Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 928
Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 07:30

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Hydraulik instalator

Poszukuję hydraulika – instalatora Firma z Jarosławia, działająca od wielu lat i posiadająca ugrunto

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

7 500 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 20:45

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Nowoczesny domek ogrodowy od Gard House

Nowoczesny domek ogrodowy od Gard House

Szukasz praktycznego i eleganckiego rozwiązania do swojego ogrodu? Prezentujemy nasz nowoczesny dome

Odświeżone 23.04.2026 o 15:37

Dom przy rynku w Przeworsku !

Dom przy rynku w Przeworsku !

Na sprzedaż – dom w samym sercu Przeworska, ul. Wąska, tuż przy Rynku Wyjątkowa oferta dla osób ceni

  • 150 m²
  • 1 966,67 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

295 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 10:28

Dom murowany w gminie Rokietnica

Dom murowany w gminie Rokietnica

Ofertę sprzedaży stanowi dom wolnostojący murowany znajdujący się w gminie Rokietnica. Dom o powierz

265 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Dom nowy drewniany Czerwona Wola

Dom nowy drewniany Czerwona Wola

Ofertę sprzedaży stanowi nowy dom drewniany w stanie deweloperskim,

307 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Projekt elewacji / Projekty fasad domu pergole wizualizacje

Projekt elewacji / Projekty fasad domu pergole wizualizacje

Projekt elewacji / Projekty fasad domu pergole wizualizacje Jeśli szukasz profesjonalnego projektu elewacji domu i masz trudności wwyborze koloru elewacji lub poszukujesz inspiracji, to zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, Elewacyjnie

490 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 10:50

Wizualizacje elewacji na zdjęciach. Projekty elewacji domu

Wizualizacje elewacji na zdjęciach. Projekty elewacji domu

Interesuje cię elewacja domu? Masz problem z wyborem koloru elewacji w Twoim domu? Szukasz inspiracji? Nie wiesz jakie dodatki będą wyglądać najlepiej? Nasza firma Elewacyjnie pl, specjalizuje się w profesjonalnym projektowaniu elewacji.

490 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 10:50

Dwa domki w Radawie | KOGUTY

Dwa domki w Radawie | KOGUTY

W sprzedaży dwa domki w Radawie przy ul. Koguty - prywatne SPA

  • 54 m²
  • 7 314,81 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 2023 r.

395 000 zł do negocjacji

Odświeżone 10.05.2026 o 00:01

Rozbórz Długi -dom w budowie!

Rozbórz Długi -dom w budowie!

Stan budowy umożliwia wykończenie domu według własnych potrzeb i gustu.

548 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Dom jednorodzinny Przeworsk okolice

Dom jednorodzinny Przeworsk okolice

Przedmiotem sprzedaży jest dom mieszkalny z dwoma garażami gospodarczymi, które można przeznaczyć na działalność o powierzchni 360m2, położonej na działce o pow. 24a w Gminie Przeworsk. Garaże znajdują się na parterze, są to dwa wysokie, duże...

697 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

Bliźniak - segment - PRZEWORSK

Bliźniak - segment - PRZEWORSK

Twój wymarzony dom czeka na Ciebie!

449 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 12:52

Na sprzedaż dom okolice Lubaczowa, atrakcyjna cena

Na sprzedaż dom okolice Lubaczowa, atrakcyjna cena

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Wólka Krowicka

  • 120 m²
  • 2 833,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

340 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Nowa inwestycja - PRZEWORSK - stan surowy zamknięty

Nowa inwestycja - PRZEWORSK - stan surowy zamknięty

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w Przeworsku przy ul. Kopernika.

449 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Tłuczeń, kliniec, kamień łamany, kamień drogowy, kruszywo, Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Dubiecko, Sieniawa.

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego.

Odświeżone wczoraj o 10:49

Wynajmę lokal o powierzchni 85 m2 na os. Kalinki 4 w Jarosławiu.

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Jarosławiu wynajmie lokal użytkowy o powierzchni 85 m2 na os. Kalinki 4 w Jarosławiu.

2 300 zł

Odświeżone 23.04.2026 o 07:08

Piasek zasypowy, żwir, pospółka, kruszywo, Jarosław, Przeworsk, Pruchnik, Radymno, Dubiecko, Krzywcza, Kańczuga, Rokietnica.

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego. Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Pruchnik, Lubaczów, Łańcut, Sieniawa, Kańczuga

Odświeżone wczoraj o 10:49

Osuszanie po zalaniu Jarosław, osuszanie Jarosław, Przeworsk, Przemyśl

Osuszanie po zalaniu, osuszanie podposadzkowe, osuszanie budynków, ozonowanie, wynajem osuszaczy, wy

30 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 21:37

Kliniec, tłuczeń, kruszywo, kruszywa, kamień drogowy, łamany, Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Łańcut, Kańczuga,

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego. W naszym asortymencie znajduje się: Kamień Łamany: - kliniec mieszanka - uziarnienie 0/31 [mm], - kliniec czysty drobny - uziarnienie 4/20 [mm], - kliniec...

-

Odświeżone wczoraj o 10:49

NowakHome.pl – Twój lokalny partner w nieruchomościach | Jarosław

ul. Czarnieckiego 2 Jarosław | NowakHome.pl- Licencjonowane biuro nieruchomości

1 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego 9,77 a (977 m²), dostęp do drogi publicznej, m

  • Budowlana
  • 977 m²
  • 163,77 zł/m²

160 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Małe biuro do wynajęcia. Poniatowskiego | Jarosław

Małe biuro do wynajęcia. Poniatowskiego | Jarosław

ul. Poniatowskiego Jarosław. Do wynajęcia pomieszczenia biurowe w dobrym standardzie wykończenia o p

  • 14 m²
  • 1 pomieszczenie
  • Biuro

420 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

ogłoszenia 861 do 880
«434445»