Kategorie ogłoszeń

Kategorie

mieszkanie radymno

Znalezionych ogłoszeń: 104
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Montaż Fasad Drewnianych / Deska Elewacyjna / Darmowe Mieszkanie

W HRBC Group wspieramy Kandydatów w podejmowaniu pracy tymczasowej na terenie Francji — oferując leg

  • Francja
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Dodane 04.05.2026 o 10:46

Komfortowe, po generalnym remoncie, dostępne od zaraz, czysta KW

Sprzedam wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz.

  • 49 m²
  • 9 367,35 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

459 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 12:01

Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży (lub zamia

369 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Wynajmę mieszkanie

Wynajmę mieszkanie

Mieszkanie 50m 2 , 2 pokoje , kuchnia (oddzielna) , łazienka, balkon (loggia) . Pozostałe informacje

  • 50 m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • Umeblowane

2 000 zł do negocjacji

Dodane 06.05.2026 o 20:52

• Francja
  • Inny
  • Umowa o pracę

Dodane 20.04.2026 o 15:08

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Jarosław – ul. Grunwaldzka, Kamienica Strisowera

Jarosław – ul. Grunwaldzka, Kamienica Strisowera

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,85 m², położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy z

  • 61,85 m²
  • 6 952,30 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1900 r.

430 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 09:15

Mieszkanie| Jarosław| Skarbowskiego |58,85 m² |3 pokoje| blisko parku

Skarbowskiego Jarosław. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,85 m², położone przy ul

  • 58,85 m²
  • 6 100,25 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

359 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:54

Sprzedam mieszkanie72m2

Sprzedam mieszkanie72m2

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 72 M2, usytuowane na II piętrze w bloku wielorodzinnym. Mieszkanie

  • 72 m²
  • 6 111,11 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

440 000 zł

Dodane 07.05.2026 o 13:09

Wynajem

Wynajem

Mieszkanie do wynajęcia. Os. Kombatantów, parter, 60m. Mieszkanie wyremontowane, częściowo umeblowan

  • 60 m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • Nie

1 600 zł

Odświeżone 26.04.2026 o 20:16

Wynajmę mieszkanie na Kopernika

Wynajmę mieszkanie na Kopernika

Wynajmę mieszkanie ok 45 m na osiedlu Kopernika, II piętro, dwa pokoje. Lokal został świeżo pomalowa

  • 45 m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • Umeblowane

1 450 zł

Dodane 30.04.2026 o 20:37

Sprzedam mieszkanie o pow. 43,40 m2 Wietlin Osada 15 km od Jarosławia

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mie

  • 43,40 m²
  • 4 354,84 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

189 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Przestronne cztery pokoje z widokiem na PARK miejski do negocjacji

Przestronne cztery pokoje z widokiem na PARK miejski, dużą kuchnią balkonem, łazienką i osobną ubika

  • 78 m²
  • 5 115,38 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

399 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 10:37

Mieszkanie do wynajęcia w Jarosławiu

Mieszkanie do wynajęcia w Jarosławiu

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania p

  • 80 m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • Umeblowane

2 500 zł

Dodane 27.04.2026 o 14:00

Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

Jarosław, ul. Jagiellonów Do sprzedania przytulne, jasne, „środkowe” mieszkanie o powierzchni 54,18

  • 54,18 m²
  • 6 736,80 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 1960 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

• Francja
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Dodane 30.04.2026 o 14:11

mieszkanie do wynajęcia

mieszkanie do wynajęcia

Posiadam do wynajęcia mieszkanie - dwa niezależne pokoje , p.pokój , oddzielna jasna kuchnia i łazie

  • 40 m²
  • 2 pokoje
  • Blok

1 400 zł

Dodane 29.04.2026 o 10:45

Mieszkanie z 2019 r./3 pokoje/winda/duży balkon.

Mieszkanie z 2019 r./3 pokoje/winda/duży balkon.

Proponuję Państwu zakup: mieszkania z potencjałem, niskimi kosztami eksploatacji i wyjątkową archite

  • 50,50 m²
  • 9 089,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Apartamentowiec
  • 2019 r.

459 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 11:58

Apartament 81,2 m²|4 pokoje|2 balkony|winda|m.postojowe|Skarbowskiego

Szukasz nowoczesnego, przestronnego mieszkania w Jarosławiu, które będzie gotowe do zamieszkania od

  • 81,20 m²
  • 8 238,92 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

669 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 17:10

Parter/3 pokoje/lokal użytkowy/2x łazienka.

Parter/3 pokoje/lokal użytkowy/2x łazienka.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP, mieszkania z potencjałem o powierzchni 77 m2 + 40 m2 lokal użytkowy pod dzi

  • 116 m²
  • 3 775,86 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Blok

438 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:38

Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław

• 44 m²
  • 6 590,91 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

290 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

ogłoszenia 101 do 104
«456