Kategorie ogłoszeń

Kategorie

mieszkanie wynajem wynajęcia

Znalezionych ogłoszeń: 166
Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

wynajmę działkę

Poszukuję działki na wynajem długoterminowy w Jarosławiu bądź bliskiej okolicy. Interesuję mnie od 5

  • Handlowo-usługowa
  • 10 m²

1 000 zł

Odświeżone wczoraj o 21:33

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Mieszkanie- przestronne, słoneczne 72,5m2

Mieszkanie- przestronne, słoneczne 72,5m2

W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, tereny zielone.

  • 72,50 m²
  • 4 758,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

345 000 zł do negocjacji

Odświeżone 20.04.2026 o 19:47

4 pokoje na 62 m2 na 1 piętrze

4 pokoje na 62 m2 na 1 piętrze

Jedną z największych zalet tego mieszkania jest jego rozkład - 4 oddzielne pokoje.

  • 62 m²
  • 5 806,45 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

360 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:57

OSTATNIE mieszkanie Dębowe Zacisze 3 Jarosław

OSTATNIE mieszkanie Dębowe Zacisze 3 Jarosław

OSTATNIE MIESZKANIE w Inwestycji Dębowe Zacisze 3 w Jarosławiu przy ul. Szarych Szeregów ul. Szarych

  • 57,85 m²
  • 146,93 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2024 r.

8 500 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku |Plac Św. Michała. Jarosław.

Plac Św. Michała. Jarosław. Sprzedam 71 m², 4 pokoje, po remoncie, II piętro – idealne do zamieszkan

  • 71 m²
  • 6 323,94 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica
  • 1900 r.

449 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Lokal do wynajęcia w centrum Jarosławia 39 m2 na ul. Grodzkiej

Wynajmę lokal użytkowy w centrum Jarosławia na ul. Grodzkiej. Powierzchnia 39 m2. Lokal znajduje się na piętrze w kamienicy od strony ul. Grodzkiej. Cena za wynajem 1100 zł/miesiąc. Może być wykorzystany pod działalność usługową, biurową, handlową....

1 100 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Lokale na wynajem – Jarosław, ul. Pruchnicka 6a
Promowane

Lokale na wynajem – Jarosław, ul. Pruchnicka 6a

Oferujemy wynajem powierzchni usługowych, handlowych i biurowych, Jarosław, ul. Pruchnicka 6a

  • 16 m²
  • 1 pomieszczenie
  • Handel i usługi

40 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:24

Lokal na wynajem - JAROSŁAW

Lokal na wynajem - JAROSŁAW

Idealna propozycja dla osób poszukujących lokalu w atrakcyjnej lokalizacji

  • 22 m²
  • 1 pomieszczenie

1 200 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Lokal usługowo-biurowy

Lokal usługowo-biurowy

Lokal usługowo-biurowy do wynajęcia – gotowy do rozpoczęcia działalności Biuro Kurpiel Nieruchomości

  • 34 m²
  • 3 pomieszczenia

1 200 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 10:16

Brak zdjęcia

Wynajem dużej hali w Radymnie 13300 m2

Do wynajęcia hala blaszano-murowana

12 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Lokal do wynajęcia 37 m2 w centrum Jarosławia na ul. Grodzkiej

Wynajmę lokal użytkowy w centrum Jarosławia na ul. Grodzkiej. Powierzchnia 37 m2. Lokal znajduje się na piętrze w kamienicy od tyłu ul. Grodzkiej. Cena za wynajem 900 zł/miesiąc. Może być wykorzystany pod działalność usługową, biurową, handlową....

900 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Mieszkanie na II Piętrze w świetnej lokalizacji

Mieszkanie na II Piętrze w świetnej lokalizacji

Biuro Kurpiel Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokaliza

  • 71 m²
  • 5 985,92 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 1989 r.

425 000 zł

Odświeżone 23.04.2026 o 08:11

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Na sprzedaż mieszkania w nowo wyremontowanej kamienicy – Jarosław Zapraszamy do zapoznania się z ofe

  • 93 m²
  • 6 774,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica

630 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 02:06

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP: mieszkania z potencjałem o powierzchni 36m2 + komórka lokatorska 8 m2, poło

  • 36 m²
  • 8 027,78 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

289 000 zł

Dodane 03.05.2026 o 12:26

Mieszkanie na parterze w centrum Jarosławia

Mieszkanie na parterze w centrum Jarosławia

Do sprzedania mieszkanie w Jarosławiu, w centrum, o powierzchni 38,97 m2 znajdujące sie na parterze

  • 39 m²
  • 7 692,31 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

300 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Mieszkanie 86m2 w miejscowości Stare Sioło w gminie Oleszyce

Do sprzedania duże mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 86m2, znajdujące się w miejscowości Stare Sio

  • 86 m²
  • 3 837,21 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 1985 r.

330 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Jarosław – ul. Grunwaldzka, Kamienica Strisowera

Jarosław – ul. Grunwaldzka, Kamienica Strisowera

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,85 m², położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy z

  • 61,85 m²
  • 6 952,30 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1900 r.

430 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 09:15

ogłoszenia 81 do 100
«456»