Kategorie ogłoszeń

Kategorie

okazja stan bdb

Znalezionych ogłoszeń: 1544
VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG
Wyróżnione

VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG

VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG | 6-osobowy Bogate Wyposażenie! Przebieg: 28

  • Volkswagen
  • Transporter
  • 2010 r.
  • 287 000 km
  • Minibus
  • Diesel

35 500 zł do negocjacji

Dodane 20.05.2026 o 09:48

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Szukam pracownika ogólnobudowlanego

Praca od zaraz na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego!

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

40 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 08:51

Opel Mokka 2013 r 1.4 B 140 koni 4x4 bogate wyposażenie

Opel Mokka 2013 r 1.4 B 140 koni 4x4 bogate wyposażenie

Opel Mokka 2013 r 1.4 benzyna 140 koni 4x4 stan techniczny bardzo dobry

  • Opel
  • Mokka
  • 2013 r.
  • 150 000 km
  • SUV
  • Benzyna

35 999 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 22:55

Sprzedam Citroena C4 1.6 benzyna 109 km 2006

Sprzedam Citroena C4 1.6 benzyna 109 km 2006

Sprzedam Citroena C4 z silnikiem 1.6 benzyna NFU 109 KM. Bez korozji. Stan techniczny bardzo dobry.

  • Citroën
  • C4
  • 2006 r.
  • 139 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

9 600 zł do negocjacji

Dodane dzisiaj o 12:07

Kabel do monitoringu CCTV Bitner YASp 75 0,59/3,7 + 2x0,5mm2

Kabel do monitoringu CCTV Bitner YASp 75 0,59/3,7 + 2x0,5mm2 Sprzedam profesjonalny przewód hybrydow

3 zł do negocjacji

Odświeżone 25.04.2026 o 16:04

Biurko białe 180 x 90, meble biurowe

Biurko białe 180 x 90, meble biurowe

Oferujemy do sprzedaży solidne biurko biurowe 180x90 z regulacją wysokości, białe. Długość - 180 cm

380 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 07:46

Buty komunijne chłopięce białe 32 polska firma Ani-But

Buty komunijne chłopięce białe 32 polska firma Ani-But

Buty komunijne chłopięce białe 32 polska firma Ani-But Produkowane przez polską firmę Ani-Bu. Wewnąt

39,99 zł

Odświeżone 20.05.2026 o 16:33

Nonacne - Trądzik

Nonacne - Trądzik

Co to jest Nonacne, jak działa? 👨‍🦰 Nonacne to suplement diety, który pomaga w walce z trądzikiem. P

155,99 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:41

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Wózek X lander

Wózek X lander

Sprzedam wózek spacerowy X lander wraz ze wszystkim akcesoriami. Stan bardzo dobry.

450 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:05

Apartament 81,2 m²|4 pokoje|2 balkony|winda|m.postojowe|Skarbowskiego

Szukasz nowoczesnego, przestronnego mieszkania w Jarosławiu, które będzie gotowe do zamieszkania od

  • 81,20 m²
  • 8 238,92 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

669 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 17:10

działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa

działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa

Jarosław – działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa. Powierzchnia 19,87 a (1987 m²), płas

  • Budowlana
  • 1987 m²
  • 55,36 zł/m²

110 000 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:51

Komoda czarna stan bardzo dobry

Komoda czarna stan bardzo dobry

Praktyczna komoda w kolorze czarnym w bardzo dobrym stanie. Robiona na zamówienie. Posiada trzy szuf

650 zł do negocjacji

Odświeżone 05.05.2026 o 05:45

Dzialki 39,2 ha,blisko przejście graniczne,pod fotowoltaikę+zagraniczne finansowanie 1OO%

Na terenie nieruchomości znajduje się linia napowietrzna elektroenergetyczna 110 kV oraz stacja Trafo przy granicy z nieruchomością. Sąsiadem jest operator energetyczny. Nieruchomość posiada własne wewnętrzne drogi dojazdowe bezpośrednio z dróg...

Do negocjacji

Odświeżone 02.05.2026 o 12:48

Alufelgi 17 cali 5x112 ET 48 8Jx17H2 Uniwheels Germany, VW Mercedes

Cena dotyczy kompletu felg BEZ OPON widocznych na zdjęciach! Mam do zaoferowania felgi 17 cali marki

699 zł

Odświeżone 17.05.2026 o 14:42

Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

Chotyniec. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego budynku handlowo-usługowego

  • 75 m²
  • 4 133,33 zł/m²
  • Handel i usługi

310 000 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:52

Żeliwna waga szalkowa

Żeliwna waga szalkowa

Witam. Kupię żeliwną wage szalkową. Odważniki. Stan i wzór obojętny. Foto poglądowe ,Odbiór osobisty

123 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 18:14

Szafy, szafki, komody, regały biurowe, meble biurowe

Szafy, szafki, komody, regały biurowe, meble biurowe

Do sprzedania różnego rodzaju szafy ( nowe i poleasingowe), metalowe, szafki, komody, regały biurowe

300 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 07:46

Buty komunijne chłopięce białe 36 Gentleman skóra

Buty komunijne chłopięce białe 36 Gentleman skóra

Buty komunijne chłopięce białe 36 Gentleman skóra Solidne wykonanie zapewniające wygodę podczas uroc

39,99 zł

Odświeżone 20.05.2026 o 16:33

MonRin - Przeciw wypadaniu włosów

MonRin - Przeciw wypadaniu włosów

MonRin Koncentrat energetyzujący przeciw wypadaniu włosów Dzięki wysokiemu stężeniu naturalnych subs

99 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:41

Łyżwy

Łyżwy

Sprzedam łyżwy, stan bardzo dobry. Rozmiar 36, długość wkładki 23,4. Kolor biały. Delikatne ślady uż

70 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:05

Korczowa|Działka budowlana|38,34a| Warunki Zabudowy | Zjazd z drogi

Działka budowlana 38,34 a – Korczowa, gmina Radymno. Warunki Zabudowy | Zjazd z drogi gminnej | Blis

  • Budowlana
  • 3834 m²
  • 31,30 zł/m²

120 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Jarosław, Mickiewicza – na sprzedaż lokal użytkowy/mieszkalny nr 1, pa

Mickiewicz Jarosław. Na sprzedaż lokal użytkowy/mieszkalny nr 1, usytuowany na parterze zadbanej kam

  • 59,87 m²
  • 6 587,07 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

394 368 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:53

ogłoszenia 121 do 140
«678»