Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 931
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane dzisiaj o 07:40

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa
Promowane
Wyróżnione

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa

Ravens – firma mająca siedzibę w Sieniawie (woj. podkarpackie) oraz dodatkowe biuro w Jarosławiu.

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odświeżone 06.05.2026 o 16:40

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Hydraulik instalator

Poszukuję hydraulika – instalatora Firma z Jarosławia, działająca od wielu lat i posiadająca ugrunto

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

7 500 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 20:45

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 07:30

Działki budowlane na sprzedaż – Jarosław, ul. Burmistrza J. Matusza

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych zlokalizowanych w Jarosławiu, przy

  • Budowlana
  • 875 m²
  • 95 zł/m²

83 125 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Lorries PP75 podłodziowa FABRYCZNIE NOWA PRZYCZEPA skuter wodny/łódka

Na sprzedaż FABRYCZNIE NOWA PRZYCZEPA Lorries PP75 do transportu skuterów wodnych i małych łódek

6 200 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:58

Na sprzedaż FABRYCZNIE NOWA PRZYCZEPA Brenderup 1203SUB 204x116x35

2 700 zł

Odświeżone dzisiaj o 09:26

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Tanie Usługi Transportowe Wywóz Gabarytów Jarosław

Tanie Usługi Transportowe Wywóz Gabarytów Jarosław

RZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ GABARTYTÓW szybko, tanio, profesjonalnie Świadczymy usługi w zakresie

Odświeżone 06.05.2026 o 18:30

Na sprzedaż FABRYCZNIE NOWA PRZYCZEPA Brenderup 2260SUB 260x129x40

4 300 zł

Odświeżone 28.04.2026 o 10:01

Sprzedam Działkę 20ar ul. Grodziszczanska Jarosław

Sprzedam Działkę 20ar ul. Grodziszczanska Jarosław

Sprzedam nieruchomość, o łącznej powierzchni ok. 20ar, która jest podzielona na 2 działki z warunkam

16 000 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 05:44

Sprzedam działkę budowlaną/ Kochanówka Surochów

Sprzedam działkę budowlaną/ Kochanówka Surochów

Kochanówka Surochów. Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14 arów (1400m2). Oferowana działka jest płaską, nieogrodzona o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 20x71m. Cała nieruchomość leży na terenach objętych Miejscowym Planem...

77 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam przestronne, ciepłe I jasne mieszkanie 3-pokojowe (60m2) na pierwszym piętrze. Mieszkanie p

  • 60 m²
  • 7 000 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

420 000 zł do negocjacji

Dodane 23.04.2026 o 11:50

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow 45 m2 w Radawie, położony na 4 ar działce.

  • 45 m²
  • 7 888,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

355 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Sprzedam nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy Jarosławia

Sprzedam nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy Jarosławia

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowana w Jarosławiu przy ulicy Flisackiej w w

  • 140 m²
  • 3 921,43 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak
  • 2025 r.

549 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 21:05

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości w miejscowości Czelatyce, gmina Rokietnica, powiat jarosławsk

  • 168,26 m²
  • 1 990,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1980 r.

335 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

BMW Seria 7 740Li xDrive G12 4x4 3.0 326KM B58 Skóra RejPL 76tkm Sanok

Marka BMW Model Seria 7 Stan używane Bezwypadkowy tak Rok pierwszej rejestracji 2018 Rok produkcji 2

  • BMW
  • 740Li
  • 2018 r.
  • 76 000 km
  • Sedan
  • Benzyna

160 500 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 15:39

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Leśne domki Radawa

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Leśne domki Radawa

Sprawdź ośrodki wypoczynkowy Leśne domki Radawa 3 domki w całości urządzone z bala drewniane + dział

  • 42 m²
  • 29 738,10 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2016 r.

1 249 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 07:54

Sprzedam dom murowany o pow. 120 m2 w Jarosławiu.

Sprzedam dom murowany o pow. 120 m2 w Jarosławiu.

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży budynku miesz

275 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Seat Exeo 2,0 TDI 120KM 2010 zNiemiec Nowy Rozrząd Dwumas Opłaty Sanok

Marka Seat Model Exeo Stan używane Bezwypadkowy tak Rok pierwszej rejestracji 2010 Rok produkcji 201

  • Seat
  • EXEO
  • 2010 r.
  • 225 000 km
  • Kombi
  • Diesel

18 500 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 15:38

Działka budowlana 10ar z mediami WZ Nielepkowice + projekt domu gratis

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 100 m². Działka ma wymiary 5000x2000 i jest dostępna z asfa

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 62 zł/m²

62 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.04.2026 o 20:12

Skoda Superb II 2.0 2014r TDI 170KM 4x4 DSG Warszawa - Sanok

Film https://youtu.be/R6QVEP5EAEI Na sprzedaż wyjątkowa Skoda Superb II generacji z 2014 roku, z nie

  • Škoda
  • Superb
  • 2014 r.
  • 537 000 km
  • Kombi
  • Diesel

30 500 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 15:38

Jarosław – ul. 3-go Maja | Lokal usługowy |PIĘTRO 1| w centrum z park

ul. 3-Go Maja Jarosław.„Stara Piekarnia”. Do wynajęcia lokalo powierzchni 110 m2, znajdujący się na

  • 110 m²
  • 4 pomieszczenia i więcej
  • Handel i usługi

2 400 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Zatrudnię Panią/Pana do czynności Spawalniczych

Zatrudnię Panią/Pana do czynności Spawalniczych

Miejsce pracy: Surochów (województwo podkarpackie) Opis stanowiska: Wykonywanie podstawowych operacj

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Odświeżone 24.04.2026 o 07:40

🌴 Marzysz o urlopie? My zajmiemy się resztą! ✈️

🌴 Marzysz o urlopie? My zajmiemy się resztą! ✈️

Urlop.pl Jarosław – Twoje lokalne biuro podróży z wielkimi możliwościami! Chcesz odpocząć, ale nie m

Za darmo

Odświeżone 07.05.2026 o 09:14

ogłoszenia 121 do 140
«678»