Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 931
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet 2007

  • Fiat
  • linea multijet
  • 2007 r.
  • 150 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł do negocjacji

Dodane wczoraj o 19:52

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane dzisiaj o 07:40

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

wynajmę działkę

Poszukuję działki na wynajem długoterminowy w Jarosławiu bądź bliskiej okolicy. Interesuję mnie od 5

  • Handlowo-usługowa
  • 10 m²

1 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 21:33

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Kobieta z Kotem - sprzedam obraz olejny na płótnie

Kobieta z Kotem - sprzedam obraz olejny na płótnie

Kobieta z Kotem - obraz olejny na płótnie o wymiarach 100cm x 70cm Namalowany prze zemnie w Sierpniu 2021 Tematyka surrealistyczna Boki obrazu zamalowane. Nie wymaga ram - możemy od razu powiesić na ścianę. Cena obrazu 2200 PLN.

2 200 zł

Odświeżone 10.05.2026 o 13:39

Opel Astra H / 1.7 TURBO DIESEL

Opel Astra H / 1.7 TURBO DIESEL

Ekonomiczny Turbo Diesel / ECO-TEC

  • Opel
  • Astra
  • 2007 r.
  • 355 000 km
  • Kombi
  • Diesel

3 900 zł do negocjacji

Dodane dzisiaj o 07:40

Sprzedam sprawdziany Didasko od A do Z klasa 1,2,3

Sprzedam sprawdziany Didasko od A do Z klasa 1,2,3

Sprawdziany na cały rok szkolny. stan: nowy Wydawnictwo: Didasko. Autorzy: Agnieszka Kozak, Dorota Majcher Książka zawiera: - 10 sprawdzianów matematycznych - 10 sprawdzianów polonistycznych Cena 35 zł/klasa Zapraszam również na inne moje aukcje :)...

35 zł

Odświeżone 18.04.2026 o 21:38

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Działka budowlana 45,8 a ul. 3-go Maja

Działka budowlana 45,8 a ul. 3-go Maja

Sprzedam działkę budowlaną w Jarosławiu objętą MPZP-Morawska Północ, (pod zabudowę przemysłową -prod

  • Budowlana
  • 4582 m²
  • 150 zł/m²

687 300 zł

Dodane 22.04.2026 o 12:47

Fiat Bravo II - 1.9 JTD - sprawny, ekonomiczny

Fiat Bravo II - 1.9 JTD - sprawny, ekonomiczny

Witam Sprzedam samochód: FIAT BRAVO II z 2007 roku. Auto wyposażone w silnik diesla o pojemności 1.9

  • Fiat
  • Bravo
  • 2007 r.
  • 250 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

9 800 zł do negocjacji

Odświeżone 05.05.2026 o 08:11

Rower młodzieżowy dla dziewczynki, SPRICK, koła 24

Rower młodzieżowy dla dziewczynki, SPRICK, koła 24

Sprzedam rower młodzieżowy dla dziewczynki Rower jest w stanie idealnym; służył jako drugi rower u d

400 zł

Dodane 12.05.2026 o 01:27

Sukienka turecka, krótki rękaw, falbana, rozm. 36/38 - jak nowa

Sprzedam turecka sukienka, oryginalny wzór i materiał, lekko rozciągliwa, rozmiar EU 36/38, zakończona dwiema falbanami. Bardzo efektowna, przewiewna, można prać w pralce. Cena 25 zł., jak nowa.

25 zł

Odświeżone 26.04.2026 o 09:05

Xbox series x 1TB 1882

Xbox series x 1TB 1882

Witam sprzedam konsole Xbox series x 1TB model 1882 zapraszam do kontaktu telefonicznego

1 600 zł do negocjacji

Dodane 23.04.2026 o 14:10

Sprzedam laptopa i tablet 2w1 11,6" nowy

Sprzedam laptopa i tablet 2w1 11,6" nowy

Do sprzedania mam nowy laptop i tablet 2w1 11,6" ekran dotykowy win 10 legalny z kluczem proces

330 zł do negocjacji

Dodane 02.05.2026 o 11:14

Sprzedam działkę
Promowane
Pilne

Sprzedam działkę

Na sprzedaż działka o powierzchni 13.95 ar oznaczona numerem 1091/3 położona w miejscowości Skołoszó

  • Budowlana
  • 1395 m²
  • 93,19 zł/m²

130 000 zł do negocjacji

Dodane 11.05.2026 o 07:36

Opony letnie GOODYEAR 225/55/18

Opony letnie GOODYEAR 225/55/18

Sprzedam opony letnie GOODYEAR 225/55/18,opony z 2021roku bieżnik 5mm cena za całość 200zł.

160 zł

Odświeżone 24.04.2026 o 06:12

Sprzedam kombajn zbożowy Claas mercator 75

Sprzedam kombajn zbożowy Claas mercator 75

Witam, mam na sprzedaż kombajn zbożowy Claas Mercator 75, Po więcej informacji proszę o kontakt tele

10 000 zł

Odświeżone 28.04.2026 o 08:03

Działka 10 ar na sprzedaż Radawa

Działka 10 ar na sprzedaż Radawa

Działki budowlane 10ar w Radawie - dzielnica Wielka Łąka

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 250 zł/m²

250 000 zł

Dodane 05.05.2026 o 18:04

Ziemniaki Soraya, Bernina

Ziemniaki Soraya, Bernina

Sprzedam ziemniaki z jasnej ziemi bardzo smaczne. Odmiany Soraya, Bernina. Worki 15 kg

0,30 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 06:06

Ciągnik, traktor 50 KM, napęd 4X4

Ciągnik, traktor 50 KM, napęd 4X4

Sprzedam fabrycznie nowy ciągnik rolniczy Marki Taishan 504. Ciągniki Taishan znane są z trwałości i niezawodności. Jest to wersja dedykowana do prac w trudnym, grząskim terenie.

56 000 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 13:49

Wspomaganie orbitrol Ursus

Wspomaganie orbitrol Ursus

Sprzedam wspomaganie orbitrol. Nowe. Założone do ciągnika i ściągnięte, bo nie było kompatybilne i m

1 500 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 08:18

Stolik dziecięcy i 2 krzesła

Stolik dziecięcy i 2 krzesła

Sprzedam używany stolik dziecięcy IKEA LÄTT z 2 krzesełkami. Stan dobry, komplet pełny i gotowy do z

80 zł do negocjacji

Dodane 08.05.2026 o 11:51

BMW 320 xi xdrive jedyne 56000km

BMW 320 xi xdrive jedyne 56000km

Witam serdecznie sprzedam BMW f30 320i xdrive rok produkcji 2017 I rejestracja II poł.2018 2.0 tvin

  • BMW
  • 320
  • 2017 r.
  • 56 000 km
  • Sedan
  • Benzyna

87 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 05:39

Rower młodzieżowy 24cale

Rower młodzieżowy 24cale

Sprzedam rower młodzieżowy w dobrym stanie, sprawny, gotowy do jeżdżenia,24 cale, odbiór osobisty

300 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 06:14

Sprzedam auto

Sprzedam auto

Mercedes Klasy A 180. Przebieg 174 tysiące.Rok produkcji 2006. Ubezpieczenie i przegląd ważny.