 tj. gondola i spacerówka. Stan dobry, widoczne ślady użytkowania. Odbiór

120 zł

Odświeżone 27.05.2026 o 05:53

Sprzedam dużo książek do kl 1-3 SP AKTUALIZACJA

Sprzedam dużo książek do kl 1-3 SP AKTUALIZACJA

Zapraszam na moje aukcje allegro na których

10 zł

Odświeżone 20.05.2026 o 16:34

Rowerek biegowy

Rowerek biegowy

Sprzedam rowerek biegowy, stan dobry. Gotowy do jazdy. Odbiór w Jarosławiu.

70 zł do negocjacji

Dodane 28.05.2026 o 16:06

opel astra K 2017 rok 1,6 cdti dieselek - super wyposażenie

opel astra K 2017 rok 1,6 cdti dieselek - super wyposażenie

opel astra K 2017 rok 1,6 cdti dieselek - super wyposażenie

  • Opel
  • Astra K
  • 2017 r.
  • 182 300 km
  • Kombi
  • Diesel

39 900 zł

Odświeżone 07.06.2026 o 05:40

Zforce 800

Zforce 800

Sprzedam CF MOTO ZFORCE 800 Produkcja: 2014 Przebieg: 4850 km Sprzęt mało używany, rekreacyjnie z dz

25 500 zł do negocjacji

Odświeżone 08.06.2026 o 05:30

Blachy Trapezowe Blacha 0,5mm brąz blacha modułowa extra cena! od ręki

Blachy Trapezowe Blacha 0,5mm brąz blacha modułowa extra cena! od ręki

Sprzedam Blachodachówkę modułową w II gatunku. Bardzo ładny stan bez zarysowań. Punkt sprzedaży: Klę

28 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 08:34

Sprzedam beczkę asenizacyjną WUKO Pa 39

Sprzedam beczkę asenizacyjną WUKO Pa 39

Beczka WUKO Pa 39, poj. 4000l, stan dobry, I-wł, wystawiam fakturę VAT 23%, cena 10500zł brutto do n

10 500 zł do negocjacji

Dodane 25.05.2026 o 15:23

Rower dla dziecka koła 20

Rower dla dziecka koła 20

Sprzedam rower po synu. Był konserwowany i naprawiany regularnie. Uważam że posłuży jeszcze komus.

400 zł do negocjacji

Dodane 31.05.2026 o 22:20

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Sprzedam domek na ROD Pionier w Przeworsku przy ul. Łańcuckiej. Domek w całości drewniany, wymiary 5

  • Rekreacyjna
  • 35 m²
  • 1 485,71 zł/m²

52 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 06:19

ogłoszenia 601 do 620
«303132»