Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 923
Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka
Promowane
Wyróżnione

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka

Witamy, pierwsza glebogryzarka Separacyjna w Jarosławiu! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych

1,50 zł

Odświeżone wczoraj o 16:01

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Działka 107 ar w Jarosławiu

Działka 107 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę o powierzchni 107ar (65 m szerokości i 160 m długości) znajdującą sie w Jarosławiu

1 200 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Opel Astra H / 1.7 TURBO DIESEL

Opel Astra H / 1.7 TURBO DIESEL

Ekonomiczny Turbo Diesel / ECO-TEC

  • Opel
  • Astra
  • 2007 r.
  • 355 000 km
  • Kombi
  • Diesel

3 900 zł do negocjacji

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Skuter Kymco xciting 500IR 2011 mocny i szybki

Skuter Kymco xciting 500IR 2011 mocny i szybki

Sprzedam zadbanego skuter jak Kymco xstiting 500 IR skuter bardzo mocny i szybki v max 160 42,5 HP m

10 500 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 05:56

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Działka budowlana w Rozbórz Okrągły 27ar grunt PsLL RII

Działka budowlana w Rozbórz Okrągły 27ar grunt PsLL RII

Sprzedam działkę 0,27ha z klasą gruntu PsLL RII, z pozwoleniem na budowę, decyzja o warunkach zabudo

  • Rolno-budowlana
  • 27 m²
  • 2 907,41 zł/m²

78 500 zł do negocjacji

Odświeżone 27.04.2026 o 10:46

Sprzedam laptopa i tablet 2w1 11,6" nowy

Sprzedam laptopa i tablet 2w1 11,6" nowy

Do sprzedania mam nowy laptop i tablet 2w1 11,6" ekran dotykowy win 10 legalny z kluczem proces

330 zł do negocjacji

Dodane 02.05.2026 o 11:14

Stopa wibracyjna / ubijak BELLE RTX 68 – 2020 rok

Stopa wibracyjna / ubijak BELLE RTX 68 – 2020 rok

Stopa wibracyjna / ubijak BELLE RTX 68 – 2020 rok Sprzedam ubijak stopowy BELLE RTX 68 z 2020 roku.

4 999 zł

Dodane 11.05.2026 o 16:03

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Leśne domki Radawa

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Leśne domki Radawa

Sprawdź ośrodki wypoczynkowy Leśne domki Radawa 3 domki w całości urządzone z bala drewniane + dział

  • 42 m²
  • 29 738,10 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2016 r.

1 249 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 07:05

Sprzedam krzesła i pufy

Sprzedam krzesła i pufy

Dwa krzesła z oparciami i dwie pufy o wysokości 43 cm. Na jednym krześle niewielka plama. Nogi antyc

150 zł

Odświeżone 26.04.2026 o 06:30

Sprzedam opryskiwacz polowy

Sprzedam opryskiwacz polowy

Witam, mam na sprzedaż opryskwiacz polowy. Po więcej informacji proszę o kontakt pod numerem telefon

2 000 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 08:04

Działka 10 ar na sprzedaż Radawa

Działka 10 ar na sprzedaż Radawa

Działki budowlane 10ar w Radawie - dzielnica Wielka Łąka

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 250 zł/m²

250 000 zł

Dodane 05.05.2026 o 18:04

Żaluzje bambusowe

Żaluzje bambusowe

Sprzedam żaluzje bambusowe , nowe, nie montowane /zdjęcie poglądowe/ Całkowite wymiary / cm / 47,5 x

500 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 07:11

Sprzedam nieruchomość rolną - Wólka Krowicka

Sprzedam nieruchomość rolną - Wólka Krowicka

Nieruchomość składa się z sześciu działek

80 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:51

Wózek X lander

Wózek X lander

Sprzedam wózek spacerowy X lander wraz ze wszystkim akcesoriami. Stan bardzo dobry.

450 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:05

Farma fotowoltaiczna gmina Adamówka powiat przeworski

Farma fotowoltaiczna gmina Adamówka powiat przeworski

Sprzedam farmę fotowoltaiczną zlokalizowaną na terenie gminy Adamówka w powiecie przeworskim w województwie podkarpackim. Farma o mocy 998,25 kW usytuowana na działce o powierzchni 1,29 ha. Została wybudowana w 2022 roku i wytwarza prąd od sierpnia...

4 000 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Wózek inwalidzki

Wózek inwalidzki

Sprzedam wózek inwalidzki 100% sprawny. Nośność 120 kg. Kolor tapicerki czarny.

120 zł do negocjacji

Dodane 20.05.2026 o 10:32

Okna żaluzje moskitiery z demontażu

Okna żaluzje moskitiery z demontażu

Sprzedam okna żeluzje moskietery z demontazu Wymiary okien -szer 120x wys 170cm -3sztuki -szer 89cm

100 zł

Odświeżone 28.04.2026 o 10:38

Sprzedam mieszkanie o pow. 43,40 m2 Wietlin Osada 15 km od Jarosławia

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mie

  • 43,40 m²
  • 4 354,84 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

189 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Brak zdjęcia

Sprzedam łubianki ok.700 sz. Używane

Do sprzedania mam łubianki stan używane przechowywane w suchym miejscu stan dobry ok 700-800 sztuk

1,50 zł do negocjacji

Dodane 02.05.2026 o 11:25

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Sprzedam domek na ROD Pionier w Przeworsku przy ul. Łańcuckiej. Domek w całości drewniany, wymiary 5

  • Rekreacyjna
  • 35 m²
  • 1 485,71 zł/m²

52 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 09:15

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

ogłoszenia 681 do 700
«343536»