Kategorie ogłoszeń

Kategorie

wynajem pokoje mieszkanie dom jaroslaw

Znalezionych ogłoszeń: 790
Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1

Słodkie stylizacje Basia Szymczak Groomer Psi i koci fryzjer Jarosław, Gottfrieda 1,

Odświeżone dzisiaj o 17:40

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości w miejscowości Czelatyce, gmina Rokietnica, powiat jarosławsk

  • 168,26 m²
  • 1 990,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1980 r.

335 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

ROZBÓRZ OKRĄGŁY– działka 37,5 ara z decyzją o zabudowie

ROZBÓRZ OKRĄGŁY– działka 37,5 ara z decyzją o zabudowie

Działka z potencjałem Rozbórz Okrągły, gmina Pruchnik Szukasz miejsca, gdzie cisza i natura spotykaj

  • Budowlana
  • 3750 m²
  • 25,33 zł/m²

95 000 zł

Odświeżone 14.04.2026 o 00:01

Do sprzedania działki budowlane w Jarosławiu

Do sprzedania działki budowlane w Jarosławiu

Do sprzedania działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne o powierzchni od 13 ar do 15 ar. Ce

  • Budowlana
  • 1300 m²
  • 6,54 zł/m²

8 500 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 08:17

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Profesjonalny serwis z dojazdem: rehabilitacja, fitness, skutery

Dojazdowy serwis naprawy skuterów inwalidzkich Shoprider, rowerów trójkołowych, rowerów elektrycznyc

Odświeżone 11.05.2026 o 08:00

Działki z MPZP w Morawsku

Działki z MPZP w Morawsku

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,4 ar, położona w spokojnej i malowniczej m

  • Budowlana
  • 12,40 m²
  • 6 854,84 zł/m²

85 000 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 13:23

Działka z przeznaczeniem pod budowę - TUCZEMPY

Działka z przeznaczeniem pod budowę - TUCZEMPY

Teren o regularnym kształcie, co ułatwia zaprojektowanie przestrzeni

205 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:48

Lorries PP75 podłodziowa FABRYCZNIE NOWA PRZYCZEPA skuter wodny/łódka

Na sprzedaż FABRYCZNIE NOWA PRZYCZEPA Lorries PP75 do transportu skuterów wodnych i małych łódek

6 200 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:58

Całodobowa opieka seniora z zamieszkaniem Jarosław

Całodobowa opieka seniora z zamieszkaniem Jarosław

Zapewniamy profesjonalną opiekę domową – opiekun zamieszka z Podopiecznym, dbając o jego codzienny k

Odświeżone 21.04.2026 o 07:45

Sprzedaż domów mobilnych całorocznych

Sprzedaż domów mobilnych całorocznych

Sprzedam domy mobilne całoroczne. Wykonane z materiałów premium. Kostrukcja stalowa szkieletowa. Cen

  • 35 m²
  • 4 828,57 zł/m²
  • 1 pokój
  • Dom wolnostojący

169 000 zł

Odświeżone wczoraj o 07:56

Czerwona Wola- działka 25 arów

Czerwona Wola- działka 25 arów

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą tj. działką położoną w miejscowości Czerwona Wola.

126 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:48

Działka z WZ- Ożańsk - pow. 1,13 ha

Działka z WZ- Ożańsk - pow. 1,13 ha

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

  • Rolno-budowlana
  • 11300 m²
  • 13,19 zł/m²

149 000 zł do negocjacji

Dodane 29.04.2026 o 13:20

PHUTP DISPOL - Materiały Budowlane, Blachy dachowe

PHUTP DISPOL - Materiały Budowlane, Blachy dachowe

Buduj z nami, od fundamentu aż po dach! Materiały budowlane, blachy dachowe

Odświeżone 01.05.2026 o 13:24

Korczowa|Działka budowlana|38,34a| Warunki Zabudowy | Zjazd z drogi

Działka budowlana 38,34 a – Korczowa, gmina Radymno. Warunki Zabudowy | Zjazd z drogi gminnej | Blis

  • Budowlana
  • 3834 m²
  • 31,30 zł/m²

120 000 zł

Odświeżone wczoraj o 22:08

Dom drewniany na działce 19,26 ara - TUCZEMPY

Dom drewniany na działce 19,26 ara - TUCZEMPY

Duży atut sprzedawanej nieruchomości to lokalizacja, która charakteryzuje się ciszą i spokojem.

280 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow 45 m2 w Radawie, położony na 4 ar działce.

  • 45 m²
  • 7 888,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

355 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Działka z WZ - Piwoda

Działka z WZ - Piwoda

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 12 arów, położona w miejscowości Piwoda, Gmina Wiąz

40 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 09:51

Działki budowlane na sprzedaż – Jarosław, ul. Burmistrza J. Matusza

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych zlokalizowanych w Jarosławiu, przy

  • Budowlana
  • 875 m²
  • 95 zł/m²

83 125 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Na sprzedaż atrakcyjna działka ( z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną). Działka położona w Jar

  • Budowlana
  • 1311 m²
  • 280 zł/m²

367 080 zł

Dodane 02.05.2026 o 13:07

Płyta OSB 12mm - 63 zł/szt 2500x1250mm

Płyta OSB 12mm - 63 zł/szt 2500x1250mm

PŁYTA OSB Na sprzedaż płyta OSB w grubościach 12,15,18,22. Dostępne wymiary płyt: - 12mm - 2.50x1.25

63 zł

Odświeżone 15.04.2026 o 08:27

Transport Przewóz Wywóz Gabarytów busem Jarosław i okolice

Transport Przewóz Wywóz Gabarytów busem Jarosław i okolice

Witam! Oferuje Państwu Tanie Usługi Transportowe każdego towaru na terenie Jarosławia jak i całego k

Odświeżone 20.04.2026 o 08:50

ogłoszenia 781 do 790
«383940